Trapná manželská hádka -> Nepovedená frajeřinaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:3 074

Dnes nás čeká krutá manželská realita, postrach řidičů představí host Paul Scheer a Ray pak ještě pohovoří o chuligánství, rodičovství a mužském egu.

Přepis titulků

Hádali jste se někdy se svou manželkou nebo partnerkou? Pojďme si zahrát malou hru, podívejme se na tuhle manželskou hádku a rozhodněme, kdo není v právu. Není to sranda? Ne! Sklapni. Jde o tenhle pár, který jede autem, a manželka začne vyšilovat, protože ji manžel odmítá vzít k jezeru.

- "A ty chceš, abych tě vzal na loď? - Jo, na loď! Začínám z toho bejt úplně hotová! - To není moje chyba. - Vezmi mě na loď! - No kurva... Whitney? - To všechno kvůli tomu, že není po tvým? - Nikdy není po mým! Alespoň jednou... Alespoň jednou! Jednou chci na jezero! Krucinál, proč to nemůžeš udělat?! Proč je to tak složitý?!" Ježiši, dámo, já vás k jezeru vezmu... a hodím vás tam.

To všechno kvůli jezeru? Mělo by to bejt výborný jezero plný povolnejch mořskejch pan, který vám ho vyhoní na parkovišti. Pojďme vypíchnout pár věcí. Ona tvrdí, že k jezeru jet nemůže kvůli "jejímu zákazu". - "Já nemůžu, už jsem ti to říkala! - Proč nemůžeš? - Kvůli tomu zákazu. - A to je čí chyba?" Asi hovoří o alkoholovém testeru připevněnému k jejich autu, což znamená, že asi někdy řídila pod vlivem a nemůže auto řídit sama, protože plánuje pít.

Za další, jo, chová se jako psychopat, na tom se shodneme, mám ale dojem, že ji manžel trochu provokuje. - "Jenom protože musím k náklaďáku. - Nemusíš, s tím je všechno zařízený!" Popichuje ji a chová se normálně, protože ví, že běží kamera. Zamyslete se nad tím, všichni jsme byli ve vztahu, všichni jsme se naštvali a škrtili Annu. Teda, všichni jsme se naštvali a křičeli na svého partnera. Normálně vás ale partner nenatáčí při hádce, aby to pak dal internet a ukázal, jak šílení jste. Je divný tady stát a soudit hádající se pár, ale ten chlap to dal na internet, aby to lidi viděli a mohli potenciálně i soudit.

Znova říkám, že ten pár neznám, ale tipuju, že to všechno připravil a natočil ji, jak ji provokuje, dokud jí úplně nepřeskočilo. Ne že by ona byla úplně v právu, nic víc, nic míň. Robertky stranou, údajně byli svoji 15 měsíců a nepřekvapivě po zveřejnění tohoto videa zažádali o rozvod. Víte, co to znamená, chlapi... Je svobodná, tak ji jděte sbalit. Jestli mi nevěříte, mrkněte na originál, je to naprosto šílený.

Odkaz je dole v popisku. Uvidíme se zítra, jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ježiši, dámo, já vás k jezeru vezmu... K Jezeru ohně.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já chci jeho tričko se starou dvouokou zrcadlovkou... jen bych jako nápis chtěla- Flexaret

194

Odpovědět

Neviem prečo sa neustále sťažujete na ten nový formát. Znelku si môžte prepnúť a koniec koncov, k pôvodným trom videám vo formáte sa pridali ďalšie dve. Vraj to nie je vtipné? Myslím si, že minimálne tie tri videá aspoň kúsok pomôžu kútikom úst a vďaka tým ostatným sa alternatívnou formou dozviem niečo o tom, k čomu by som sa sám nedostal...

193

Odpovědět

naprosoto debilní série videí.... nebavilo mě ani jedno (a není to mojí náladou! :D prostě slabota, Rayi!)

1918

Odpovědět

Najlepšie je, že všetci nadávajú na nový formát aj po piatich týždňoch, aký je zlý, že je to odpad, že sa na to nedá pozerať... Ale všetci sa pozerajú stále.

196

Odpovědět

Já už se moc nekoukám - dneska jsem se po prvním "equals 5" podíval po druhé před spaním a už se asi dívat přestanu. Nemá to tu šťávu, co to mívalo.

194

Odpovědět

ale oni(včetně mě) jsou naštvaní kvůli formátu ale koukají na to kvůli obsahu... formát a obsah je něco jiného... hlavně rwj je dost týpek :-)

191

Odpovědět

Já už se nedívám...

194

Odpovědět

Dejte mi vědět až to začne být vtipné, první jsem nedokoukal a u druhého jsem to vypnul protože kecy toho plešouna byli nudné, vůbec nevím o čem to mluvil.

1913

Odpovědět

U toho druheho videa je nejlepsi, jak ten kameraman zadrzuje smich - staci se trosku zaposlouchat :D

197

Odpovědět

..a co to jejich "half dick 'n balls" logo? :D

197

Odpovědět

Proč na miniatuře u posledního videa padá člověk ze "člunu", ale je použito úplně jiné video, kde padá z prkna? :D
(kdyby jel na tom nafukovacím, tak se pěkně odrazí;) )

192

Odpovědět

Bože Rayi tys to ale p****l

1915

Odpovědět

Bylo lepší když bylo několik videí pohromadě a vstupní znělka mi nemusel trhat uši pětkrát za sebou.

1910

Odpovědět

Za toto ale RWJ nemôže. Ono vychádza jedno video za deň a tak sa aj predpokladá, že to budú ľudia pozerať, nie všetkých 5 videí za sebou na jedno posedenie

194

Odpovědět

Co se týče toho prvního videa... Manželka vypadá duševně slabší a chlápek jako pěknej sráč.

196

Odpovědět

To není o sráčství, ale pokud něco takovýho zažiješ, projdeš si určitýma stádiema, kdy to zkoušíš ignorovat, změnit, jsi z toho zoufalství v depresích a nakonec se s tím smíříš a je ti to jen k scmíchu.

Rozvod je logický vyústění, ty lidi se prostě dali dohromady aniž by se pořádně znali, poznávat se začli až bylo pozdě. Což je imo chyba většiny dnešních párů - zkusí to a doufají, že to nějak půjde.

203