Sprostá opiceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:408
Počet zobrazení:5 489

Dnešní díl bude ve znamení odvěké rivality mezi zvířetem a člověkem. Nejdříve uvidíte zajímavé využití kočky domácí, útok úchylných opic a nakonec přijde další perla ze zpravodajství, tentokrát až z daleké Austrálie.

 

Přepis titulků

Jak je, vy bastardi? Už jste se někdy z nudy rozhodli, že budete dělat pí*oviny s kočkama? Jako tenhle týpek. Všimněte si toho laserového ukazovátka. Rozdíl je však ten, že to ten týpek dovedl na úplně jinou úroveň. Počkat? To jako hrál kuželky? To je ta nejúžasnější věc na světě. Kočičí kuželky by měly být olympijský sport. Vážně.

Ta kočka vypadala, že se jí to líbí. Tohle video je skoro 2 roky staré, ale stalo se populárním až tenhle týden, když se objevilo na CBS a Fox News. Což mu zaručilo skoro milion zhlédnutí. Nejvíce se mi líbí, jak skočí na ten ručník a sklouzne se. Rozhodně v tu chvíli věděla, že je v prdeli. "No, ty vole. To je kravina. Nevěřím, že mi to udělal. Až usne, tak mu nakadím do pusy."

Když se nudím já a rozhodnu se, že budu dělat pí*oviny s kočkama, nepoužívám laserové ukazovátko, ale opravdový laser. Co je? Tak se nudím. Co jste čekali, že budu dělat? Už jste se někdy jen tak poflakovali po pláži? Vždyť víte, na sluníčku si hleděli svého. Užívali si. A najednou odněkud přišla opice a začala se do vás sr*t. Tohle se mi stane pokaždý, co vkročím do gay baru. Dělám si legraci, ale tohle video mi bylo posláno soukromě.

Nemůžete jen tak ukazovat něčí prdel na YouTube. Takže netuším, kolik zhlédnutí to video vlastně má. Odkdy se opice baví stahováním gatí starým lidem? Kam se poděly ty starý dobrý časy, kdy před vámi opice masturbovaly a házely na vás bobky? Ale musím tomu chlápkovi vyjádřit uznání, že to vzal s humorem. Stát se to mně, tak tý opici rozbiju tu malou hlavu. Chápu, že chtěly jen banán, ale sakra!

V některých státech by to považovali za znásilnění. Tyhle malý pedo-opice jsou už jen krůček od toho, aby podstrčily tomu staříkovi rohypnol. Jen si dělám prdel, lidi. Vždyť to ani nejsou opice. Vlastně to jsou zaměstnanci YouTube. Hlavní video tohoto týdne mělo skoro 3 miliony zhlédnutí během čtyř dnů. Jé- Kur*adrát, to je spousta zhlédnutí!

To video vám má ukázat, že mám vždy pravdu, když říkám: Nese*te lidi, se kterýma pracujete. Jde o tyhle dva zpravodaje. Dejte pozor na tu ženu a poznámku, kterou v živém vysílání udělá. Kapitán Andrew Strauss přiletěl do Londýna, aby zde ukázal svoji malou trofej. Doma pobyde čtyři dny, než odletí na světový šampionát. Belindo, nemůžu pochopit, že něco tak malého může být tak úchvatné.

No, Marku, o tom bys měl dobře vědět. Děkuji mnohokrát. Promiňte, to jako udělala poznámku na jeho pé*o? ...světový šampionát." Belindo, nemůžu pochopit, že něco tak malého může být tak úchvatné. No, Marku, o tom bys měl dobře vědět. Nejenom, že o tom udělala poznámku, ale taky naznačila, že je sice malý, ale úchvatný. Teď to bude v kantýně na pár týdnů pěkně trapný.

Nemůžu uvěřit, že to řekla. A viděli jste potom jeho výraz? Určitě si myslel tu samou věc jako ta kočka. No, Marku, o tom bys měl dobře vědět. "Ty jedna čubko. Až usneš, tak ti nakadím do pusy." Tihle dva jsou z Austrálie. Jde o australské zpravodajství. Je normální, že se tam takhle novináři chovají? "Dingo ti čmajznul tvoji chloubu."

Nejhorší je, že na to nejde nijak reagovat. Co řekne? "No, ty máš zase velkou vagínu." To nejde. Zpravodajové se nemůžou takhle urážet ve vysílání. Díky, Tome. Stojím právě před staveništěm, kde tvrdí chlapi ukazují, jak je stavění jednoduché. Ale ne tak jednoduché, jako nechat si pohonit od tvojí matky. Vracím slovo.

No tak. Tohle nemůžete. Nejvtipnější na tom je, že ta televizní stanice, Kanál 10, jsou ti, kteří to dali na YouTube. Na jejich vlastní YouTube kanál. To dělají na tý stanici tohle? "Kámo, ona řekla, že má Mark malýho ptá*a. Tak tohle půjde rozhodně na YouTube. To je fakt srandovní. Chceš se znova zhulit?"

Rozhodně to je ale zajímavý způsob, jak si zvednout sledovanost. A ještě jednou morální ponaučení. Nešoustejte nikoho, s kým pracujete. Hlavně, pokud děláte v YouTube, protože ti bastardi vám jen stáhnou trenky. Ale víte, co nepotřebuje moralizovat? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Chtěla bych vědět, co jste mi dali do pití, vy bastardi?"

Takže, co jste mi dali do pití, vy bastardi? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co je divnýho na vašem ránu? Když se probudím a cejtím se jako P Diddy.

Probuzení na střeše casina. Když najdu v šatníku mrtvou striptérku. Když najdu v gatích ilegální imigranty. Když se probudím v Mexiku s tlustou Filipínkou. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten týpek co tam psal komentář s tím casinem určitě viděl jeden nejmenovaný film *ne, nenapíšu který, třeba bych p****l požitek některým lidem, co ten film ještě neviděli*
ale musím říct že to byl NEJLEPŠÍ FILM V HISTORII LIDSTVA FUCK YEA

183

Odpovědět

ja som sa ako zacal smiat hned na zaciatku :D:D you bastards _D_D

180

Odpovědět

Ray: Přesně :). Zajímavé je, že z počátku komentoval jen dvě videa a stejně se to jmenovalo =3. Důvodem názvu není počet videí, které se tam objeví, ale to, že =3 je smajlík pro roztomilou kočičku :D.

180

Odpovědět

jounen: ten seriál se jmenuje =3, (equals three) to není číslo epizody.

180

Odpovědět

Dooost dobrý.Bavil jsem se,ale lidi prosím vás.Může mi někdo vysvětlit,proč je to pořád epizoda 3 ?

181

Odpovědět

terentule: nebude. Ray dal to video na svoje stránky i s komentářem už asi ve středu a =3 připravuje až ve čtvrtek... Prostě ho to asi tolik nepobavilo, no. :/

180

Odpovědět

Já jsem teda tak trochu ráda... :D. Ale teoreticky je možnost ještě příště :D

180

Odpovědět

Sorry neuvědomila jsem si že už tam má novej song :DD já měla za to že je tam furt Stalkin your mum :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Tak se na nás vybodl, parchant :D. Ale i tak dobrý díl :).

180

Odpovědět

Liger: Díky moc!
balls to you! :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Prosim zná někdo název songu na konci videa?

180

Odpovědět

na klause řekne jen GEE-ZUS

180

Odpovědět

:-DD .. čo na to povedať .. asi len : Balls to you Sir :-D

180

Další