Třesoucí se zadkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:354
Počet zobrazení:4 522

Tři se dneska rovnají nehodě offroadového džípu, létajícímu lenochodovi a rapovému videu o největší firmě na světě. Pokud nesouhlasíte s politickou situací, vymyslete novou stranu a odpovězte tak na otázku dne.

Přepis titulků

Jak je, všichni? Jste připraveni na pořádný třesoucí se zadky? Počkat. Ještě ne. Nejdříve se musíte podívat, jak tenhle týpek vypadne ze svýho džípu. Sákra. Ten džíp se přetočil jak... jak tachometr u vašeho auta. Šlo mu to pěkně hladce. Vyklouznul odtud jako nějaký superhrdina. Jako kdyby ležela všechna jeho síla v tom účesu.

Takovej účes od teď chci. Holky by po mně jely, kdybych měl takový číro. Mělo to 200 000 zhlédnutí za týden a ten chlápek má štěstí, že není mrtvej. Achievement odemčen, čubky. Ve skutečnosti byste totiž měli zůstat uvnitř vozidla, aby pak neskončilo na vás. Ještě jedna věc.

Líbí se mi, jak je moje jméno ve štítcích ještě dřív, než jsem to video okomentoval. Oni to jako předvídali a říkali si: "Tak tohle rozhodně pošlu tomu sexy namakanýmu klukovi na internetu. Znáte toho kur*vsky krásnýho kluka s úžasnými vlasy? Jo, tak tomu." Přesně tohle si říkali, že jo? Tohle je docela divné virální video. 1,7 milionu zhlédnutí během tří dnů a jde o lenochoda, který přechází silnici.

Potom k němu přijde tenhle chlap a zvedne ho. Věřím, že mohu létat. Věřím, že se mohu dotknout nebes. Myslím na to ve dne i v noci. Jak roztáhnu svá křídla a odletím. Určitě víte, že jsou lenochodi známí jako neuvěřitelně pomalá zvířata. Ale opravdu pomalá. Kdyby lenochod moderoval =3, vypadalo by to asi takhle: "Jéžiš."

Aspoň si to myslím. Lenochodi jsou ale také neuvěřitelně cool. Lenochodi jsou tak cool, že dokonce hrajou i ve filmech. Věřili byste tomu? Musím zatleskat tomu týpkovi, který do toho přidal R Kellyho písničku a udělal z toho tak inspirativní video. Je to skoro jako jak film s happy endem. Ebert a Roeper dávají dva palce vzhůru.

Rolling Stone hovoří o emocionálním triumfu. Vykoupení z věznice Lenochodů. A ten lenochod potom řekl: "Jednoho dne... Jednoho dne poletím." A potom... letěl. Dobře.

Je to tady. Už jste konečně připraveni na pořádný třesoucí se zadky? Určitě je vám už jasný, že to bude vaše nejoblíbenější rapové video. Je to rapový video o zasr*ným Walmartu. A mělo to milion zhlédnutí během pěti dnů. Fakt nekecám. Viděl jsem to a říkám si: "Ty vole. Fakt bych měl začít nakupovat v Targetu." Za to vy jste si říkali: "Konečně.

Rapové video s nadměrným množstvím vrtících se zadků. Už bylo načase." Mám k tomu ale pár věcí: 1) Z tohohle úhlu se mi zdá, že tu holku znám. 2) Ten song je úžasnej, protože jen jmenuje věci z Walmartu. "Dělá v potravinách." "Má stravenky." "Kupuje si trenky a punčochy." "Kupuje si potřeby pro ženskou hygienu."

Ale to je na tom skvělý. Alespoň budete vědět, co má Walmart v nabídce. Z toho videa zřetelně poznáte, že mají ve slevě půlky chleba. Dělám si z těch zadky třesoucích holek legraci. Znám ale píseň, která by se tam víc hodila. "Ta děvka má penis." No, možná ne. Bohužel jsem řekl svýmu blbýmu kámošovi, že bych k tomu přidal nějaký prdění.

Vidíte? Jsme už dost dospělí na to, abychom se těm vtipům smáli. Jestli máte čas, běžte se na to mrknout. Ten raper se jmenuje Mr. Ghetto. Ne, nevymyslel jsem si to. Ten singl se jmenuje Walmart. Možná mají i jiné singly, ve kterých třesou zadky. Možná, že třesou zadky v Burger Kingu. Možná, že třesou zadky v Home Depot. Možná, že třesou zadky v Chuck E. Cheese. Ale víte, kdo vždycky třese zadkem v Chuck E.

Cheese? Zasr*ný pedofilové. Ale taky otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: "Kdybyste mohli vytvořit jakoukoliv politickou stranu, jaká by to byla?" Kdybyste mohli vytvořit jakoukoliv politickou stranu, jaká by to byla? Odpověď by měla bý ve tvaru Strana _____.

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co byste zlegalizovali? Močení na veřejnosti. Pouliční nepokoje.

Být TAKHLE sexy. Čuchání ke kalhotkám. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Kupuje si sprcháč."

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U_K: Dakota Fanning je především 17letá herečka, která je asi známá především z Twilight ságy :)

181

Odpovědět

Poznámka k překladu: Dakota fanning znamená něco jako když mladá dívka najednou vyrostla do atraktivní ženy. Více na urbadictionary: http://jdem.cz/qdc32 (btw, tuhle stránku pro překlady YouTube komentářů opravdu doporučuji).

182

Odpovědět

Zda sa mi to alebo ma ten typek na stene komiks Watchmen? :D

180

Odpovědět

otazka na konec opět nepřekonala díl death metal co byste chteli mit napsano na hrobe :D

180

Odpovědět

koukam ze pomalu dohanime RWJ..parada..uz se tesim az to bude hned aktualni...

180

Odpovědět

Už se těším na u vysmátou pohyblivou slečnu v =3 tričku :D

180

Odpovědět

U příštího =3 nezapomeňte napsat, že byl Ray zapsán do guinessovky za nejvíc odběratelů na Youtube a miliarda, 125 miliónů shlédnutí jeho videí také stojí za zmínku...
http://community.guinnessworldrecords.com/_Comedian-Ray-William-Johnson-sets-new-record-for-YouTube-subscribers/blog/4830881/7691.html
http://www.youtube.com/user/raywilliamjohnson

182

Odpovědět

Sandy,za 1. můj komentář se k tvému vůbec vztahovat neměl (neviděl jsem že video někdo již komentoval,protože jsem neměl aktualizovanou stránku) za 2. vyskytují se zde lidé,kteří hodnotí videa hned po přidání např. známkou 1/10.Mě osobně tohle vadí ;).A za 3. uznávám,že ta moje věta trošku nedává smysl :D...za to se omlouvám,rozhodně jsem to tak nemyslel :).

182

Odpovědět

Taan: Poznámky v titulcích se nedělají. ;-)

180

Odpovědět

Není potřeba měnit význam celé věty pokaždé, když něco nesedí... "Sloths are so cool they have Deadly Sin named after them." Proč prostě nenapíšete do titulků poznámku, že sloth = lenochod, ale taky lenost? Určitě by to bylo lepší, než to co tam je teď.

188

Odpovědět

No nemusel to poslední video tak extrémně protáhnout a ty dvě předchozí zkrátit...Ale stejně to byla sranda takže 10/10

181

Odpovědět

Reckonerko, asi mi trochu unikl význam věty "pokud jste to už viděli tak si laskavě nechte svůj názor pro sebe". Co tím myslíš? Že to video nemáme hodnotit jenom proto, že už jsme ho viděli?
A pokud narážíš i na můj komentář, mám pro tebe jednoduchou odpověď:
=3 sem přidávají v pondělí a ve čtvtek ve 20:00. Já jsem si ho pustila ve 20:01. Video s lenochodem začíná cca v 1:20, takže jsem ho vděla ve 20:02 skutečného času. Komentář jsem přidávala ve 20:04 a týkal se jen lenochoda. Kdo říká, že jsem tenhle díl musela vidět do konce? :D

180

Odpovědět

I believe i can fly :D

181

Odpovědět

Je

183

Odpovědět

Není Zul'jin Amani, lesní troll? (povrchní znalec Warcraftu)

189

Další