Super prdEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:5 485

Po minulém vánočním dílu budeme znovu pokračovat tam, kde jsme skončili. Tentokrát nás čeká jedna překvapená rasistická myš, leguán ve vaně a jedna pseudo-nachytávka. Otázka dne se týká reinkarnace, takže nezapomeňte psát, jako co byste se v dalším životě nejraději vrátili. Další díl už ve čtvrtek od 20:00. Pozn. Franks and beans (Pindík a kulky) je hláška z filmu Něco na té Mary je.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Nedávno jsme se dívali na úžasné třísekundové video a zničehonic jsem narazil na další třísekundové video. Tohle je trefně nazvané: "Překvapená krysa?" Je pravda, že vypadá docela překvapeně. 200 000 zhlédnutí tohohle třísekundového videa, ve kterém je Stuart Little vylekaný kdoví čím.

OMG! Nečekaný anální seks. Vzhledem k tomu, že je to bílá myš, určitě ji vylekala nějaká černá myš. Jo, přesně tak. Je to rasista! No, někdo to říct musel. Co uděláme dneska, Koumáku? To samé, co děláme každou noc, Rudlo. Budeme se snažit vyhnout Mexičanům.

Přesně na tohle tenhle malej rasistickej zmetek určitě myslí. ZOMG! MENŠINY! Dělám si legraci. Nevím, proč je tak překvapený. Každopádně je to skvělé video. Ale teď vážně, je to rasista. Se zvířaty ale ještě nekončíme. Stovky z vás mi to poslali, takže předpokládám, že to bylo někde v televizi.

Bůh ví, kde jste to svinstvo vyhrabali. Je to vlastně jenom leguán ve vaně. Počkat. Snad jsme všichni dospělí a já tak chci i vypadat až řeknu: "Hihihi. Uprd se." Leguán, který to odpálí ve vaně? Teď můžete s jistotou říct, že jste viděli na internetu úplně všechno. A co teprve ten kameraman, který byl ve správnou dobu na správném místě. Koukni, ten leguán je ve vaně.

Ježiši, měl jsem otevřenou pusu. Určitě to taky pěkně smrdělo. Asi jako gumová kačenka plující vzhůru nohama. Podívejte, tyhle věci se stávají. To je přirozené. Takže není důvod chovat se dětinsky. A proto vám to rozhodně ukážu ve zpomaleném záběru. No tak, lidi. Kde byste beze mě byli? Tohle poslední video je jedna z dalších nachytávek.

Nejdříve se na něj podíváme a potom si k tomu něco řekneme. Přivázali jsme k němu balónek s krví, takže to pěkně vybouchne... - Tak to můžeme vyhodit. - Ti se pos*rou. Tak házím. Ó můj Bože. Panebože! On vyskočil! - Právě skočil ze střechy.

No ty vole. - To mě pos*r. Ty vole, právě skočil ze střechy. Viděli jste to? - Ó můj Bože. No ku*va. - Počkat, to je zasr*ná kamera? Fake! Jasně, já vím. Fake! Evidentně ano. Fake! Chci znova vidět, jak se ta ještěrka uprdne. Jasně, zklidněte se.

Dobře. Máte pravdu. Tohle video je jasný fake. Nejprve, celý ten vzhled alá velký frajeři je hodně přehnaný. Zvednutý límeček, kšilt lehce do strany. No tak, opravdu? Možná se tak opravdu oblékají a já jsem jenom kr*tén. Za druhé, nechovají se přirozeně. Vypadá to, že to hrají, namísto toho, aby přirozeně reagovali na to, co se děje.

Všimněte si jejího překvapení. Někdo právě zemřel. Takhle se ale překvapený netváří. Takhle se tváří překvapený. OMG! Nečekaný anální seks! Vidíte ten rozdíl? I když je to rasista. Za třetí, donutit někoho, aby si myslel, že před ním někdo zemřel není ani nachytávka. To je krutý.

A pochybuji, že si to někdo navzájem dělá. Jako: "Ty sis myslela, že chcípnul, pí*o." Takže jo. To video je očividně fake. Pokud si myslíte, že je to doopravdy, znám jednoho nigerijského prince, který čeká na vaše číslo účtu. Jen podotýkám. Nás to nezajímá, Rayi. Jen chceme znova vidět tu ještěrku. Fajn. Hurá!

Pindík a kulky! Ale víte, co se vám asi nikdy neuprdne do vany? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: Moje otázka dne zní: "Pokud byste byli reinkarnováni, jako kdo nebo co byste se rádi vrátili? Takže kdybyste byli reinkarnováni, v jaké podobě byste se vrátili? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem. nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte. Kdybyste byli Superman, co byste udělali? Jessicu Albu. Strčil bych slunci svoje koule do ksichtu. Vyšňupal nějaký kryptonit. Střílel bych lasery ze svýho pé*a.

Ojel bych nějakou na Supermana. Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz OMG! Nečekaný anální seks!

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

seks ? :D

180

Odpovědět

chci se vrátit jako Miley cirus a ustřelit si hlavu

191

Odpovědět

Podotýkám skákal z okna z přízemí, ne z mostu.

181

Odpovědět

Tenhle díl mi připomněl jednoho chlápka, který měl dům pod mostem, a vždycky, když šel někdo kolem tak skočil za něj se slovy "Sakra, to byla výška."

190

Odpovědět

já ti ukážu, že se s tím nedá argumentovat!!DVA velbloudi v malým autě!!!!:D:D:D

190

Odpovědět

ta macka na konci nema chybu

180

Odpovědět

Já bych se zpátky vrátil stejnej jakej jsem. Proč?Because I am fu**ing awesome!

180

Odpovědět

já bych chtěl být JaaJem, to musí být sranda být nejvetším ko**tem tady na tomhle webu a všechno zkritizovat :D

190

Odpovědět

terentule: Nene, to si vymysleli Ilumináti, chystají se ho odstranit :D.

180

Odpovědět

JaaJ: Nevěříš :)? Ale je to fakt. Najdeš to všude po internetu, zatkli ho potom, co se opil a něco si šňupl a zdemoloval pokoj v nějakym hotelu, ve kterym pak našli prostitutku ve skříni :). S tím se nedá argumentovat...to je prostě fakt :D
A on obecně platí za velkýho bouřliváka, i byl na odvykačce :)

180

Odpovědět

Jaaj: To už ti může být jedno. Má nejúžasnější hlas.

180

Odpovědět

já bych se asi vrátila jako ta myš :D

180

Odpovědět

no nevím, nejzábavnější byly asi ty odpovědi na supermana...

180

Odpovědět

terentule: Jasne...

Ufounicka: To jako bys si chtel byt gay ?

180

Odpovědět

JaaJ: To si piš že jo :). A navíc nechává prostitutky ve skříni :D

Ta myš je tak roztomilááá :)))

180

Další