Urkelův tanecEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:370
Počet zobrazení:4 342

Že nevíte, kdo to je Steve Urkel? Tak to se nejdříve podívejte sem a uvidíte, že je vám přinejmenším tato seriálová postava trochu povědomá. Za Urkelovým tancem stojí dcigs, kterého si určitě pamatujete z dílu o Pokémonech. Dále nás ještě čeká silniční nehoda na saních a pravděpodobně to nejhorší přeřeknutí v historii zpravodajství.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Víte, co teď neudělám? Neudělám to, že vám neukážu video téhle holky sáňkující za autem. Tohle může skončit jedině dobře. Zdá se to jenom mně, nebo ta holka dostala bodyček od zasr*nýho zlatýho retrívra? A neposlouchali tam Ke$hu? Já bych řekl, že poslouchali. Tohle video má zatím pouze 2 000 zhlédnutí, takže není ve skutečnosti virální, ale díky, že jste mi ho poslali, protože je úžasný.

Naštěstí to na konci videa vypadá, že je ta holka v pořádku. A ten pes byl určitě taky v pohodě. Vlastně si myslím, že se jí ten pes mstil. "Pamatuješ, jak si mě honila s vysavačem?" "Bum! Headshot, čubko!" Teď ale vážně.

Tohle vás potká, když posloucháte Ke$hu. Tohle tu máme poprvé a nevím, jak jinak to popsat, než že to tu máme poprvé. Dobře. Zaprvé: Tahle kravina je srandovní. Je to druh videa, které když vidí Japonci, hned si říkají: "No co to tady máme? A nám budete říkat, že děláme debilní videa." Vím, že tenhle chlápek tančí tanec Steva Urkela, ale, dámy... tohohle hošíka vám najmu na vaši rozlučku se svobodou.

Ale teď vážně, tenhle týpek je můj zasr*nej hrdina. Koukněte, jak válí. Na krku má malého motýlka a je mu to u pr*ele. Dokonce se i směje jako Steve Urkel. No kur*a, lidi. Tohle je asi ta nejúžasnější věc, kterou jsem kdy viděl. A to ani nevtipkuju.

U lidí je to taky populární, protože to video se stalo virálním se 400 000 zhlédnutími během pěti dnů. Samozřejmě jsem se podíval do komentářů a viděl nevyhnutelné. "Je špatný, když se při tom postavil pták?" Ano, ano, věřím, že to je špatné. Když se ale podíváte do rohu toho videa, uvidíte jméno, které je vám možná známé. Jistěže to video udělal Dcigs. Pamatujete na toho naštvanýho černocha?

Už jsem to říkal dřív, ale Dcigs je opravdu dobrý ve vytváření organických virálních videí. Videí, které si prostě lidé chtějí posílat dál. Jak můžete tohle neposlat dál? Pošlete to babičce, bude to zbožňovat. Dcigsi, další skvělá práce, kámo. A týpek, který tančí jako Urkel, kámo, ty jsi můj zasr*ný hrdina.

Poslední video je samozřejmě to nejpopulárnější. Ne protože je nějak úžasné, ale protože se odehrálo v televizi. Potom všichni přišli na YouTube a hledali ten klip, který pak vyletěl do vzduchu. A všude jsou tam tuny kopií. Jde o tuhle reportérku, Serenu Branson, doufám, že to říkám správně, která má reportáž o cenách Grammy. A ten klip je pouze o tom, jak se přeřekne v televizi, a to hodně zle.

Promiňte, ale co teď kur*a říkala? To zničehonic přepli na cizojazyčnou verzi? Nejsem si ani jistý, co že to bylo za jazyk. Není ona nějaký druh androida? Teď mám docela strach. Není jedna z těch rozbitých Stepfordských paniček? Madam, řekl bych, že máte poškrábané CDčko, protože pořád přeskakujete.

Když jsem to video viděl, smál jsem se, protože je vtipné, ale potom jsem si přečetl, že takhle mluvila, protože měla mozkovou mrtvici. Jo, to je přesně ta věc, při které uděláte: Ale potom jsem si přečetl její Twitter, kde psala, že neměla mrtvici, jen prý byla nervózní. Takže si z ní můžu klidně dělat legraci, aniž bych se cítil špatně. Takhle: "Ty pitomá *****!"

Dělám si jen srandu. Není pitomá. Jen to pokazila v živém vysílání. Stalo se jí to ve špatnou chvíli. To se může stát každému a tohle jí v kariéře spíš pomůže, než nějak uškodí. Mojí osobní teorií je, že reagovala na ten Urkelův tanec. Je mi jí tak trochu líto, takže vám proto nedoporučuji, abyste to třeba takhle remixovali.

Jsem hrozný člověk, já vím. Ale víte, co není nikdy hrozné? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Co je divnýho na vašem ránu?" Tákže, co je divnýho na vašem ránu? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kdo má zlatý kupón? Vejce Lady Gaga. Gynekologové. Spoďároví skřítci. Dva ewoci zabydlení v tvých trenkách.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

moje iq 45 dostalo zase pořádnej záhul :) dobře on +

181

Odpovědět


Odpovědět

nemuzu si pomoct ale tomuto sem se v zivote snad nesmal ani v jednom dilu... obycejna zabava pro lidi s iq 50.....

zlatej big bang theory

1810

Odpovědět

Vsadím se, že bude mít Klause mít za prezidenta Československa.

180

Odpovědět

Allerian: Už je to na break.com a to myslím stačí, aby si toho všiml.

180

Odpovědět

Nevite jak mu napsat? Protoze bych byl zvedavej co by k tomu klausovi řekl :D

180

Odpovědět

Tak jestli v dile nebude video jak klaus krade pero tak nevim :D 3mil zhlednuti za 3 dny

180

Odpovědět

Keep Smile :))
Takových triček je...drtivá většina lidí ani neví, co to vlastně znamená :)

Btw: to načasování v 5:30 se mu povedlo.

180

Odpovědět

Pekné triko ma ... Illuminati :-D

180

Odpovědět

Děkuju,Děkuju,Děkuju!!!!! o tohle sem žádal ve vzkazích a požadavcích

(i když jste to dali asi kvůli tomu že to de popořadě) i tak moc děkuju!!!

180

Odpovědět

zasmál jsem se, ale jen tomu nápadu

180

Odpovědět

Mysharr tak to nekukaj

180

Odpovědět

Co je divného na mém ránu?No asi ten bezďák co mi sedí na záchodě.

180

Odpovědět

Myasharr - Přesně tak. Ale za ty vide asi každý díl zaslouží 8/10.

180

Odpovědět


Další