Teroristovo dítěEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:460
Počet zobrazení:4 927

Dnes se po jedné slovní výměně z Labyrintu mrkneme na kontroverzní hru s dětmi, vyzyvatele Tigera Woodse a ještě jeden příklad nic moc rodičovství.

Přepis titulků

Hej, jak je, lidi? Připomínate mi děcko. Jaký děcko? Děcko s mocí. Jakou mocí? Mocí voodoo. Kdo že? Vy přece.

Děláme co? Připomínate mi děcko. Nechávám si zase narůst vousy kvůli jednomu natáčení tento týden. Vypadám jako Wolverine, co ošuk*l pěstí teroristu a nějak z toho vzniklo dítě, co vypadá jako já. Dost ale s šukán*m pěstmi, v prvním videu je dítě s dospělým, kteří hrají na posteli hru. To vypadá bezpečné, to by sociálka schválila.

Během tří nebo čtyř let, co vídáte lidi, jak hrají tyhle nebezpečné hry, při kterých se vždy něco pokází a někdo se zraní, si říkáte: "Fajn. Dobře vám tak." Taťko, pojď si zahrát tu hru, při který ohrožuješ můj život. Máte pravdu, jsem na ně moc ostrý. Když jsem byl já malý, hrál jsem s mladším bráchou hru, kdy jsem ho bodal do obličeje. Technicky to bylo nebezpečný, ale byla to legranda. Asi víte, že golf je zábavný hrát, ale nudné sledovat.

Tohle je ale zajímavé. Chlápek se snaží zlomit světový rekord v použití nejdelší golfové hole. Tohle video mělo 100 000 zhlédnutí za pár dní a... Sto tisíc lidí nesleduje golf! Ježiši, chlape. Co kdyby ses ukázal s takovou věcí na PGA Tour? Jsem připravenej hrát golf. Šlo mi to? Dobrá práce s přerostlou holí, teď s ní zkus ten míček doklepnout.

Musím mu ale vyjádřit uznání, že ten míček trefil. Je mi fuk, kam letěl, ta trefa na mě zapůsobila. Vždyť víte, co se říká o chlápkovi s velkou golfovou holí. Nic, protože nikdo na golf nekouká. Další video je zajímavý, ani není vtipný, spíš taková magořina. Což to vlastně dělá vtipný! Tady je tenhle kamioňák, co si jen tak jede po svým... Jsem kamioňák. A pak najde zasr*ný mimino.

- Připomínáš mi děcko. - Jaký děcko? - To uprostřed silnice! Řeknu to rovnou. Nikdy ale nikdy byste se neměli dostat do situace, kdy prostě najdete mimino. A co jako máte udělat, když najdete mimino? Lidem to jen tak říct nemůžete. Hej, našel jsem mimino. Není moje. Určitě neni tvoje, debile. Zaplať radši alimenty. Možná že patří tomu řidiči a zatímco on ho tam nechává, ono si ho vždycky zase najde.

Ahoj, tati, já myslelo, že jsi jen jel pro cigára, což bylo před 3 měsíci. Ježiši, tak hrozný rodiče jsem naposledy viděl.. před 2 minutama. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Asi před měsícem jsem mluvil o založení nové společnosti Runaway Planet. Začal jsem natáčet videoblog, který dokumentuje ten proces. Ty vlogy byly jen pro mě a pro Annu, ale z nějakého důvodu se vyvinuly v celkem legrační věci.

Mně přijdou nudný, ale jestli se chcete mrknout, jsou tady. Lidé je zbožňují. Nevím, co mám říct, před kamerou jsem nervózní. Musím jít, čau.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Where is Anna???

186

Odpovědět

=3 sledujem cca týždeň a pomaličky sa preluskávam k najstarším epizódam, čiže na rozdiel od väčšiny čo to sledujú pravidelne, vidím ten úpadok výraznejšie ako ostatní. Dneska som dal len 3* a aj to len za videá.

@vipeerr : Sorry, chcel som dať palec hore ale nejak som sa sekol. :)

1811

Odpovědět

no Anna? no 10!

1817

Odpovědět

for some reason se Rayova show stává horši a horší :/

1954

Odpovědět

To ako paroduje haterov je sranda :D

192

Odpovědět

Začátek je podle jedné písničky Davida Bowie.

192

Odpovědět

nejlepsi scena 1:42 - 1:43 davam 10/10

183

Odpovědět

Nevím jak vám, ale mě se to takhle nově líbí! :)
Je vidět že se může více vyřádit.

194

Odpovědět

Ray j prostě genius :D tento díl opět válel.Jinak celkem bych tu rád uviděl přeložený ty vlogy.

193

Odpovědět

... Moment, ten řidič toho kamiónu prostě to dítě odnesl na kraj silnice a jel dál? :D

183

Odpovědět

nee. Odniiesol ho na kraj, rozprával sa s ním a potom niekde išli spolu mimo záber (asi ho bral domov) boh vie

194

Odpovědět

Přeložíte nějaký z těch vlogů o kterých mluvil? Jen na ukázku, jestli se nám to bude líbit :) Prosím.

184

Odpovědět

Čím dál kratší...

184

Odpovědět

ale aj lepší :):)

1821

Odpovědět

+Asoaale kratší :/

187