Úžasný plaváček -> Kočičí půlkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:3 869

Tak další pětice je tady a tvoří ji budoucí olympionik, stoleté vulgarismy, lekání Francouze, sex na silnici a nový taneční trend zpodobněný jak jinak než kočkou.

Přepis titulků

Chci začít varováním, lidi. Tahle epizoda nebude vtipná. "A nějaký jako jsou?" Ne. Jen chci říct, že bude tahle epizoda trochu serióznějšího rázu. Nevím, co jste dělali, když vám bylo 16 měsíců, ale co jsem dělal já, to vím. Čubky! Ne, myslím to...

vážně. Řeknu vám, co jsem ale nedělal, když mi bylo 16 měsíců. Plaval. "Odpočívej. Šikovnej. Už chceš vylézt?" Internet je tak legrační, protože na tohle virální video řekne: "Nic moc teda. Možná tam hoďte pár žraloků, to by pak bylo lepší. Pak to možná budu sdílet s kámošem.

Ne se dvěma, ale jen s jedním." To video mělo 2 miliony zhlédnutí a zažehlo kontroverzi o tom, jak nebezpečné by to mohlo být. Pro mě a spoustu ostatních lidí to vypadá nebezpečně, ale rodiče detailně svoje video brání a vysvětlují. Když jsem to poprvé viděl, říkal jsem si, že by tam měla být s ní, nevypadá to moc bezpečně, ale nevím, dítě nemám. Dokážete si to představit? Bylo by za pár let vyšší než já. Možná to ale dobrý nápad je a dotáhne to až na olympiádu. A moje děti budou úplně blbý, protože je nic nenaučím. Hej, Billy, kolik je 2+2?

Limonáda. Jablkem sváru je, že ačkoli je to dítě dobrý plavec, je tam pár momentů, kdy to vypadá, že má problémy. Jestli tomu nevěříte, mrkněte na originál. Zaslouží si rodiče ty kapky, co dostávají? Mým definitivním stanoviskem je "ne". Pokud ho hlídají, tak v tom nevidím problém. Ale nezapomeňte, že jsem idiot. A nezapomeňte, že jste fandové idiota, takže co to dělá z vás? Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Neexistuje nic horšího, po čem se budete cítit jako debil, než když se vás dítě na něco ptá.

Proč je obloha modrá? Kurva. Já nevím. Proč padá déšť dolů a ne nahoru? Do prdele. Protože tak to Ježíš chtěl, ty malej sráči.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta epizoda s dítětem byla nejlepší, tam mě Ray fakt pobavil :DDD

191

Odpovědět

Jak si může Američan dělat srandu z ostatních národů ohledně 2.Světové válce... :D Když Evropě pomohli až po tom co je napadli Japonci a do tý doby nic nedělali.

1815

Odpovědět

ne jenom Amurika ale celej internet si znich dela srandu :D

180

Odpovědět

Z Žabožroutů si děláme srandu všichni.
A že Evropě pomohli až po útoku na Pearl Harbor? Asi by sis měl osvěžit dějepis.

182

Odpovědět

I'm RWJ and I approve this message.....to je takova blbost, zvlast kdyz to clovek slysi 5x po sobe.

185

Odpovědět

A man's eyes......................................................................... you dick!

181

Odpovědět

Znělka se mi zhnusila, Vtipy mi příjdou pořád dobré, jenže už to ztratilo to své kouzlo, už to není to klasické =3, kterému jsem dal jako jednomu ze 4 kanálů na YT odběr :D

183

Odpovědět

Je děsný poslouchat polovinu videí tu znělku...

183

Odpovědět

Zlaté =3, tohle =1 je prostě...for dick.

187

Odpovědět

"Proč padá déšť dolů a ne nahoru?"
"Protože to tak Ježíš chtěl, ty malej sráči."
:D

199

Odpovědět

One hundred dick....and for me one hundred pussyes

1814

Odpovědět

Až ti bude 100 jinak nemáš nárok ;)

181

Odpovědět

+Elaric:( ouki ...toho se asi nedožiju v našich nadnárodních podmínkách

1812

Odpovědět

pussies*

181

Odpovědět

+XenThazordicks*

181

Odpovědět