Tanec tanec tanecEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:375
Počet zobrazení:4 729

Dlouho už jsme neviděli kočičí video, takže v dnešní epizodě dojde k nápravě. Čeká nás další polská nehoda a taky zjistíte, že i na stará kolena se dá užít spoustu zábavy při poslechu techna.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Víte, já opravdu... Počkej. Přestaň tancovat, zmr*e. Za chvíli se k tobě dostanu. Takže tu máme tuhle kočku. Já vím, už zase kočičí video, ale jen si počkejte. Tohle totiž není žádná obyčejná kočka. Tahle kočka má totiž schopnost dát palec nahoru. Dej palec nahoru, Jimmy.

Tak to je docela dobrý. Vlastně je to tak dobrý, že to mělo skoro milion zhlédnutí za čtyři dny. Ale co to znamená? Znamená to, že je římský císař? Nebo chce být najednou Borat? Samozřejmě to je skvělý trik, ale určitě toho má ta kočka už dost. "No tak, no tak. Dej palec nahoru, dej paleček nahoru." "Fajn."

"Zkur*enej život." Pro mě to ale moc skvělý není. Spíš děsivý. Jestli začínají mít kočky protistojné palce, znamená to, že třeba můžou držet sekáček na maso, váleček dynamitu, světelný meč, nebo oblíbenou hračku vaší mámy, o které říká, že je na masírovaní zad, ale my všichni víme, že na to není. Jen říkám, že nechci, aby kočky převzaly vládu na světem.

Jejich videa už převzala vládu nad internetem. A až jednou řeknete svý kočce, aby vám ukázala palec nahoře, tak vám ukáže ten druhý prst. Další kousek je opravdu zajímavý. Chtěl jsem ho okomentovat už minulý týden, kdy se stal virálním, ale měl jsem moc práce se svojí úžasností. Jde o video z tohohle vojenského ceremoniálu. Vidíte?

Normální ceremoniál. Za chvíli ale vystřelí z pušek a vy sledujte tohohle chlápka. Viděli jste to? Pochytili jste, co se stalo? Chlápek za ním vystřelil a ta střela letěla tak blízko, že mu shodila baret. No kur*a! Nejšílenější je, že je ten týpek celou dobu v klidu. Ani se nepohne, ani nenaruší formaci. Stát se to mě, tak nejenom, že bych se leknutím posr*l, ale moje zbraň by asi taky vystřelila.

"Hej! Málem jsi mě zastřelil." Nejlepší věcí na tom videu není to, že mělo minulý týden 300 000 zhlédnutí, ale že pochází z Polska. Což znamená, že v komentářích samozřejmě najdete: Přeloženo do češtiny to zhruba znamená: Ray William Johnson je super korba. Než začnete vyšilovat kvůli tomu, že toho chlápka málem zastřelili, já bych radši byl pro to, aby šlo o laser. Taky bych rád podotkl, že se na podobných armádních ceremoniích, alespoň tedy v USA, používají slepé náboje.

Takže bych spíš tipoval, že mu to shodil závan větru. Na takovýhle ceremonie potřebujete slepý, přece nechcete střílet ostrejma a sundat z oblak nějakýho ptáka. Předpokládám tedy, že to tak dělají i v Polsku a ten chlápek nebyl v žádném vážném nebezpečí. Přesto je to stále skvělý video. Takže tohle poslední video...

Uklidni se, kámo. Přestaň tancovat. Už jsme se sem propracovali, tak klid. Jak jste mohli vidět, video nejenom že má 300 000 zhlédnutí, ale také je rozhodně nejvtipnější. Dámy a pánové, představuji vám... Stařecké techno. Počkat, co to sakra? Kdo to jako je? Není to náhodou Mario? "To jsem já."

A jestli ano, tak proč Super Mario doma trsá na koberci? To už konečně zachránil princeznu? Promiň, Mario, ale ta děvka je v jiném hradu. Dělám si srandu, ale někdo byste mu měl dát svítící tyčinky. Tohle je vtipný, ale je tam jedna část, kdy jsem si na 90 procent jistý, že má ten chlap epileptický záchvat. Že jo? A také ještě... Proč ty děti na videu vůbec nereagují na dědečkovo tančení?

To takhle tančí každý den? Beztak si říkají: "Nám je to u pr*ele, dědo. Jen se chceme dívat na Krtečka. Ještě jsem si tam puntičkářsky všiml jedné věci. Proč mají dvě televize? Jednu novou a jednu starou. Nebudeme se dívat na Superstar na téhle televizi. Budeme se dívat na té dobré televizi. Dělám si srandu. Ale teď vážně, staříku. Jestli chceš takhle tancovat, jestli se ráno probudíš a cítíš se jak P Diddy, tak tancuj.

Obuj se do toho, Super Mario, a pořádně to rozbal. Ale vážně, nedělám si srandu. Já a ta kočka ti dáváme palec nahoru. Nejzábavnější část toho videa, alespoň tedy pro mě, nebylo to video samotné, ale nejzajímavější komentář. "Myslím si, že v klubu vypadám jako: Rihanna" "Doopravdy ale vypadám jako: tenhle chlápek."

No, tohle s tebou udělá alhohol. A to jsem se nezmínil, že druhý nejzajímavější komentář byl samozřejmě: Ale víte, co je taky nejzajímavější? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka dne je: Koho byste nejraději sežrali?" Takže, koho byste nejraději sežrali? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jaké je Victoriino tajemství? To prádlo je vyrobeno z kočičí srsti. Vycpává se. Neholí se.

Vzadu v obchodě má místnost, kde prodává falešný kozy. Ta čubka má ptáka. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

DiSqAnTiK
Ne ne znamená to Jaké karty... Je to fráze ne překlad.

190

Odpovědět

Tá mačka je super,cats with thumbs môžu byť začiatok konca ľudskej rasy :)
Stačí si pozrieť toto video: http://www.youtube.com/watch?v=h6CcxJQq1x8&NR=1

190

Odpovědět

"kouza asiii!" xDD

190

Odpovědět

Ten děda má víc videí :D

190

Odpovědět

Nevíte zda =3 – udělá i video rozbor na To jak Václav Klaus udajně krade Pero XD
By to bylo dost zajímavé :_)

190

Odpovědět

jenom malá připomínka 4:33 je alholol místo alkohol

190

Odpovědět

Co sa asy znamená Co esa.

190

Odpovědět

Joo na Mr.Burnse :D :D

190

Odpovědět

budete prekladať aj jeho novú pesničku ??? :))

190

Odpovědět

jou bejby :D parádny diel :D

190

Odpovědět

Co za asy :D

190

Odpovědět

No já bych jsem snědl asi.......hmmm.......hamburger s hranolkama :D

190

Odpovědět

Hm, tak že by nám tu někdo přiživoval "slavném" jméně? :D Taky tomu samozřejmě nemusím věřit a změnit si IP adresu pro někoho taky není problém... ;)

190

Odpovědět

jj dejte KbbK ban. Každý správce vidí naprosto dvě rozdílné IP adresy. Teď mi to akorát ničí pověst. Holt někteří lidi jsou dementi. A pokud dáte ban i mně , tak prosím jen na psaní textu na videa bych se rád aspon díval. V tomhle ruce nemám. KbbK je nějaká zakomplexovaná pražská svině.

190

Odpovědět

Co za asy! :D

190

Další