Sladkosti zadarmoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:4 738

I když je dnešním prvním videem kočka, Ray se to pokusí vylepšit, aby vás nenaštval. Druhý v řadě je únos dítěte v přímém přenosu a nakonec filipínský Justin Bieber. V příští epizodě budou také jiné odpovědi na otázku dne. Rayův mobil to pravděpodobně popletl. Proč jste tedy nazí?

Přepis titulků

Dobře. Prvním kouskem je kočičí video. Je mi jasný, že jste nakrknutí, ale nechci nic slyšet, nebo to tady zabalím. Tohle kočičí video je totiž dost cool. Sledujte. Sakra. To je tak legrační. Jen koukněte. Ta kočka se postaví na dvě nohy. "Jen si vyjdu na poklidnou procházku." George Orwell by si z toho nadělal do gatí. Tahle kočka kromaňonská měla 2 miliony zhlédnutí za pouhé čtyři dny.

Do pr... Páni. Nikdy jsem kočku nevystrašil tak, aby se zvedla na zadní a odkráčela. K tomu vám ještě nadávala, ukazovala prostředník a převrátila svou toaletu... Vždyť víte, o čem mluvím. Já vím, že nesnášíte kočičí videa, ale počkejte, až začne tančit. Vidíte? Kočičí tanečky dokážou všechno vylepšit. Říkám vám, že internet je vyrobený z obrázků tančících koček. Ale víte, co taky zbožňuje pedofily? Otázka dne... Počkat, scénář je nějaký zpřeházený.

Mám ho totiž v mobilu. Než to opravím, tak mrkněte na tohle video. Jde o tohohle skateboarďáka z X Games, kterého se ptají... Vlastně ani netuším na co, protože to není ta zajímavá část. Tou je zasr*ný únos dítěte za ním. Co to kur*a... Unáší ten chlápek dítě přímo před televizními kamerami? To si snad děláte srandu. Ti únosci dnes nemají žádné vychování. Trochu slušnosti, kámo. Chceš unést děcko? Udělej to v soukromí. Takhle to dítě akorát ztrapníš. Tomuhle černochovi je to ale jedno.

Ani se neobtěžuje to dítě zvednout ze země. Nestrachujte se ale, pane únosče. Příště vám rovnou obstaráme vozíček. Za mých časů seděli únosci u školy ve velké bílé dodávce bez oken, nabízeli vám všemožný sladkosti a odvoz domů, což je docela slušná nabídka, když se to tak vezme. Jen klid, vy přecitlivělí bastardi. Tady máte nějaký tampóny na později. Vždyť to není opravdový únos. Táhnout přes trávník takhle mě, tak bych ho asi nechal.

A co, že mě análně znásilní? ...análně znásilní. Nechci, aby mě zmlátil. Tohle poslední video je prostě strašný. Kdo mi to vůbec posílá? Jde o kluka z Filipín, který rád zpívá. Stupidní video. Jmenuju se Arjohn Gilbert a zazpívám Baby od Justina Biebera.

Viděli jste to? To bylo... Vlastně to bylo docela dobrý. Tomu klučinovi talent úplně srší z pórů. Doslova potí, zvrací a se*e talent. To video mělo 200 000 zhlédnutí za týden a pojí se k němu zajímavý příběh. Ten kluk totiž na ulici prodává tyhle ručně vyrobené flétny. Nejlepší částí ale je, že má ve svém repertoárů tuny písní. Je jak filipínský jukebox.

Všechna čest chlápkovi, který to natočil a nahrál na YouTube, protože je to jedno z těch videí, u kterých máte dobrý pocit. Takové jsme dlouho neviděli. Video, po jehož zhlédnutí byste nejradši obejmuli huňatýho králíčka, veverku nebo Žida. Co já vím. Prostě se vám chce objímat. Ten kluk je skvělý zpěvák, ale buďme realističtí. Takových videí je na internetu spousty. Vídám je v jednom kuse. Tenhle kluk všechny fascinuje, protože je chudý.

Jak může mít tak krásný hlas někdo tak... chudý? Rozhodně nechci být nějak podlý. Ten kluk je skvělý a doufám, že bude to video super virální a on získá spousty uznání. Pro toho talentovaného chlapíka mám ale dvě rady: 1) Nechoď na X Games. Prý jsou tam velcí černoši, kteří z tebe udělají vězeňskou čubku. Tvrdili, že mi dají sladkosti, ale ať jsem byl nahý jakkoliv, žádný sladkosti jsem nedostal.

Teda... vám... sladkosti... Sklapněte. 2) Pokud se staneš internetovým umělcem, budou se ti hodit nějaké tanečnice a já náhodou o nějakých vím. Vždyť víte, že vás mám rád a ty kočky vás měly jen naštvat. Ale víte, co vás taky štve? Otázka dne, která je od dvojice slečen jménem... - a ty se ptají: - "Naše otázka dne je: Co vás pronásleduje?"

Takže co vás pronásleduje? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson, který vám vždycky dá sladkosti a odveze domů. A pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jaký je váš šílený talent?

...análně znásilní. Vystřelovací bobky. Dokážu ochutnat duhu. Umím bodat lidi vycpanými zvířaty. Mým šíleným talentem je planking ve spaní. Jsem abnormálně tlustý. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Sakra, plivnul jsem.

...má tuny... Zatraceně. Sorry, ale dostal jsem zprávu, což je důležitější než vy. Je od jedný buchty, takže to důležitý je. Kočky z internetu... Ku*va. Vidíte? Pardon. Viděli jste to? Zatraceně. Nesnáším svůj život a vyleju si to na tobě, kámo. Šíleně se potím, Brandone.

Ty bastarde. Tohle tam nedávej.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bude tu Robot bar fight a další písně Your favouite Martian, které byli vynechány?

181

Odpovědět

Ta holčina na konci je Kyla Leon, můžeme ji vidět ve videu Nikki vs Nikki - http://www.youtube.com/watch?v=3wKro2fwgNw .

190

Odpovědět

nechci být šťoura (skra že sem), ale neměl tuhle čičinu už ke komentu jednou? Nebo to byla zas jiná kočka? Ten tatík táhnoucí to děcko byl dobrý

181

Odpovědět

Nejlepší byla kočičí procházka, potom obejmutí žida a nakonec SMS od kočky, takovej autista :D

180

Odpovědět

Som jediný, koho pri scéne "Ochutnat duhu" na konci okamžite napadla scéna z ASDF? :D

182

Odpovědět

Nezdá se vám, že má Ray nějak začervenalý pravý (z jeho pohledu) oko?

182

Odpovědět

Keska: Ray zpiva ty pisnicky z YFT .. to si nevedela ? :D0

181

Odpovědět

Keška: Jo.

181

Odpovědět

nevím, nějak mě =3 přestává bavit....

1839

Odpovědět

Ta kočka byla úžasná :) ta v tričku samozřejmě, jako vždy <3

196

Odpovědět

George Orwell by si nadělal do gatí :D

184

Odpovědět

Hej tenhle chlápek je ten kreslenej zpěvák z Your Favourite Martian? Jakože je to jeho hlas?

185

Odpovědět

Kde je nějakej komentář o té holce s tričkem na konci, abych mu mohl dát palec nahoru??

196

Odpovědět

s tím fucking by se mohl klidnit

1848

Odpovědět

Tak tenhle díl se mi fakt líbil!:D Mimochodem...má stejnej mobil jako já...O.o

189

Další