SnílekEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:4 173

Dnes nás čekají dva tipy na léto - jeden zahrnuje vodní lyže a druhý nadržené delfíny. Ve třetím videu se pak představí jeden velice originální sen.

Přepis titulků

Jak je, čubky? To byl samozřejmě můj epicko-démonický úvod. Víte, jak se říká, že matematika je jazyk, který nás všechny spojuje? Ne. Jsou to videa, ve kterých lidé dělají pí*oviny. Jako tenhle týpek na vodních lyžích. Půl milionu zhlédnutí během pěti dnů... Ani nevím, co k tomu říct. Určitě by se našel nějaký vtip o "stavění stanů", že jo?

To je vlastně to řešení. To je v pohodě, že se u toho videa neválíme smíchy, Rayi. Jen ho posypej vtipy o erekci a všechno bude eňo ňuňo. Přesně to taky udělám. Až nebudu vědět, co říct, tak sem hodím tenhle nápis. Vložte vtip o erekci! Vraťme se ale k videu. Nevím, jestli byl ten kaskadérský kousek nahraný.

Vypadá to, že jo. Jestli byl opravdu nahraný, tak gratuluji k vytvoření virálního videa. A ještě chci říct: "Co sis ku*va myslel, vole?" Lidi... Delfíní anální sex. Vážně... Delfíní anální sex. Ne, vy to nechápete. Delfíní anální sex. DO TOHO, DELFÍNE!

Páni! To je teda... přímý. Je to jak metafora pro každý moje rande. Tohle video má pouze 100 000 zhlédnutí za pět dnů. Ale vážně. Po čem ten delfín jde? Určitě musí existovat nějaký vtip o delfínovi, který se snaží zjistit, odkud je cítit ta rybina. Já vím, je to hnus. Vložte vtip o erekci!

Nemějte to tomu delfínovi za zlé, každý máme jiné metody balení holek. Já například začnu obyčejným rozhovorem. Zato Anthony Weiner jim pošle fotku svýho penisu. A tenhle delfín, když potká holku, jde rovnou na věc. Okamžitě zapne plně perverzní mód. Netrénoval ho Arnold Schwarzenegger? Úplně vidím ty lidi, jak chtěli pod vodou natáčet krásné video. "Ta příroda je tak krásná."

A když pak odjížděli autem, říkali si: "To je fakt v pr*eli. Ta příroda je tak děsivá." Poslední video se 100 000 zhlédnutími za tři dny. Lidi... Už jste někdy měli sen? Už jste někdy měli sen, že... Že jste měli... Vás...

vy... Mohli jste... Udělali jste... Chtěli jste... Mohli jste... Udělali jste... Mohli... Chtěli... Chtěli jste, aby se to stalo tak moc, že jste pak zvládli cokoliv? Tenhle sen mám každou noc. A ještě mám jeden o Hillary Clinton, která je nahá v bazénu a pak připlave delfín... Zapomeňte na to. To video je roztomilé, ten klučina byl prostě nervózní, a co jako? Vždyť je to tak staré.

Tomu klukovi je teď okolo 40 a všechny sny, o kterých mluvil, mu pravděpodobně zničila... vždyť víte... realita. Nemohl jsem si ale nevšimnout, jak pyšný byl, když to dokončil. Když takhle koktám já, tak doktoři říkají, že mám mrtvici. O tomhle ale řeknou, že je roztomilý, a ještě dostane zasr*ný lízátko. Ale to je v pohodě, kluku. Každý byl někdy vynervovaný. Tys byl teda pořádně vynervovanej.

Asi jako Sarah Palinová, která by měla mluvit o Paulu Reverovi. Takže dnes jsme viděli chlápka, který na lyžích vlétl do stanu, nadrženýho delfína a kluka, který měl sen. Teď už jen zbývá tohle... Vložte vtip o erekci! Říkám vám, že se to hodí vždycky. V kostele, na pohřbu, prostě kdykoliv. Ale víte, co se taky hodí? Otázka dne, která je od uživatele jménem...

- a ta se ptá: - "Na jakém koni jezdíte vy?" Na jakém koní jezdíte vy? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů nad videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co byste dělali, kdybyste uvízli ve velrybě?

Požádal bych Jonáše o radu. Začal tam pařit. Rovnou si zajezdila na ústním čípku. Ucpal bych jí dýchací průduch... *giggidy* Umřel bych. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Když si totiž představím, jak ten... A potom, co odjeli...

Zkusím to znova. Krkám tady... A ještě mám jeden sen o Hillary Qinton... Ale to je v pohodě, kluku. Já byl taky vynervovaný. Neviděl jsem nikoho tak na nervy od dob Sarah... Počkat. To by nešlo.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na tom tričku nemá mít tu šipku

189

Odpovědět

Musim rict ze je to cim dakl vetsi blbost....

189

Odpovědět

Comment section ABOVE

181

Odpovědět

Miluju když mluví, mluví, mluví a pak nakonec .. you know just.. forget it :D

181

Odpovědět

Opakovaný Vtip není vtipem

1812

Odpovědět

ahoj, tohle byl sice docela dobrej dil, ale mnohem lepsi dily jsou ted ty uplne nejnovejsi. Koukam na to v anglictine ale rozumim tak na 70% a tak jsem chtela poprosit jestli by jste nemohli zacit prekladat nove dily. Jsou fakt o dost lepsi...

184

Odpovědět

poslední dobou dělá Ray slabší vtipy

1819

Odpovědět

Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba. Jedna z nich je ryba.

192

Odpovědět

plně perverzní mód :D

181

Odpovědět

to troko je nej :D

183

Odpovědět

mozna nekomu prijde ze to je slabsi a salabsi ale ono se to zpravi lidi :D

182

Odpovědět

Did you know that dolphins are just gay sharks?

181

Odpovědět

Já chci to tričko!

182

Odpovědět

Ale fuj. Vzkazech, samozřejmě.

182

Odpovědět

jura: Stejný problém, už jsem to hlásil adminům ve vzkazích/požadavcích. Snad se dočkáme nějakého kloudného řešení pro teď i pro budoucnost :-)

185

Další