Tvoje kafe je děsEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:4 349

Přeskočíme dnes jednu epizodu, abychom se s Rayem také naladili na halloweenskou vlnu. Uvidíte chraplavou ovci, chlapce s neposednou hlavou a muže s velikými nároky na kávu.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jó, veselej Halloween. Jen do toho, zasmějte se. Možná se vám bude líbit tohle. Je to 9 sekund dlouhé a jde o ovci s bolavým krkem. Zní jako komparzista ze Živých mrtvých. Zní jako ta ženská, co říkala: "Buďte opatrní s aprílovejma žertama." "Buďte opatrní s aprílovejma žertama." Když to úplně zpomalíte, zní jako Satan. Ale teď vážně, ta ovce zní hrozně, měli byste ji nechat prohlídnout.

Byli jste někdy jako malí v Chuck E. Cheese's? Já taky ne, nemohli jsme si to dovolit. Tihle lidé jsou v podobně laděné restauraci a hrají skee ball, ve kterém bych vám nakopal zadky. Dávejte pozor na toho klučinu tady. "To nebyla tvoje chyba. Překážel tam sám. Jen házej. Neměl tam... Neměl tam strkat hlavu." Líbí se mi ta okamžitá reakce táty.

"Tvoje chyba to nebyla, překážel tam. Srát na něj." To dítě křičelo a utíkalo jako byste ho zapálili a tvoje reakce je: "Moje děcko to nebylo." Obama má dítě, nic víc, nic míň. Líbí se mi, že existuje dospělej chlap, kterej ukáže na dítě a řekne: "To on!" Ty míčky jsou vyrobené ze dřeva, jsou proto tvrdý jako prase a ten kluk jedním dostal do kebule. Měli by tu hru kompletně předělat, abyste trefovali míčkama jen děti.

Ale ne vaše, děti ostatních, protože ty vaše jsou výjimečný. Mám teda v dobrý paměti, že se v Chuck E. Cheese's sere na děti. Že jo? Tohle video mělo od roku 2011 milion zhlédnutí a populární je hlavně tento týden. Jmenuje se: "Kávoví hajzlové". Nějaký týpek vzal reklamy z 50. a 60. let a sestříhal je tak, že jsou chlapi v nich naprostý kreténi ke svým manželkám, co se týče jejich kávy. - "Děkuji za květiny.

- Není zač, drahá, - ale udělej pro mne jednu věc. - Jakou? Udělej něco se svou kávou. Doufala jsem, že bude dnes lepší. - To ne. - Co se děje? - Zase ta tvoje káva. I policista na stanici dělá lepší kávu. Jak může tak hezká manželka dělat tak hroznou kávu? Na kafe se vykašli, stejně není dobré. - Ale...

- Koupím si nějaké v továrně. - Viděli jste někdy Larryho takhle veselého? - Dobrá nálada je dovolenou... daleko od tvé kávy. Drahá, tvoje káva prostě není dobrá." Jak kurva ta káva chutnala, že se museli chovat takhle? Kreténi. Drahá, pokud by ses mi usrala do krku, pořád by to nechutnalo tak hrozně jako tvoje káva. Nejlepší je jeden z posledních chlápků, který tvrdí, že káva jeho manželky chutná jako vražda. "A přiznala jsi to, tvoje káva je opravdu vraždou."

Drahá, omlouvám se, ale tvoje káva chutná jako vražda. Doslova chutná jako akt zabití jiné lidské bytosti, ty děvko. "Doufala jsem, že bude dnes lepší." Nechci být neuctivý, ale tvoje káva chutná jako potrat, znásilnění, incest, holokaust a chce se mi udělat: Nám to možná přijde sexistický, ale vidláci si někde honí stylem: "To byly starý dobrý časy, kdy ženský znaly svoje místo. Bílá síla." To je vše, lidi. Nezapomeňte na celá videa, která se nachází dole v popisku. Uvidíme se příští týden.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Určitě si užijte Halloween. Zlijte se, neřiďte, buďte opatrní a tak. A Riley Rewind, 12. prosince! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Drahá, tvá káva chutná hrozně. Chci rozvod. Máš štěstí, že tě neztřískám. Střík, střík z opičího ocasu.

Drahá, ty mě tou kávou trestáš, že ano? Teď mi to dělají i do zadku. Drahá, chuť tvé kávy mě nutí milovat tvoji sestru ještě více než tebe. A myslím to se vší úctou. Čekáte na můj ochablý opičí penis? Drahá, tahle káva mi připomíná, jak tlustá je tvoje prdel.

Jestli mi ještě uděláš takovou kávu, budu tě muset proplesknout. "Doufala jsem, že bude dnes lepší." Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,f**k that kid´´

221

Odpovědět

Proč jste přeskočili ten díl s těma medvědama ?? ..

290

Odpovědět

Zase kafe, ja bych radši jed, Maryšo...

251

Odpovědět

No... to děcko tam fakt nemělo co dělat.

283

Odpovědět

Jasně ale pořád je to jen hloupé, zvědavé děcko. Ten člověk co házel buď musel být ještě blbější a nebo měl zavázané oči.

2120

Odpovědět

+KasinyTen člověk co házel byl taky nejspíš jen hloupý děcko. A ten táta přece nemoh tomu hloupýmu děcku co házelo vynadat za to, že nějaký jiný hloupý děcko strčilo hlavu kam nemělo.

282

Odpovědět

+KasinyJá spíš jaksi očekával, že ten táta projeví nějaký zájem o to cizí děcko, jestli je v pořádku, a ne jen o své děcko, jestli nemá psychické trauma z toho, že někoho přizabilo.

233

Odpovědět

A me se jeste zda jako by to fakáně přesně vymerovalo dokonale misto kde to presne co nejlepe schytat jakoby si u toho rikalo "a schvaaalne co se stane!"

240

Odpovědět

Nechtěl by někdo opravit druhý díl(Genesis) u seriálu divize?Díky :)

211

Odpovědět

Meryl Streepová mu chystala kávu.... je to v titulkách.

220

Odpovědět

Ale vždyť je to pravda, zlatý časy, kdy n***i a ženský věděli, kde je jejich místo! Jak to teď tady vypadá...nemajetní mají právo volit, ženy mají právo volit, n***i mají právo volit, to se nedivme, že to tu jde pěkně d******e, když 3 nejblbější skupiny obyvatel mají tato práva.

1986

Odpovědět

No ty 3 "nejblbější" skupiny klidně snesu, ale že máš právo volit i ty...

263

Odpovědět

+TreyMenttor je k***t.

223

Odpovědět

+TreyJá volím KOMUNISTY, protože nechci mít děti a těm vašim přeju jen to nejhorší!

1921

Odpovědět

Stejně ženský volej to co jim řekne manžel a n***i jsou líný už si jít pro dávky natož volit

2033

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo jsou ty titulky na konci čím dál tím delší? :D

240

Odpovědět

To s tím kafem mi příjde jako úvod do reklamy na kafe

214

Odpovědět

Tak na ten díl s dubstep medvědama se těšim :D

221

Odpovědět

Neměl tu být před tímhle?

214

Odpovědět

Lepší žádná káva než špatně udělaná káva.. To američani se svým Starbucks nemůžou nikdy pochopit.. Vždyť oni neumí pořádně nic.. Pivo - hrůza, auta - možná tak po rovné přímce, jídlo - vážně?.. No aspoň některé filmy mají fajn..

2021

Odpovědět

Ještě mě napadá třeba schopnost vymýšlení stále stupidnějších věcí, viz. slovo SWAG, nebo ten vtip co aktuálně letí na FB kdy pokud neuhádnete odpověď na hádanku, musíte si dát na tři dny do profilovky žirafu.

214

Odpovědět

+ass.ass.instupydyta s tou zyrafou... jeste se chluby ze jsou tak blbi

1916

Odpovědět

+ass.ass.inA přitom ta hádanka má odpovědí víc (-:

208

Odpovědět

+ass.ass.inPierreMugo: *facepalm*

223

Odpovědět

+ass.ass.injo kdyby mě přišli ráno navštívit rodiče tak rozhodně otevřu první víno možná dřív než oči

220