Šoustat jako králíčciEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:362
Počet zobrazení:5 663

Dnes si jistě všichni zavzpomínáte na období před dvěma měsíci, kdy internet ovládl bezdomovec Ted Williams a jeho úžasný hlas. Ray se tomuto videu samozřejmě nemohl vyhnout a poví nám k němu několik faktů. Předtím vás ještě čeká kočka posedlá ďáblem a nespokojený zaměstnanec KFC. Možná se taky podivujete nad názvem epizody. Ten se vysvětlí v otázce dne. Pozn. Polévkový nácek (Soup Nazi) je postava a zároveň název jednoho dílu ze sitcomu Seinfeld.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jste připravení? Tak jste? Já si myslím, že nejste. Ne, nejste připravení...tak dobře. Držte si klobouky, je tady WTF číča. Jsem si na 90 procent jistý, že je tahle podivná kočka závislá na Šantě kočičí. S tím rozdílem, že jí to strčili rovnou do zadku. Tohle video má okolo 30 000 zhlédnutí a lidé mi říkají, že z toho bude nějaký internetový fenomén.

U tohohle si to ale nemyslím. Řekl bych, že trend kočičích videí už z větší části skončil. Hlavně tenhle druh. Výraz té kočky je prostě zasr*ně divnej. Koukněte. Rozhodně v sobě musí mít nějakého démona. Ten se tam samozřejmě dostal skrz její prdel, protože ani posedlí lidé nedělají takový výraz. V následujícím videu se toho možná děje spousty, ale neznám jeho kontext.

Jediné, co vím, je, že jde o pracovníka KFC, který není rád, když ho někdo natáčí. Zakryl jsem jeho tvář ze zřejmých důvodů, ale mám k tomu několik připomínek. 1) Práce ve fast foodu stojí za houby. A kdyby někdo přišel a začal natáčet mě, taky bych se nasral. Nevím, jestli zase tak moc, abych musel proplesknout kasu, ale když jen tak někoho natáčíte při práci, chováte se tak trochu jako kokot.

2) Ten kluk by se měl kur*vsky zklidnit. Vypadá tak vztekle, že by vám jednu natáhnul křupavým křidélkem. No tak, kámo. Není důvod, aby ses choval jako Polívkový nácek z KFC. O tom videu moc nevím. Netuším, jestli ho nevyhodili, ale pokud ano, určitě ho vezmou zpět. S lidmi to totiž umí na výbornou. Ticho! Já vás zabiju! Nevím.

Já když jdu do KFC, na takový kraviny zvědavý nejsem. Jdu tam proto, abych ztloustnul. Tak mi to nekurv*te. Tohle poslední video si rozhodně zaslouží: "Jéžiš!" Nikdy jsem neviděl video, které by se stalo takhle rychle virálním. Musí to být nějaký rekord. Bylo nahráno před 48 hodinami, takže je venku dva dny a má 10 milionů zhlédnutí. Dobrá, tady je scénář.

Jde tu o tohohle bezdomovce, který má úžasný rozhlasový hlas. Na jeho ručně psané ceduli stojí, že má dar od Boha v podobě skvělého hlasu. Hej, dám ti tady dolar, když něco řekneš tím hlasem. Když neposloucháte nic jiného než to nejlepší z oldies, máte naladěné Magic 98.9. Děkuji mnohokrát. Bůh ti žehnej. Za chvíli jsme zpět. Slyšeli jste to do pr*ele?

To bylo neuvěřitelný. Poslechneme si to ještě jednou. Sledujte Family Guy ve všední dny od 20:30 na FOXu 28. Tohle mě naprosto odrovnalo. A to, jak vypadá - a teď bez urážky... Ale podle toho, jak vypadá, jsem si myslel, že bude znít jako feťák. "Voe! Mám tady tyhle cheeseburgery, kámo." "No tak, kámo! Vykouřím ti ptá*a." Ale ne, on má překrásný rozhlasový hlas.

Takže tenhle chlápek, jménem Ted Williams, nám o tom trochu povypráví. Ten hlas jsem léta rozvíjel, mám na to i školu. Ale potom se součástí mého života stal alkohol, drogy a ještě nekolik věcí. Ale už jsem dva roky čistý. Je na prd, že ho to takhle dostalo, ale četl jsem, že potom, co se stalo to video virálním, mu volal zástupce týmu Cleveland Cavaliers a teď jim dělá hlasatele.

A taky mu pořídili dům. A to všechno se stalo za méně než 48 hodin. Jéžiš! Ó, Internete. Já věděl, že jsi k něčemu dobrý. Kromě porna. Ale je skvělý, že má práci. Teď je prakticky slavný a ženský po něm pojedou. Klidně může ten hlas použít takhle: "Zavolejte hned a možná právě vy vyhrajete lístky na zhlédnutí mého pé*a."

A teď, když je slavný, všichni hipsteři budou plácat: "Ten bezdomovec byl lepší, když ještě neměl práci." Dělám si legraci. A všechen obdiv tomu chlápkovi, který to natočil a nahrál na YouTube a opravdu mu pomohl. Ale jsem opravdu rád, že má pan Ted Williams práci u Cleveland Cavaliers. Naprosto si to zaslouží. Chci říct, že teď bude flek i v KFC. Ale ne, takhle je to dobrý.

Ale víte, co je také dobrý? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Ahoj, Rayi. Jen chci říct, že zbožňuji show. A moje otázka dne zní: Jestli se všichni množí jako králíci, jak se pak tedy množí ti králíci?" Když všichni šoustají jako králíci, jak pak tedy šoustají ti králíci? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešního =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi, jaké je vaše novoroční předsevzetí? Používat deodorant. Začít kouřit...! Jsem Číňan.

Zeptejte se v únoru. Mým novoročním předsevzetím je přestat v kostele chlemtat svěcenou vodu. Zklátit Sarah Palinovou...dvakrát. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Za chvíli jsme zpět.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to s tím číňanem jsem nepochopila :D

184

Odpovědět

s tím tedem měl pravdu - Cavaliers mu dali práci

180

Odpovědět

:D:D:D:D s tej kočky sem se malem posrala :D

183

Odpovědět

Jsem číňán, zeptej se mě v únoru :D :D

180

Odpovědět

Silence! I kill you!

Achmed :D

180

Odpovědět

Já bych to řekl taky, protože to tak je ... virální od "vir", prostě je tak populární že se mezi lidmi obrovskou rychlostí šíří a za chvíli ho všichni znají.

180

Odpovědět

krpec54: Taky bych řekl, že je to velká popularita za krátkou dobu.

Jinak video skvělé :)

180

Odpovědět

krpec54:Myslím že jsou to videa, která za krátkou dobu získají hodně shlédnutí.Ale nevím to jistě.

180

Odpovědět

ta holka co dávala otázku na příští díl měla lovely přízvuk! takovou bych chtěl :)

190

Odpovědět

Prosim vas, mozete mi povedat ake su to "Viralne videa", stale sa to tam spomina a ja stale neviem co to je :D

181

Odpovědět

OMG nechapu ze ikdo nepochopi ze ta kočka ma v tom obojku elektricky sok...ale je strasna sranda co... :(

181

Odpovědět

GEEZUS!!!

191

Odpovědět

Jenom mne moc nepotěšilo, že originální virální video bylo později odstraněno kvůli autorským právům.. jinak samozřejmě 10/10.. Ray je borec

180

Odpovědět

Co řve v tom KFC??Že mu nedala prachy nebo co?že má jeho prachy?

181

Odpovědět

dakujem moooc ze ste to sem dali... konecne

180

Další