Upocená prdelEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:4 484

Dnes uvidíte, co rozhodně nedělat během lovecké sezóny, seznámíte se světovými šampiónkami v netradičním "sportu" a nakonec přijde fotbalista s nadměrnou perspirací.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Chci poděkovat všem, kteří se na tohle video skutečně dívají a nepřekliknout hned na tu prsatou buchtu. Moc si toho cením. První dnešní video je speciální. Možná jsme totiž našli reálnou verzi Elmera Fudda. STŘÍLÍ FLAŠKY! ZE TŘÍ METRŮ Proč se z těch tří metrů nepokoušel trefit nějakýho kance? "Si piš, že taky střílím kance."

"Mexi-kance, Afri-kance, Portori-kance." Je to vtipný kvůli rasismu a to není všechno. "Realita ti dokáže dát pořádnou ránu, brácho." Proč byste se dívali do hlavně zbraně, kterou jste právě nabili? A proč byste natáčeli tak trapnou zkušební střelbu? A proč byste to pak nahráli na internet? Nemějte strach, lidi. Když se na to podíváte zpomaleně, tak se Dick Cheney do obličeje vůbec nestřelil.

Jen si shodil čepici. Vsadím se, že to není poprvé, co tomu týpkovi létaly kulky do tváře. Plácne si někdo? Dík. Chtělo by se mi říct, že to je fake. Těžko se to dá poznat. Nevypadá to jako fake, ale taky je to nepravděpodobné. Zeptal jsem se na to tedy na Twitteru a Brandon Comer řekl: "Proto, můj příteli, prohrál Jih občanskou válku." Sklapni, Brandone.

Takhle zníš. A Matthew Santoro přišel s tímhle: "Kde jste našli nahrávku Kurta Cobaina na lovu?" No ták! Moc brzo! Vím, že je to pro =3 neortodoxní, ale na dalším videu není nic zajímavého, zábavného ani erekci vyvolávajícího. Jde o tyhle brazilské tanečnice u tyče, které se asi vyzvaly na nějaký souboj? Je špatně, že z toho mám erekci? Dámy, na tohle se můžete těšit, až vystudujete na vejšce tanec.

Pokud vás titul z gymnastiky nedostane na olympiádu, tak k tyči rozhodně ano! Musím uznat, že to je sexy. Asi jsme přišli na to, proč ten týpek vystřelil předčasně. Víte, co je na tom matoucí? Všechny ty otočky jsou sice působivé, ale rozhodně bych nechtěl, aby mi to některá z vás dělala na pé*u. Byl bych z toho celej spálenej. Nevím, jak často vyšilujete ve striptýzových klubech, ale dokážu si tipnout, po čem je ta tyč cítit.

Po chlamýdiích. To video tvrdí, že jsou ty holky světové šampiónky v tančení u tyče. Což je ten nejprestižnější a nejrespektovanější sport na světě. Nemůžete čekat, že se začnou svlíkat. Nejsou to striptérky, ale atletky. Jak se opovažujete? Jak se opovažujete myslet si, že žena, která si tře vagínu o tyč, se svleče a možná vás ošu*á.

Dělám si ze všech striptérek legraci. Mám striptérky rád. Striptérky a tanečnice u tyče, přijměte prosím moji omluvu. Hned vám to vynahradím. Je tu poslední video, který je ještě žhavější než to předchozí. Tenhle týpek je známý fotbalista jménem Walter Pandin... Sledujte jeho košili, zatímco to zrychlíme. VŠIMNĚTE SI, JAK JE SUCHÁ! Co má znamenat to hnusný pocení?

Když jde tady upocená prdel do strip klubu, tak z něj úplně prší. Vidíte to hnusný... Musí sedět v úplný kaluži. Tělo je celý propláchnutý potem. Striptérky z minulýho videa by určitě spláchla jeho potsunami. Kde to interview probíhá? Na povrchu Slunce? Koukněte na toho hnusáka. To ho jako vyslýchají kvůli vraždě? S mojí slušnou španělštinou jsem si dovolil to video přeložit. "Může někdo z vás vypnout ten zasr*nej termostat?"

"Můžu dostat větrák, hrnek ledu nebo ledovou tříšť? Cokoliv!" Určitě po tom dostal tuny reklamních nabídek. Třeba Gatorade mu volal: "Dáme ti milion dolarů, když vypotíš fialovou." Zvláštní je, že tomu chlápkovi rozumím. Stejný efekt totiž mám na dámské kalhotky. Ale víte, z čeho čubky vlhnou? Z otázky dne, která je od buchty ve vaně. "Čau, Rayi. Co děláte, když se vzbudíte?" Co tedy děláte po probuzení?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co vás nakazilo? Nějaké lesby mi nas**** do pusy. Pokousala mě zombie. Lížu věci...

Snědl jsem najednou až moc koťátek. Nahej jsem prděl do polštáře. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Záběr jedna. - Au! Dělám si legraci. Musíme si plácnout pořádně, kur*a! Kurt Cobain mi dokáže vyhnat špatné myšlenky z hlavy. Ale no ták! Ty ses koukal na jeho erekci? Upocená prdel?

- Ty jsi to nikdy neslyšel? - Ne. Co to znamená? Zpotíš se tak, že máš mokro až v trenkách. Víc tvrdý to už nebude.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1) Athletes neznamená atletky, ale sportovkyně.
2) Komentář je skrytý kvůli nízkému hodnocení. Klikněte sem pro jeho zobrazení. - WTF?
3) Equals three žeru, takže jsem sem nepřišel jen kritizovat. Už to, že komentuju, je důkazem mého zájmu o věc :) Peace.

182

Odpovědět

haha tak neska to dal:D

182

Odpovědět

palec hore za Waltera Pandianiho, konečně nějaká zmínka o fotbale :)....

1814

Odpovědět

No dneska se to povedlo, po delsi dobre fakt dobrej dil :D Ten blbec s brokovnici nema chybu :D a komentar o Cobainovi je uplne zabijackej :ú

183

Odpovědět

To o tom týpkovi s mokrou košilí byl nejtrapnější přízpěvek vůbec v celým =3, nebylo to vtipný, nebylo to chytrý, to video nebylo zajímavý a Ray ze sebe udělal trotla.

1826

Odpovědět

jinak slečna se jmenuje Kyle Leon (+ něco pro ty, kdo se jí ještě dostatečně nenabažili)
http://www.youtube.com/watch?v=99UVYE1G8ME&feature=related

184

Odpovědět

spenat48: Ja ti nevim, radsi bych byl celej propocenej nez dostat upal z toho umorneho vedra.

184

Odpovědět

Ten přízvuk je fakt geniální :D

183

Odpovědět

Ray se čím dál tím více zlepšuje zdá se mi.

184

Odpovědět

Trapný a starý. Jako vždycky.

1890

Odpovědět

palec nahoru pro kozatku na konci

1831

Odpovědět

škoda že nemám twitter... ono je to celkem jedno... má postavu ta se uživí :D

1812

Odpovědět

Haga - Joo, tak to už nevím. Ray na něj jednou linkoval na svojem twitteru a já to jen zběžně proběhl.

184

Odpovědět

Já mluvím o vzhledu je mi jedno jestli má v hlavě nas**** mimochodem jaký má twitter ?

1810

Odpovědět

Slyšel někdy ten chlápek s propocenou košilí někdy slovo deodorant? Já osobně myslím že né :D

1830

Další