Trápás!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:4 670

Ray v dnešním díle přišel s jednou novinkou, tak uvidíme, zda se uchytí. Na seznamu dnes máme jeden nepovedený přemet, uvíznutí v sušičce a zpravodajský trapas. Další díl ve čtvrtek. Pozn. ROFL = Rolling On (the) Floor Laughing - Smíchy se válím po podlaze.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Voe! Říká se ještě "voe"? Můžu říct "voe"? Tak já to řeknu. Voe! Kámo! Číhni na tenhle skvělý pokus o asistovaný přemet.

Trápás! To je moje novinka. Trápás! To není moje novinka. Tenhle nepodařený přemet byl rozhodně trapas. Originální video bylo vcelku neznámé, ale pak se objevilo na Failblogu a teď má asi přes milion zhlédnutí.

Nejvíc se ale pobavíte u tohohle chudáka, kterého kopnou do hlavy a potom tváří napálí do hasicího přístroje. Slyšeli jste ten zvuk? Znělo to, jako když bourá auto. A potom je tady jeho kamarád, který doslova ROFLuje. Z toho ROFLu by šel udělat úžasný GIF, že jo? ROFL ZÁCHVAT Tak jo. S tímhle videem už skončíme... Voe.

Občas se může stát, že se vaše kamarádka zasekne v sušičce. Ale to je v pohodě. Stává se to těm nejlepším. - Dělej! Vylez! - Já nemůžu! Vylez z tý sušičky! Když já peru svoje děvky, tak je vždycky suším na médium. A vždycky tam hodím sušící ubrousek. Vždyť to znáte... Aby se mi k sobě ty děvky moc nepřilnuly. Proč je vůbec ta buchta v sušičce?

To má být nějaký druh odvážného činu? Tohle video mělo 100 000 zhlédnutí za měsíc a když ji tahají, tak si můžete všimnout, že to vypadá, jako kdyby sušička rodila Snooki. Všechna čest chlapíkovi, který to dal na internet, protože když se vaše kámoška zasekne v sušičce, vaší okamžitou reakcí je vytáhnout mobil a začít to natáčet. Vždyť proto máte kamarády.

Také jsem si všiml, že nějaký týpek využil situace, aby jí sáhl na zadek. Rozhodně to neomlouvám, jen říkám, že se to stalo. Řekl bych, že si to video zaslouží více než 100 000 zhlédnutí. Pokud se na to tedy nedíváte a říkáte si: "Ku*va! To vypadá jako skvělý nápad." Držte se radši od sušiček dál, lidi. Vaše špinavý prdele by tam akorát zanechaly nějakej bordel.

Tohle poslední video jsem ani nechtěl komentovat, protože je docela hloupé. Pravdou však je, že má 8 milionů zhlédnutí za čtyři dny. Jéžiš! Nevím tedy proč, ale vám možná přijde vtipné. Jde o část z chicagských zpráv, ve kterých se snaží živě přenášet demolici tohoto mostu. Je to tedy živý přenos a oni čekají a čekají...

a čekají a čekají, ale ten most nechce vyletět do vzduchu, takže jdou na jinou zprávu. Podobná věc se nám stala, když měl padákem skákat chlapík oblečený jako tacos do plastového bazénu plného salsy. Zatímco čekáme, můžeme se podívat na ten obrázek. Dnes tu máme teploty okolo třicítky... Děláte si legraci?! Kdo to udělal?!

Děláte si srandu?! Jo, oni to propásli. Jo. Trápás! To je moje novinka, ale vlastně to není novinka. A potom jsou nasraní. Tedy nasraní v mezích zpravodajství. Ten rozhovor o osteroporóze v Dobré ráno, Ameriko byl teda zábavnější, než tohle.

Jsem jako rozzlobený troll. Netrolluj, holka! Přirozeně se musím zeptat: Když jste propásli tu demolici, nemůžete to přetočit a podívat se na to znovu? Jste snad zpravodajství. To nemáte takovou technologii? Neumíte udělat obraz v obraze? To zvládnu i já.

Sakra, já zvládnu i tři obrazy s jedním trollem. "Tři obrazy jsou teplý stejně jako tvůj ksicht, voe." Nevím, nechci to moc rozebírat, protože nevím, jak to ve zprávách funguje. Ale zpátky k prvotní myšlence. To video je vtipné, ale proč 8 milionů zhlédnutí? To nechápu. Možná kdyby vzali tu ženskou a nacpali ji do sušičky nebo vzali toho chlápka a narazili s ním do hasičáku. Potom by to možná mělo 8 milionů a říkali bychom si: "Jo, tohle chápu."

Ne, že bych doporučoval rozbít zpravodajovi hlavu o hasičák. To byl jen nápad. Kdyby se něco podobného stalo, možná by to bylo virální. Ale víte, co by se taky dalo nacpat do sušičky? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Kdybyste měli vlastní svátek, jak by se jmenoval?"

Takže, vymyslete vlastní svátek. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. V rychlosti. Vytvořil jsem s kámošem Davem Stormem tohle video. Určitě se na něj mrkněte. Je opravdu úžasný. Ten kluk má na svém kanálu skvělé nápady.

Využívá návrhů lidí a vytváří z toho písničky. Je to fakt hustý a on je opravdu talentovaný. Takže se rozhodně mrkněte. Když se vám to bude líbit, přihlašte se k odběru a uvidíme se po Díkuvzdání. Tak mi povězte, lidi? Co byste udělali? Zpevňoval bych svoji prdel. Přemet.

Strčil bych delfínovi koule do ksichtu a potom si vzal krůtí sendvič. Bristol Palinovou. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Na to video se podívám, abych viděl, jak je Ray ve skutečnosti malý." Nas*rte si, lidi.

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chcela by som vediet ako je v skutocnosti vysoky :D

180

Odpovědět

u toho mostu kdyz presli na toho chlapa tak za nim byla obrazovka kde sledovali ten most :) ale prepli to tam taky, takze nemame moznost videt to :(

180

Odpovědět

Are you kidding meeee!

180

Odpovědět

preco to nejde prehrat omg?

182

Odpovědět

prosim mohli by jste prekladat vice videí od raye? na youtube jich je fura.. podle me je ray nejlepsi mel by tu mit více videí

180

Odpovědět

mě to nejde přehrát

180

Odpovědět

Wizard: 4x týdně ti nestačí? :D

180

Odpovědět

Rači at delaj víc raye za tejden :)) to by bylo super

180

Odpovědět

Mohl bych se zeptat jestli někdo neví jaký je Rayův email?

180

Odpovědět

Proč na konci není tancující kočka? :D

180

Odpovědět

"When i wash my bitches i make sure i dry then on medium heat" :D

180

Odpovědět

V takové situaci přítelkyně v sušáku bych asi náležitě využil :D ..

190

Odpovědět

Pecka, jako vždycky! :)

180

Odpovědět

Prosím, překládejte DeStorma. Je to frajer!! ;)

180

Odpovědět

Mě nejvíc rozesmálo, jak udělal z toho chlápka (jak se tam valí po zemi), tu "animaci". :D:D:D Mám stejný názor jako Kolikokoli. Ray je velmi pohledný mladík a má strašně roztomilý zuby. :D

180

Další