Soutěž v hláskováníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:432
Počet zobrazení:5 724

Vy, kteří jste s VideaČesky už od samého počátku, si jistě vzpomenete na skeče MADTv, ve kterých se objevoval i herec Bobby Lee. Ten vám, jako poslední host v Equals Three, představí šílenou jízdu mezi dálnicemi, nemocniční rap a neznalost volavky. Otázka dne je tentokrát od milovnice lenochodů. Co máte na obličeji? - Chtěl jsem nahodit něco o spermatu, ale nějak mi nic nevyšlo. - Fenton mě poslintal... ne, vážně jsou to sliny! - Akné! - T-GAY Debillera. - Pubertu.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Bobby Lee a opravdu je to skutečný knírek. Pěstoval jsem si ho 9 dlouhých let a konečně vypadám jako chlap. Jsem jak tlustej Manny Pacquiao. Ray tu není a já mám být součástí týdne národností, což je docela rasistický, protože nejsem ani Asiat. Mám jen těžkou formu žloutenky. Jinak jsem bílej jako vy. Ti nejlepší. První video mělo 600 000 zhlédnutí za tři dny. Jsou v něm kluci natáčející paní, která jede ve sněhu.

Je to fajn. Smějete se jí a myslíte si, že je pomatená nebo na drogách? Co když vidí něco, co vy nevidíte? Co když je kouzelník? A tohle je jediná cesta k portálu, který vede na pařbu, kde je Gandalf, Atreyu a James Gandolfini... a všichni paří. MYSLÍM, ŽE SE TELEPORTUJE NA PAŘBU ČARODĚJŮ! VÁŽNĚ SI MYSLÍM, ŽE BY SE MOHLA TELEPORTOVAT NA PAŘBU ČARODĚJŮ! Co když tam má stroj času a vrací se zpátky do roku 1984, aby mohla volit Reagana a vidět černýho Michaela Jacksona?

Možná je taky šílená. Vyvarujte se ale domněnek. Hodně lidí si myslí, že mám malý penis. Není nijak dlouhý, zato tlustý. Pokud mě uvidíte takhle řídit, zavolejte policajty. Mohl bych umírat. V dalším videu je chlápek natáčející porod svého dítěte. Zatímco je jeho žena napojená na přístroje, on se do toho snaží rapovat. Srdeční šelest.

Rozšířené děložní hrdlo. Co to děláš? Děložní hrdlo. Rodím dítě. Tak polez. Správně dýchej. To video mělo 200 000 zhlédnutí za jediný týden. Páni! Nádech.

Výdech. Facebook. Melanie. Měl by si brát to EKG všude s sebou. Třeba když ho vyhodí z práce. Šel jsem do práce. Přišel jsem pozdě. Šel jsem na kobereček. Teď nemůžu živit rodinu. Nebo může vzít EKG na pohřeb. Na pohřbu. Strýček umřel. Dvojitá vražda.

Otevřu rakev. To jsi neměl dělat. Strýčkovi totiž chybí hlava. Když mu dojdou nápady a slova, tak stejně pokračuje dál. Zrcadlo. Odpadkový koš. Chápete, ne? Poslední video je od tohoto kluka, který nahrál sám sebe, jak mrví soutěž v hláskování. - Jaké je slovo? - Volavka. - Můžete mi říct definici? Brodivý pták s dlouhým krkem, velkými křídly a hebkým peřím.

- Můžete mi říct to slovo? - Volavka. - Ještě jednou? - Volavka. - Volavka. - Kvokavka? - Volavka. - Olafka? - Ten zasr*nej pták! - Voňavka? - Volavka! - Nálevka? - Volavka! - Jak je to slovo? - Volavka! - Náplavka? - Volavka! - Přísavka. - Volavka, vole! - Odvolávka? - Přísavka? - Volavka, vole! - Kapavka?

- Volavka! V-O-L-A-V-K-A Byl v hajzlu, protože repráky mířily opačným směrem, ale kousnul se jako pravý válečník. Navíc z národnostní menšiny. - A to nic neznamená. - Odvolávka? - Jak je to slovo? - Kočka. - Párek a čočka? - Kočka. - Můžete to použít ve větě? - Gloriin manžel srazil autem její kočku, takže musela být utracena.

- Existencialismus? - Kočka. - Mesothelioma. - Kočka! - Jak je to slovo? - Kočka! - Xerox? - Kočka! - Můžete to vyhláskovat? Nemůžu. Tohle je soutěž v hláskování. - Asparagus? - To slovo je kočka. Kočka. K-O-Č-K-A BOBBY LEE NÁSLEDNĚ VYHRÁL NÁRODNÍ SOUTĚŽ V HLÁSKOVÁNÍ SLOV SE TŘEMI PÍSMENY Chystám se spustit svůj nový kanál.

Je na youtube.com/bobbylee. Mrkněte se. Dost se při natáčení bavím a chci, abyste mi řekli svůj názor. Mrkněte taky na otázku dne, která je od... Ahoj, Rayi. Jsem Kristen Bell a tady je otázka dne: Kdo by vyhrál souboj? Sarah Marshall, nebo Veronica Mars? Kdo by tedy vyhrál souboj? Sarah Marshall, nebo Veronica Mars? Svoje odpovědi pište dolů nebo na Facebook, Google nebo nám to odtwitterujte.

Nezapomeňte na odběr Rayova kanálu. Já jsem Bobby Lee. Díky a uvidíme se později. A řekněte mi, co máte na obličeji? Pokud mě neznáte, tak jste k smíchu, protože jsem všeobecně milován. Hrál jsem ve spoustě filmů. Měl jsem jednu větu v Travičce zelené. Zahulíme, uvidíme 1 a 3. MADTv, kterou sledovalo devět Mexikánců. Byl jsem v jednom asijském gay pornu, ve kterém hráli pouze černoši. Jmenovalo se "Mňam mňam čokonanuk".

Teď bych si dal Kristen Bell. Nesnáším, když někdo pohybuje se světly, zatímco odříkávám text! A do kafe chci mléko! Tohle je neprofesionální! To je naše poslední spolupráce! To je velice hezké, Erin, ale teď sklapni. Ne, dělám si legraci. Mám tě rád. Přihlaste se k odběru. Jo! Po celý tváři a bedrech! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně to někdo řekl nahlas: I love you Erin, you're so cute.

180

Odpovědět

Vážně výborné! Osobně mě fakt mrtě rozesmála ta fotka, jak drží tu slečnu v růžovém svetru :-D

190

Odpovědět

taco party znamena parek a cocka? :D

181

Odpovědět

líbí se mi jeho styl, dobrý

180

Odpovědět

Ten Druhý Wazup! nejsem já

183

Odpovědět

Až na to že vy asi nejste buzíci (teda myslím).

181

Odpovědět

Je vtipnější než ten skutečný běloch Ray (jsem jako vy).

185

Odpovědět

s**t tolko gramatickych chyb :D

181

Odpovědět

celkom fajný diel jeho vtipi niesú trápne a niak sa nevnucuje proste som si to užil

190

Odpovědět

DinoCop : jasne jasne treba neila patricka harrise :D , btw nehral ten bobby v klipu od flo-ridy hangover ?

180

Odpovědět

Ze všech náhradníku rozhodně nejlepší! :) Nepočítám "Mexikánce" :D ten je lepší než i Ray!

182

Odpovědět

Vážně tenhle host a ještě ten tlustoch jsou nejlepší,umí pobavit,drží latku,ale jinak ty další hosti je hrůza!

191

Odpovědět

terrycz: a my jsme prostě vyjádřili svůj nesouhlas s tvým názorem :)
tenhle náhradník je parádní...taky by mi nevadila další videa s ním :-)

181

Odpovědět

Proto jsem psal Asiat, protoze nevim ze ktereho statu pochazi ;-)

181

Odpovědět

hentai je japonskej, on je korejec (jeste k tomu americkej korejec). V Asii neni jeden asijskej stat odkud pochazi vsichni asiati

191

Další