Smysl životaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:373
Počet zobrazení:5 118

Dneska Rayovi vypomůže žena, kterou není nikdo jiný než Sarah Silverman. Uvidíte potyčku na ruské silnici, nejmladšího filosofa a detailní popis bouřky.

Přepis titulků

Dáváte na moji facebookovou zeď úžasný věci, takže tady je pět nejlepších z tohoto týdne. Číslo pět je reálná verze Nyan Cat. Čtyřka je fotka Gluma. "Čubky prej... žádnej příčesek, žádnej make-up, žádný řasy, žádný obočí, žádný filtry. Pěkně přirozeně." Tady prý je židovské piano. Tady je fotka umírající kočky. "Scare, bratře... Pomoz mi!" A číslo jedna je fotka Willa Ferrella s titulkem: "Pojmenoval jsem svůj penis 'dno', protože si na něj ženský málokdy sáhnou."

S tím posledním tvrzením jsem na tom stejně. Přestěhoval jsem se do Los Angeles před 2 lety a musím říct, že doprava je tady pěkně na prd. Ale nikdy jsem se nedostal do bitky, jaká proběhla mezi těmihle Rusy. Nejdříve se trochu fackujou a pak jeden z nich urve tomu druhýmu zpětný zrcátko. No do prde*e. Si říká: "Bitva zrcátky!" Varování by mělo bejt napsaný takhle: "Varování! Objekty v zrcátku mohou tohle zrcátko ulomit a hodit ho po vás." A proč se vůbec ti Rusáci perou? To je jako jeden tým Putin a ten druhej tým Putin? Protože Putin vás nenechá bejt v žádným jiným týmu.

Proč nemůžou bejt jako Američani a postřílet se? Víte, Rusko, kvůli tomuhle chování na vás pak Bůh hází meteory. Tohle video je vážně zajímavé, skoro tak zajímavé jako další video, které vám představí talentovaná Sarah Silverman. Děkuju, moc děkuju. Je to pro mě obrovská čest. Tohle budete milovat, pokud nejste posra*ý kreté*i. Jde o devítiletého kluka a jeho životní filosofii. "Nikdy nevíte jistě, zda máte něco hledat. Je to nekonečná pouť, ale nevíte, že to pouť je.

Je to vážně komplikovaný, protože nemáte žádný důkaz, že tam venku něco je. Jediný důkaz jste vy sami a to, kde se nacházíte." Je roztomilý, jak je jeho mysl nedostatečně rozvinutá, aby věděl, že existuje kouzelný pán v oblacích, který stvořil svět a rozhoduje o fotbalu a cenách Grammy. "Řekl bych, že smysl života je takový, jaký si ho vytvoříte. Takový, jaký chcete, aby byl." Ten klučina je moje nové náboženství, osobní Ježíš.

Rozhodně na tomhle světě něco zanechá. Buď ve stylu Deepaka Chopry nebo Stevea Jobse nebo odpálí nějaký úřad. Mám jen strach, že nikdy neuvidí lidskou vagínu. "Ten mravenec netuší, že je tady víc než jen ten chodník." Jasnačka... Chápu tě. "Myslím, že asi existují různé druhy života, ať jsou to buňky nebo organismy. Některé nejsou viditelné, některé jsme neobjevili a některé jsou na místech, kam se nemůžeme dostat." Děláte si legraci?

Když mně bylo devět, tak jsem namáčela tampony do vody a házela je na zeď. Zbožňuju toho kluka. Počkám na tebe. Navěky. Díky, moc jsem si to užila! Jsem Sarah Silverman, ale to určitě víte. Sbohem. Když mi bylo 7 nebo 8, v Oklahomě padaly obrovské kroupy a zničily mámě auto. Připomíná mi to tohle video. Minulý týden padaly obrovské kroupy v Brookshiru a televize se tam vydala vyzpovídat nějaké obyvatele. "Páni, to byly kedry! Skoro jako tenisáky! Mnoho z nich tvrdí, že nic podobného ještě neslyšeli.

Bylo to jako... Ta buřina se přivalila, vylezu ven a začalo mě to trefovat. Sebrala jsem se a zdrhla na záchod zavolat mámě, jestli je v pohodě." Vím, že je složité jí rozumět, takže jsem vám k tomu udělal titulky. Není zač. Tyhle filmy s Tylerem Perrym začínají bejt směšný. Co je tohle? Madea žvaní o počasí? Co mají znamenat tyhle deskripce počasí? Normální lidé většinou říkají: "Jo, ta bouřka byla celkem ostrá, ale vyvázli jsme z toho v pohodě."

Ale někteří lidé to popisují takhle: "Ty vole, začalo pršet jako 'Bam!' a pak přišel ten studenej fičák jako 'Brrr!'. A do toho to hřmění jako... Fakt děsný!" Vlastně se mi nadšení té ženské líbí, ale to je z dnešní epizody vše. Díky Sarah Silverman za návštěvu. Řekla mi, abych vás slušně požádal, zda byste se nemohli mrknout na její nový YouTube kanál, kam právě nahrála video, na které je pyšná, nazvané "Sarah Silverman není NENÍ rasistka" a je vážně dobrý.

A s vámi se uvidíme za pár dní. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Děláte si legraci? Když mně bylo devět, tak jsem namáčela tampony do vody a házela je na zeď. Což je vážně boží. Vytáhněte ho, namočte a mrskněte.

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyz slysim jeji hlas, tak mi kulky pomalu ale jiste zajizdeji zpet do tela...

232

Odpovědět

Když slyšim Sarah tak pořád vidím Vanellope von Schweetz z Wreck-it Raplh :)

203

Odpovědět

má dobrej hlas :D unless you are fucking matt damon :D

221

Odpovědět

Ta ženská je hrozná, ještě že to Ray vynahradil počasím :D

203

Odpovědět

neuveritelne odporný hlas

204

Odpovědět

Budete to video s dětským filozofem překládat?
Docela by mě to zajímalo http://www.youtube.com/watch?v=C9gY3GMffwU

200

Odpovědět

Přimlouvám se za překlad toho videa, díky.

190

Odpovědět

a taky bych jen chtěla podotknout, že je fakt skvělej překlad toho videa s černoškou! :D "Páni, to byly kedry! Skoro jako tenisáky! Ta buřina se přivalila,vylezu ven a začalo mě to trefovat!" chápu, že mně rozesmějou pro vás naprosto nepodstatný hovadiny, ale tyhle detaily jako ´buřina´ nebo ´kedry´ makes my day :D

241

Odpovědět

Dnešní videa mi teda úplně top nepřišly, ale úplně mi to vynahradilo to, jak Ray popisoval počasí tim šíleným způsobem! :D ježiš, to je hrozně skvělý! :D

192

Odpovědět

a šuka teda pořad Matta Damona?

201

Odpovědět

Tak klučina překvapil, fakt že jo. Pokud jenom nerecitoval něco, co si přečetl, měli by ho rodiče nechat otestovat menzou, protože tohle je vypadá na malého génia.

202

Odpovědět

A teď jsem zkouknul celé video a chlapec působí lehounce jako autista a vypadá to, že má (teď si nevzpomenu, jak se to jmenuje), protože u konce zmiňuje, že občas slyší barvy.

200

Odpovědět

+ChristopherZajímalo by mě, jaké to je, ochutnávat barvy atd.

200

Odpovědět

+ChristopherSynestézie, vnímá nějaký smysl prostřednictvím jiného (slyší chuť, vidí zvuk a p.)

200

Odpovědět

+ChristopherStane se to po halucinogenech, LSD třeba. Ten klučina nemluví nesmysly, ona spíš. ASI lehký autista, jen u děcek nikdy tak docela nevíte úplně přesně.

200

Odpovědět

Človek proste musí milovať tie americké černošky !! :D

202

Odpovědět

Nemohl by mi nekdo ze zkusenych uzivatelu poradit video na kterem je nejaka prednaska nebo proste naucne video kde prednasejici vysvetluje: proc si vybirame sobe podobne partnery? lidi z nasi ligy? nebo tak neco..

vim ze jsem to tady videl a neumim to najit

193

Odpovědět

hledej Dan Ariely, nebo si přečti Jak drahé je zdarma, tam to je popsaný.

190

Odpovědět

SS se snaží být nevtipným způsobem vtipná...já ji to nežeru

2011

Odpovědět

no tfuj co je to za obludu, nějaká sarah silverman, nesympatická hnuska s hnusným hlasem, by mě zajímalo kolik mu zaplatila aby jí tam vůbec pustil...

1940

Odpovědět

Kam se to první video hrabe na Karkulku a Aragorna. To by měl okomentovat! Nechcete mu to někdo poslat, já nemám učet na FB ani YT.

1914

Odpovědět

Tak si ho udělej, když po tom tak toužíš.

194

Odpovědět

Nevím proč ale Sarah je mi silně nesimpatická...

1939

Odpovědět

Mě jsou zase silně nesympatické tvoje znalosti gramatiky :D

Je to kočka, jenom má takovou...pro mě né moc příjemnou barvu hlasu.

2012

Odpovědět

+Trey"Mně" tvoje znalosti taky.

200
Další