Slepičí dámaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:315
Počet zobrazení:4 367

Dnes nás čeká zákrok brazilské policie, houslistka se zvláštním talentem a pes se zvláštním talentem. Otázku dne nakonec položí kamarádi Neila Patricka Harrise. Cože? No tak rychle klikejte.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Chci vám ukázat moji kurevs*y obrovskou botu. Tohle je velikost 52. Netvrdím, že mám velký pé*o, jen řeknu, že jsou moje tři poslední přítelkyně po smrti. To ani nedává smysl. První tu máme brazilské ozbrojené složky, které zastaví zločince nabouráním do letadla. Samozřejmě to jsou profesionálové, takže to nikdy nezkoušejte doma. Znovu vám připomínám, abyste to nikdy nezkoušeli. Pokud někdy uvidíte zločince, zachovejte se jako já.

Zechčijte si gatě a utečte. To video bylo velice populární se svými 180 000 zhlédnutí za 2 dny. Psalo se o něm na Huffington Postu, Daily Mailu a dalších stránkách, který nečtu. Když jsem to prvně viděl, tak mě zajímal náklad toho letadla. Tipoval jsem to na drogy, zbraně nebo dětské otroky, ale ne. Šlo o kradenou elektroniku v hodnotě 150 000 dolarů. Cože? To jako vykradli Datart? Vážně, kámo?

Budeš riskovat vězení kvůli videopřehrávačům a pagerům? Jestli chceš něco propašovat, udělej to jako ostatní a schovej si to do zadku. Nedávno jsem se trochu nudil, tak jsem si vyhledal vaši bejvalku a musím říct, že má ta čubka talent. Pokud je to opravdu slepičí dáma, lze její vagínu označit jako "kurník"? A její přítel prej všechno vyslepičí. Uznejte ale, že její verze "Johnny B-Good" naprosto zostuzuje Michaela J. Foxe. VRÁTIL BYCH SE V ČASE A ŘEKL JÍ, ABY NENATÁČELA TOHLE VIDEO NIKDO NEBUDE ZOSTUZOVAT MICHAELA J.

FOXE Přiznávám, že je slepičí dáma skvělá. Je to trochu divný, ale je fakt dobrá. Když máte ale takový talent, proč se musíte proslavit právě tím kvokáním? Zatraceně. Poslední video je skoro virální. Mělo 36 000 zhlédnutí za 3 dny. Hvězda toho videa byla v Good Morning America a v dalších pořadech, na který nekoukám. Jde o psa se jménem Jub Jub, který má takový zvláštní talent. To je skvělý, Jub Jube. Umíš balancovat s věcmi. Co kdybys teď vybalancoval státní rozpočet, frajírku!

Dělám si legraci. Zbožňuju Jub Juba. Určitě umí balancovat i s maličkostmi jako jsem já. Balancování ale není jeho jediný talent. Pokud se podíváte na jeho další videa, zjistíte, že je to pěknej sexuální divoch. Zvláštní je, že používám k balení holek stejnou techniku. Nechci lézt Jub Jubovi do zelí, ale balancování vypadá jednoduše. Někdo by to měl vyzkoušet. Jseš na řadě, Jub Jube. Jako poslední zkusím balancovat s ženskou zadnicí.

Tak jo... To nešlo podle mých představ. Víte, co se ale povedlo? Otázka dne, která je od týpků jménem... Harold a Kumar? "Ahoj, Rayi." "Ahoj, Rayi." "Ahoj, Rayi." "Naše otázka dne zní: Jak jste poznali moji matku?"

Jak jste tedy poznali moji matku? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. V rychlosti vám chci ještě oznámit, že měníme vysílací časy Equals Three. Vím, že jsme to nedělali asi 2 roky, ale od teď se vysílá v úterý a pátek. Namísto pondělí a čtvrtku to bude úterý a zasr*nej pátek. Tak zatím.

Díky za sledování dnešní epizody =3 a taky děkuju Kal Penovi a Johnu Cho. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co nejdivnějšího jste našli v záchodě? "Nintendo 64" "Kameru, na který je napsáno: Majetek RWJ." "Antihmotu, která nikdy nezmizí. Nikdy." "Já? Já na záchod nechodím." "Křečka.

Sestra si myslela, že se všechna mrtvá zvířátka splachují." Naše otázka dne zní: Když udělám pauzu, tak to znamená, že máš mluvit. Ahoj, Rayi. Naše otázka dne zní: Když udělám pauzu, tak to znamená, že máš... Volal ti včera Bill? Kdo? Odpověď je: Bill Board.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

KniHovna ano si nevedel/a??

180

Odpovědět

mario
Co tam mám vidět?

185

Odpovědět

V americe pouzivaji jina cisla bot?

180

Odpovědět

Odpověď: Na google+ , byla tam jako jediný uživatel.

180

Odpovědět

@you_ 21:11 - 15.12.2011

Přehlídl jsem jí nebo tam už není ta kočka na konci?
----------------------------------------------------
Je tam, nad odpovedmi

192

Odpovědět

Já jsem celé video čekal na housenku se zvláštním talentem a pak jsem zjistil, že v popisku byla houslistka a ne housenka... :D

190

Odpovědět

John Cho a Kal Penn vypadaji dost zhulene

182

Odpovědět

hehe, před pěti minutam skončilo "jak jsem poznal vaši matku" na primě cool, a jak , normálně jsem ji ožralou ohl na záchodcích:-)

1814

Odpovědět

a sakra :D :D pardon teď sem si to uvědomil :DD

180

Odpovědět

Máš tam chybu,když Ray říká,že mění vysílací čas na Wednesday and Friday tak to není středa a čtvrtek....

181

Odpovědět

Harold a Kumar :D

181

Odpovědět

Přehlídl jsem jí nebo tam už není ta kočka na konci?

1822

Odpovědět

Všimli jste si co je napsáno nahoře vlevo ve 4:45 ???

180

Odpovědět

SPILER K HIMYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ten kamarad Neila hraje v 7. serii pritele Robin pokud ste jeste 7. serii nevideli :)

189

Odpovědět

Badass dog :D

181

Další