Třísekundové videoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:368
Počet zobrazení:4 960

Ničeho se nebojte. Dnešní epizoda netrvá pouze tři sekundy. Kromě takhle krátkého prvního videa, Ray ještě okomentuje skoro pornografickou předpověď počasí a jednu neuvěřitelnou dopravní nehodu, která se naštěstí obešla bez zranění. Čeká vás standardně otázka dne a odpověďi na tu z minulého dílu, na který můžete snadno přeskočit tlačítkem pod videem. Další epizodu, tentokrát s vánoční tématikou, zde najdete zase příští pondělí ve 20:00. Do komentářů pište odpověď na otázku dne: "Pokud byste mohli vymazat jednu věc z vaší paměti, jaká by to byla a proč?"

Přepis titulků

Jak je, lidi? Už jsem někdy komentoval třísekundové video? Já myslím, že ne. Nicméně, tohle třísekundové video je vhodně nazváno: "Běž! Bwaaah!" Běž! Pokud jste jeden z těch 250 000 lidí, kteří viděli tohle video a smáli se, když se ta holčička zranila, jste nechutní.

Dělám si legraci. Nejste nechutní, protože jste se smáli tomu videu. Jste nechutní, protože se v noci osaháváte. Děcka padají na hlavu skoro pořád. To nic neznamená. V dětství jsem se praštil do hlavy několikrát a nemám žádné moškození pozku. Vtipné je, že jsem to video dal na Twitter a všichni ho zbožňují. Psali tam věci jako: "Kámo, tohle video mě rozsekalo."

Tohle video vás rozsekalo? Vážně? Ta holčička se nijak vážně nezranila, ale když padla na zem, tak to znělo, jako kdyby zvracela. A to vás rozsekalo? Já myslím, že máte vážné problémy, lidi. No ták. Dobře, zahrajeme si malou hru. Postřehnete, co je špatně na dalším videu? Ta další nás může postihnout až ke konci týdne.

Takhle to bude vypadat zítra. Teplý vzduch půjde od jihu. Teploty budou zítra o pár stupňů vyšší. Budou se pohybovat okolo třicítek. O co jde v tomhle videu, které vidělo 450 000 lidí během čtyř dnů? Co já vím. Možná je to tím, že je tam atmosférická fronta, která vypadá jako pé*o Maxipsa Fíka. Chci říct, která bouřka má takovýhle tvar? A jak to, že si toho nevšimli?

Jak je možné, že si toho ten chlápek nevšiml a neřekl: "Dnešní předpověď očekává mírnou oblačnost s... Ó můj Bože. To je klacek." Nejenom, že si nevšiml, že je za ním gargantuovský pyj, ale dokonce se ho dotýká. Dají se očekávat spíše severněji... To ne, kámo. Nelaskej to! Tohle je ale pouze atmosférická fronta.

Kdyby tam byl podobně vyobrazený hurikán, tak jsme v pr*eli. Tohle poslední video je taky pěkně hustý. Je to vlastně klip z čínských zpráv. Neumím čínsky, takže nevím, co říká. Asi něco v tom smyslu: "Já načůrat do tvá Cola." Potom ale pustí kamerový záznam z téhle křižovatky.

Jasný? Vidíte ten malý náklaďák? A najednou ho trefí motorka! Ó můj Bože. To bylo hrozivé. Koukneme na to ještě jednou. Dobrá. Uklidněte se. Přesně vím, na co teď myslíte. Říkáte si: "Rayi, jak je možný, že jsi tak kur*vsky krásnej?" Vlastně si asi myslíte něco jako: "Rayi, to bylo pěkně brutální!"

Ještě jsem se ale nedostal k té nejlepší části. Ten motorkář trefí ten náklaďák, udělá boží přemet a dopadne na nohy. Potom přijde o pár sekund později prozkoumat škody, vyměnit si čísla pojistek a tak. Tohle je, přátelé, kur*vsky neuvěřitelný. Udělá judo přemet a přistane na nohou. Chci říct, kdo potřebuje airbagy, když jste zas*anej nindža?

Jak je možné, že potom všem přistane na nohou, když tahle holčička spadne z 13 centimetrů přímo na obličej? Nemůžu si pomoct, ale ten zvuk, který ta holčička udělá, když spadne na zem, je opravdu srandovní. Víte ale, co nikdy nevydá podivný zvuk? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: "Čau, Rayi.

Moje otázka dne zní: Pokud byste mohli vymazat jednu věc z vaší paměti, jaká by to byla a proč?" Takže, kdybyste mohli vymazat jednu věc z vaší paměti, jaká by to byla? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Takže... Tohle je práce pro... Dělníka během Mexického svátku práce. Nos Adriena Brodyho. Grovera ze Sezame, otevři se! Ten ti zmaluje prdel. Práce pro...nezaměstnaného. Prokrastinátora...pomůže vám až zítra. Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Běž!

PŮJDETE DO PEKLA, PROTOŽE SE TOMU SMĚJETE

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kámo, tohle vide mě rozsekalo!

180

Odpovědět

smrdíš, já nemůžu za to, ale je to pravda, že smrdíšššš, smrdíššššššš, smrdíšššš.
Jednou jsem šel, po ulici a řekl jsem si, co to cítím? ano, byl so to ty
a gremop mi ice mi can berlive no s mine, i can belive jo dont mi live margeri, margeri, margeri ,MRGERI!!!!!!!, MARGERI!!!!!

184

Odpovědět

me put pee pee in your coke... ROFL :D

200

Odpovědět

Vymazal bych holku jménem "Lenka" a chvíli, kdy jsem se do ní nešťastně zamiloval :(((

185

Odpovědět

Já načůrat do tvoje cola :DDDD

200

Odpovědět

myslim že to není nutný já padam že židle pokáždý když se na to kouknu xD

180

Odpovědět

co bych vymazal z paměti? tohle video abych mohl znova spadnout smíchy ze židle :D

180

Odpovědět

tady ty videa sou super !

180

Odpovědět

smazal bych den kdy sem přestal fetovat ;D

180

Odpovědět

Můžu dotaz? Mám pocit, že je tu někde přeložené video od chlapíka, který si na YT říká "mysteryguitarman". Je to opravdu tady někde? Jsou s Rayem kámoši, tak to dávám sem :D.

180

Odpovědět

To poslední video někdo komentoval takhle: A kaskaderský tým Jackieho Chana se rozrostl o dalšího člena. Hm, v češtině se to i rýmuje.

180

Odpovědět

vetsi traparnu nez tohle tu snad ani clovek nenajde... cela ta serie je na *********

185

Odpovědět

Smazal bych den kdy jsem sbalil svojí holku abych jí moh sbalit znova :D

180

Odpovědět

"Já načurat do tvá cola" hej to mě rozsekalo :D

180

Odpovědět

Smazal bych den, kdy jsem viděl zemřít kamaráda

180

Další