Sprej Hannah MontanaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:3 015

Výborný díl s několika vizuálními vtípky a skvělým výběrem videí je tady - kočka toužící dostat se před kamery, odpuzovač mývalů a zajímavé slovo z australské soutěže.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Je skvělý být zpět. Naše první video... Vydržte, musíme počkat, až se to posra*ý video načte. Jen si dej na čas. Máme na to celej den. Fajn, skončils? Bezva. V prvním videu máme tuto reportérku. Ta pochází z Michiganu, kde dělá reportáž o 4. červenci, když se stane tohle.

V prvé řadě... Ošklivá kočička, ošklivá. Vtipné je, že vůbec nereaguje, stát se to mě, tak nejsem tak klidný. Nebo chce ta kočka jen svých 15 minut slávy. Štěstím pro město je, že se mohou potraty znovu provádět. - Jsem Chip Flannigan... - Hej, chci pozdravit kámíka Mourka, moji číču Micku. Já vím, kočky dokáží být občas pěkný mrchy, ale já proti nim nic nemám.

Od toho mám mimina. Mysleli jste si, že jsme na to zapomněli, co? Další video je... Víte, co? Udělám to v detailu. Snad vám to neva? Další video se jmenuje "Odpuzovač mývalů Hannah Montany". Nevím, co se tam přesně děje, dědula tam sedí s tlustým mývalem na zápraží. "Chtělo by to nějaký Odpuzovač mývalů Hannah Montany. Kousni mě teď.

Ani náhodou." Počkat, co to kur*a... Pojďme si to vyjasnit. Gandalf Bílý nechává svého obézního mývala, aby mu kousal do žeber, a když ho to omrzí, nastříká se voňavkou Hannah Montana a mýval ho kousat přestane. Fajn. Chápu, že Santa Claus pracuje pouze jeden den v roce, ale zbytek času sedí na verandě se svým tlustým mývalem? Mrskni sem s těma hračkama! Víc mě děsí fakt, že vlastní sprej Hannah Montana.

Já mám sice ledvinku One Direction, ale sprej Hannah Montana? Trochu divný. A odkud ten sprej vůbec má? Od jedné z holek, co má ve sklepě? Tělový sprej Hannah Montana, vyroben ze skutečných částí Hannah Montany. Dělám si z děduly srandu, dělám si z Brumbála prču. Ten chlápek žije svůj sen. Hoví si na verandě se svým špekatým mývalem a sprejem Hannah Montana.

To je sen každýho chlapa. Poslední video pochází z televizní soutěže v Austrálii nazvané "Písmena a čísla" a je to stejně tak vzrušující jako název samotný. V prvním kole musí soutěžící vylosovat písmena, ze kterých pak složí slovo a tady jsou písmena, který jim dali. Děkuji, Lily, zábavný začátek. Vždyť víte...

Peniskládka. Neříkávali tak vaší mámě na vysoký? Já mám trochu mírnější smysl pro humor, takže jsem se rozhodl slovo Peniskládka přeskládat, aby to neznělo tak sprostě. Tak se mrkneme... Mám tu "nahatý pasáky", "vytlač a vychči". Vidíte? Ne tak sprostý. Slušný. A jak to, že na to nikdo nereaguje? Všechno je naprosto v pohodě.

Peniskládka není nic mimořádnýho, prostě obyčejná peniskládka. Kdybych tam pracoval já, nedostal bych se beze smíchu ani přes půlku. Nemůžu. Končím. No ták, peniskládka. To, kam si chodí gay vybírat... To je fuk. Ne! Peniskládka. Místo, kam chodíte recyklovat použité robertky. Zodpovědně. Kecám, dilda se nerecyklují, ale darují.

- Tady máš, babi. - Jé, šlehač. Když kliknete na tohle tlačítko, věnuji potřebným robertky v hodnotě $1000. Tak se čiňte. Ty jsi řekl Mňau Chung? To ani není dvojsmysl. Možná jsou to vychytralý čubčičky. Tělovej sprej Hannah Montana je vyrobenej ze skutečných částí Hannah Montany. To jsou vážně sexy...

Dvě slova, který u sebe neuvidíte. To jsou vážně sexy děti. Moje máma je děvka, ruším odběr. Věnuji robertky v hodnotě 1000 dolarů potřebným, který si je pak můžou strčit do prde*e. Ne! Děláš si srandu? Jsem Chip Flannigan a hlásím se vám živě... Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je stejně sexouš ten chlápek na konci :D

180

Odpovědět

Odpovědět


Odpovědět

velmi dobre video

181

Odpovědět

hmm vypadá to konečně na pořádný song od Martana :-D né jak ty gejárny předtím

182

Odpovědět

Pane bože, ten špekoun co se dloube v pupku je odpornej :-/

1833

Odpovědět

dneska dost dobrý
a luxusní třešinka na dortu na konci - jo ten ty svý OTPčka umí prodat

183