To nejlepší z Equals Three za rok 2012Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:4 780

Nejdříve se sice podíváme, jaké epizody byly "ty nejlepší", ale poté nás čeká tradiční trojice, kterou dnes tvoří jedinečná bouračka, zmatená myš a postarší parašutistka. Vzhledem k faktu, že Ray omezuje vysílání pořadu, budeme se s Equals Three setkávat již pouze ve čtvrtek.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Šťastnej Novej rok! Abychom to oslavili, mrkneme se na ty nejlepší epizody =3 roku 2012. Ukázalo se, že žádné takové nebyly, vlastně za žádný rok, protože pořad je hroznej. Naštěstí tu ale máme tuhle láhev helia, co nám zbyla z jednoho natáčení, takže s ní budeme dělat píčo*iny. První video jste asi už viděli, mělo 3 miliony zhlédnutí za týden. Tenhle týpek si jen tak jede a všechno je v cajku... Jen si tak jedu přes město...

Do prd*le, támhle je náklaďák plnej krav, co se převrátil! Tohle je samozřejmě extrémní převracení krav. Není to vtipný! Všechny ty krávy mohly umřít a byl by z toho... holocowst. Mojí oblíbenou částí je to kolektivní zabučení. No tak, lidi, žádnej strach. Nebrečte jak malý čubky. Všechny krávy tu bouračku přežily a v bezpečí dorazily na jatka. Musel jsem přestat vdechovat tu helium, protože se mi úplně zamotala hlava a museli jsme si dát 20 minut pauzu, ale teď už jsme zpátky a cítím se fajn, vážně fajn.

Když jsme u zamotaných hlav, tohle video se jmenuje"Myš běhá v kruzích" a jak můžete vidět, je to myš, co běhá v kruzích. "Fakt divný. Už jsi něco takovýho viděla?" Jdi domů, Stuarte Little, jsi vožralej. To video má jen 10 tisíc zhlédnutí, ale proč ta myš běhá v kruzích?

To má jako zánět středního ucha? Ježiši, je to jako sledovat Nascar. Pořád se jen motá a motá v kruhu. Jako zápletka Dextera. Nevím, jestli je ta myš magor nebo co se to děje... No do prd*le, to byl jestřáb! To je nejšílenější věc, jakou jsem kdy viděl! Kde je moje černý dítě? Někdo mi hoďte moje černý mimino! Teď chci, abyste se seznámili s Laverne.

Laverne je hrozně nadšená, protože má narozky a jde si skočit padákem. - Jak se jmenujete? - Laverne. - Jsem Mike, budu to natáčet. Těšíte se? - Těším se opravdu moc. Čí to byl nápad? - Můj! - K jaké příležitosti? - Proč jdete skákat? - Právě mi bylo 80. - Všechno nejlepší. - Děkuji. Skákání padákem je fakt záležitostech bílejch.

Laverne teda vyletí do oblak a už není tak nadšená, jako byla. Jak můžete vidět, Laverne nechce ven, drží se zuby nehty, bojuje, zatímco instruktor říká: "Nasr*t, svině. Musím dolů, protože za půl hoďky letí Ellen." Téhle události se říká "skydiving fail". Mimochodem, nikdy nechtějte být součástí něčeho, co alespoň trochu připomíná "skydiving fail". Většinou totiž nekončí dobře. Nezapomeňme také zdůraznit ten trapný moment, když se jí vyhrne tričko, kůže se jí třepotá, všude samej tuk, vám stojí.

Naskýtá se otázka, jestli to byla chyba Laverne, když z toho nahoře chtěla vycouvat, nebo to byla chyba instruktora, když ji z toho letadla vytlačil? Nebo to byla moje chyba? Podle mojí holky je totiž všechno moje chyba. To video je ale úžasný! Neviděl jsem takhle ohroženou krávu od... Dělám si z Laverne srandu. Není to kráva. Mimochodem to přežila. Nemáte zač. To je z epizody vše.

Uvidíme se příště, do té doby... Šťastnej Novej rok, šmejdi! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ještě v rychlosti. Abych měl trochu více času, protože vyvíjím televizní pořad a ještě dělám na dalších projektech jako Riley Rewind, co zabírají čas, měníme vysílací čas Equals Three a teď bude vycházet pouze v úterý. Uvidíme se tedy příští úterý. Ty vole, zhaslo se. Zapomněli jsme zaplatit elektriku.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Mám Raye rád a mám moc rád i Smosh, možná i víc než Raye, ale i tak bych chtěl, aby byl Ray nadále na Youtube s nejvíce odběrateli. Smosh už předběhli i Nigahigu a od RWJ sou už jen kousek. A jak to vypadá tak za chvíli budou první.

191

Odpovědět

Ray 6 681 015 odběratelů
Smosh 449 610 odběratelů
Kousek?

Are you fucking kidding me?

194

Odpovědět

holocowst :D XD

190

Odpovědět

10
Fakt sem se zasmál, dost černý:D

192

Odpovědět

dobry start do noveho roka Ray, dneska som sa chlamal riadne :D

190

Odpovědět

Smrdupánova veverka! Nadopovaná héliem!

192

Odpovědět

A nešlo by, že by se na uterý překládaly nějaké úplně první díly? Ještě před prvním dílem tady na videacesky...
kdo souhlasi, palec nahoru :)

2112

Odpovědět

ha provar :D Bibera ve skutečnosti dabuje RWJ

203

Odpovědět

Musím uznat, že u plandající Laverne jsem se hodně zasmál.

201

Odpovědět

Ray bude vysílat =3 jen v úterý? Where is my black baby...

205

Odpovědět

PANE BOŽE !!! Zpívá jako Justin Bieber !!!

194

Odpovědět

where is my black baby :D

195

Odpovědět

And I was like Baby, baby, baby oh xD.. tohle me opravdu dostalo :D

206

Odpovědět

Takže tady se vysílací čas také přesouvá?

1926

Odpovědět

Neee, vůbec.
Přečti si popisek videa. Neboj, spoilery v popiscích většinou nejsou. :D

192

Odpovědět

Neee, RWJ bude vysílat jen jednou týdně, ale pozór, videačesky ho budou stále vysílat 2x!

195

Odpovědět

+SwamperA já s nima vydrbu. Budu si každý díl =3 pouštět 2x. Ha!!!

190