Úchylný IndEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:360
Počet zobrazení:4 696

Tak se podíváme, co tu dnes máme. Basketbalový trenér vám poradí, jak (ne)správně zasmečovat, vydáme se na indický kriketový zápas a naučíme se nové slovo z britské televizní soutěže.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Víte, občas to musíte prostě kur*vsky zasmečovat. Naběhnout tam jako tenhle a dát pořádnou smeč. Nebo taky můžete jen sedět na lavičce. Jsem rád, že nebyl ten chlápek nijak zraněný. Nebo alespoň to tak nevypadá. Kromě toho, že roztříštil tu desku a pravděpodobně i svoje ego. Desky u basketbalových košů jsou většinou vyrobeny z bezpečnostního skla, aby vás ty obrovské střepy pokud možno nějak takhle nezabily.

Myslím, že je to video skvělé, ale není nijak virální. Má jen 60 000 zhlédnutí. Tenhle chlápek by měl být školní basketbalový trenér a ten, který mu nahrává, by měl být jeho asistent. Za nejlepší část považuji tu, kdy se ta deska roztříští a ten asistent začne utíkat jako o život. Běží jako Velšan. Co?

To už si z toho videa nemůžu udělat legraci? Já bych zasmečoval úplně bez problémů. Cože? Vy si myslíte, že ne? A proč? Chlápek, který mi poslal tohle další video, ho popsal jako "Nejúchylnější kriketový fanoušek na světě". A ať se propadnu, jestli tohle není ten nejúchylnější kriketový fanoušek na světě. Bože! Jako kdyby mi nahlížel do duše. Tohle video má okolo 200 000 zhlédnutí za týden.

Asi proto, že takového úchyla prostě musíte vidět. Ale proč vůbec tak upřeně zírá? A proč to vypadá, jako by měl jeho knír záchvat? Je mi úplně jasný, že tohle bude jedna z těch situací, kdy mi někdo z vás napíše: "Jeho knír se chvěje, protože má nevyléčitelnou nemoc úst, ty kret*ne." A já se budu samozřejmě cítit hrozně. Ale vážně. Já si myslím, že je ten týpek posedlý. Jen na něj koukněte.

On je snad nějaký indický vymítač ďábla? "Jsou tady. Přijďte zas." Indický přízvuk mi moc nejde, ale určitě jste to pochopili. Ten chlápek mě děsí. Taky bych rád podotkl, že se tenhle kluk šťourá v nose a pak si to otře o tvář. Vy ale možná nejste tímhle indickým vymítačem ďábla vystrašeni jako já, takže to řeknu takhle. Až budete v noci v pokoji sami a budete se osahávat nebo podobně, tenhle chlápek se bude rozhodně dívat za oknem.

"Jsou tady." Takže ať se vám při tom pomyšlení hezky spí. Tohle poslední video je pěkně staré. Starší než hlína. Starší než Ježíš. Starší než koule Hugh Heffnera. Starší než... No, prostě je staré. Asi tak čtyři roky. Což je na internetu úplný pravěk.

Možná jste ho už viděli, má okolo milionu zhlédnutí. Ale rád ho opráším a okomentuji, protože je fakt vtipné. Jde o tuhle britskou televizní soutěž, která se myslím jmenuje Countdown. Cílem té hry je vytvořit slovo z náhodně vybraných písmen. Problém je, že v tomhle případě ty písmena už docela slovo tvoří. KUNDA Další souhláska.

Souhlásku. KUNDOSTĚRKA Omlouvám se, ale může mi někdo osvětlit, co je k sakru kundostěrka? Není to jako zástěrka u auta, na který můžete mít siluetu dámy nebo i Yosemite Sama? Dokonce i ta asistentka se směje, jak by taky nemohla? Být já na jejím místě, tak tam prasknu smíchy. Chytal bych lidem hlavy a řval: "Koukni, je tam napsáno kundostěrka!"

To video je srandovní a zaslouží si každé zhlédnutí. Leč bohužel si myslím, že to je fake. První čtyři písmena by tam opravdu měla být, ale potom je tam střih. Takže tipuji, že někdo doupravil ten zbytek. Ale proč právě tohle slovo? Co třeba nějaké jiné diskutabilní slovo. Jako... ANÁLNÍ KORÁLE Jsou tady.

Hej, vypadni odsud! Proč je ten úchylný Ind taková kundostěrka? Ale víte, co nikdy není... Vždyť víte. Otázka dne, která je od uživatele jménem. - a ten se ptá: - "Hej, Rayi. Moje otázka dne je: Kdybyste byli superhrdinové, jaké by bylo vaše jméno?"

Takže, kdybyste byli superhrdinové, jaké by bylo vaše jméno? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak poznáte, že se někdo naprosto zbláznil? Komentář odstraněn Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vlejkolez

180

Odpovědět

pls prelozte sem rayovi pisnicky z your favorite martian pls :)

180

Odpovědět

co za asy ..... kundosterka :D

180

Odpovědět


Odpovědět

co to comment removed:D
a jinak bych se jmenoval kapitán kundostěrka

180

Odpovědět

Jaké by bylo moje jméno,kdybych byl Superhrdina ? Asi PepaNovák

180

Odpovědět

comment removed :D

180

Odpovědět

tady je to video s tim indem: http://www.youtube.com/watch?v=FkcJ2Qv3Nwc

180

Odpovědět

nevite jak se jmenuje to video s tim silenym fanouskem? :D

180

Odpovědět

kebyže som superhero volal by som sa rayolízal

180

Odpovědět

Ten koniec :D každému vymazali comment :D

180

Odpovědět

Kdybych byl superhrdina tak bych jmenoval Analfist

181

Odpovědět

Comment Removet

182

Odpovědět

bakeLit: nejseš, taky jsem si hned vzpomněl na Tnetennba. :-D

180

Odpovědět

To jsem tu jediný, kdo si vzpomněl na The IT Crowd? :D

180

Další