Tančící droidEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:368
Počet zobrazení:4 863

Dnes uvidíte, jak někomu originálně předat cenu za výhru v soutěži, kočičí orgasmus a taiwanskou propagaci mobilních telefonů, ke které přidá svůj názor i maskot značky Apple. Pro všechny národy je tu poté Píseň o stereotypech.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Chci vám jen říct, že jste vyhráli. Opravdu. Vyhráli jste totiž laptop. "Gratuluji. Vyhráli jste." Ne, ne, ne. Opravdu jste vyhráli laptop. Jen počkejte, než vám pro něj tady Nešika doběhne. Skoč pro něj, Nešiko.

To video je z nějaké soutěže a mělo tenhle týden 100 000 zhlédnutí. Docela bych si myslel, že budou mít ten laptop v nějaké krabici. To je nějaká soutěž, kde vyhrajete použitý laptop? Co to je za kravinu? Hej, vyhráli jste laptop. Máte tam rovnou FarmVille a porno. Je pěkně na prd, že se ten laptop rozbil, ale vypadá to na Toshibu, takže by mu stejně odešel. Pokud si ale to video zpomalíte, můžete si všimnout, že někdo toho týpka vyfotil v tu chvíli, co padal.

Viděli jste ten záblesk? Strašně bych chtěl kopii toho padajícího chlápka. Jinak jsem si dělal legraci, když jsem říkal, že jste vyhráli laptop. Když ale ohodnotíte, okomentujete a ukážete tohle video 82 přátelům, můžete vyhrát tenhle plátek sýra. Tohle je docela znepokojivé. Jde o video téhle ženské a její kočky.

Vůbec nechci nijak ztrapňovat jejich vztah, ale je to docela kur*vsky úchylný. Tahle ženská, alespoň si myslím, že to je ženská, protože jí nevidíme do tváře, hladí té kočce břicho a ta z toho má nějaký druh kočičího orgasmu nebo co. Úchylný, co? To celé video je hodně stručné. Má asi jen patnáct vteřin, takže už neukazuje, co se dělo potom. Jak se spolu ti dva začali líbat, on jí pak pár dní nezavolal, ona z toho byla celá naštvaná, pak nastane ta trapná chvíle v kantýně, je mu je blbý, že se s ní vyspal a říká si: "Chystal jsem ti zavolat, čubko."

Stejně jako to předchozí video, má i tohle 100 000 zhlédnutí za týden. Vím, že se to video jeví divně. Nejsem si jistý, co se tam děje. Rozhodně tomu nepomáhá titulek, který je napsaný v posr*ný klingonštině. Fakt tedy netuším, co se tam má dít. Vlastně, vždyť víte, že... "Rayi, je špatný, že se mi u toho videa postavil pták?" Ano.

V některých případech je to myslím i nelegální. "Měl jsem erekci ještě dřív, než byla mainstreamová." Tak tedy dobrá. Ta kočka je prostě šílená. Koukněte na tu její škubající nohu. Určitě chcete, abych přeložil ty divný zvuky, co vydává. Tady to je. "Dneska pojedeme celou noc, bejby." Já vím, je to dost znepokojivý, tak prostě pojedeme dál. Na Taiwanu je zřejmě stánek s mobilními telefony. A u něj je chlápek převlečený jako maskot telefonů Android.

Vtipné na tomhle chlápkovi je, že to dokáže rozbalit pěkně po androidsku. No ták. Tohle je skvělý! Ale co to má kur*a bejt? Když si koupíte na Taiwanu telefon Android, tak k němu jako dostanete opravdovýho zasr*nýho androida? Ještě je to takovej tlustej zelenej zm*d. ***MYSLÍTE SI, ŽE TO JE OPRAVDOVÝ ROBOT?*** Ten android má jako tancovat a rozveselit vás, abyste nebyli nasraný, že telefon, který jste si právě koupili, nefunguje?

To zní jako skvělej plán. Jdu do toho! Ten, který je v tom obleku, odvádí skvělou práci a má na svědomí těch půl milionu zhlédnutí za čtyři dny. Celé video tam takhle paří. Kromě času 1:45, kdy ho zastaví tenhle chlápek a mluví s ním. Kdo to je? To je jako jeho šéf, který mu říká, aby líp tančil? "Tancuj nebo máš padáka!

Opři se do toho pořádně! A nauč mě kur*a, jak se tančí Dougie, sakra!" Sice si z toho videa utahuju, ale ten oblek zbožňuju. Chci zelenej tlustej oblek, do kterýho bych mohl píchat cepínem. Kdybych měl ten oblek, tak přísahám, že bych v něm uváděl tenhle pořad. Taky mě zajímá, co si o tom myslí Apple? Jejich tančícím maskotem by asi bylo obrovský zasr*ný jabko? To by pak přišlo a začalo nadávat na toho Androida. "Vaše telefonní služby jsou na nic a ještě tančíš jako malá děvka.

Seru na tebe, vole. Zhulím se a budu se dívat na Otravnýho pomeranče." Opravdu se mi ten zelený týpek líbí. Má dost dobrý taneční kreace. Ale víte, co se mi taky líbí? Nový kreslený klip. Koukněte na něj. Dělám si tam legraci z Američanů, Angličanů, Poláků, Číňanů. Fakt sranda. Je to trochu odlišné od toho, co jsem doposud dělal, ale myslím, že se vám to bude líbit. Takže se koukněte a jako vždy vám děkuji za podporu.

A jestli se vám to video opravdu líbí, okomentujete ho, dáte mu "like", přidáte si ho do oblíbených a ukážete 82 přátelům, můžete vyhrát tenhle plátek sýra! Ale vážně... Taky můžete vyhrát otázku dne, která je od uživatele jménem... Cože? Mluvící pěst? Opravdu, kámo? Kolik lesbiček už od tebe chtělo koupit ten kanál? Takže Mluvící pěst, a ten se ptá: "Jaká je odpověď na všechny otázky?"

Takže, jaká je odpověď na všechny otázky? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Dííííííííííííííííííííí... ...ky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Co by měli na svatbě říct namísto "ano"? Souhlasím s těmito podmínkami užívání. No jasně, vždyť vyhrávám. Ne. Fuck My Life = Zkurvenej život Hodné prasátko... hodné. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

42

180

Odpovědět

nemohly by jste překládat všechny jeho písničky ? přece jenom tolik jich zas neni a jsou docela luXusní :PP

181

Odpovědět

Tý jo, bych přísahal, že FML znamená "For my loss" - že to je odvozený od FTW (for the win)... ale netím a zdá se, že opravdu (už?) to znamená to "f**k my life" :)

180

Odpovědět

perfektny diel ;-)

180

Odpovědět

odpověĎ na vše přesně jak proroctví předpovědělo :D

180

Odpovědět

Kakashi162: Přečti si stopařova průvodce po galaxii

180

Odpovědět

42

180

Odpovědět

42 :D

180

Odpovědět

ta kočka je hustá, je jako já (lol)

180

Odpovědět

CHEE-ZUS :D Tak z toho nemůžu :D

180

Odpovědět

Chci tu kočičku. :D A Talking Fist zabil. :D

180

Odpovědět

"That´ll do pig... That´ll do..." - není to náhaodou z Drawn Together hláška toho "pikachu"...??

180

Odpovědět

42 :-P

180

Odpovědět

Odpoved na vsetko: Sex

180

Odpovědět

odp. na všecko je : Zeptej se Chucka Norrise :D

181

Další