Věci, co zabíjejEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:5 548

Které že to jsou? To rozhodně neuhádnete, dokud neuvidíte první video z 80. let. Výrobci balené vody taky dostanou propagaci zdarma a do třetice Ray nezapomene zařadit jeden kousek ze svých oblíbených zpravodajských průšvihů.

Přepis titulků

Je mi u prdele, jestli byla na třech potratech! Do mekáče ji stejně neberu! Ahoj. Čau, lidi. Jste připraveni začít? Ne? To se nedá nic dělat, stejně začínáme. Spousta výborných věcí se odehrála v 80. letech. Já se narodil. Pak už asi nic pamětihodnýho. Tenhle týden se stalo populárním jedno video, které pochází z filmu Hard Ticket to Hawaii a je to všechno, co od toho očekáváte.

- "Co kdybys vzala roha? - Co tím myslíš? Vážně, vypadni. Hned! Hej, Colleen! - Máš parádní zadek. - To i ty, frajere. Ty ale moc sexy nejsi. Jo?

Zkus chytit tohle. Tak házej. Tohle je za poldy z Molokai." Víte, co je na tom nejlepší? Já tomu věřím. V životě jsem neviděl nikoho, kdo by vraždil létajícím talířem, ale věřím tomu, že by to takhle proběhlo. Nepřeskočilo mi? Proč prostě nepoužil tu pistoli, co měl v kabele? Jak by se ale pak někdo vyhnul zabijáckýmu létajícímu talíři? Já nevím, třeba že by poodkročil do strany?

Líbí se mi, jak zabije chlápka a pak udělá gesto pěstí bez jakýkoli hanby. Nejlepší replika je asi tahle: "Máš parádní zadek." V tu chvíli jsem si myslel, že začne porno. Zdá se to jenom mě, nebo každý plavky z 80. let dělaly ženským velkej čtvercovej zadek? Vždyť ty bikini vypadají jako spoďáry vaší prababičky. Ten klip měl okolo milionu zhlédnutí, takže Hollywood zřejmě tu sérii zrebootuje ve 3D s Nicolasem Cagem.

Existuje tahle Severní Dakota. Opravdu existuje. Musel jsem si to najít a je to skutečný. Tohle je z malého městečka v Severní Dakotě a tenhle chlapík Jacob zjistil jednu zajímavost o tamní vodě z kohoutku. "Čau, jmenuju se Jake a pracuju na ropných polích v Severní Dakotě. Právě jsem zjistil zajímavost o naší vodě z kohoutku, ve který se koupeme a čistíme si s ní zuby.

Je to celkem divný, tak mi dejte vědět, co si o tom myslíte." To video je samozřejmě zajímavé a existuje hned několik možných vysvětlení hořící vody. Někteří říkají, že je ve vodě zemní plyn, další zase, že za to může proces jménem 'fracking'. Další zase tvrdí, že je to metanem, takže vlastně pijete metanový plyn. Pijete vodu z prdů. Já osobně si do ní rád míchám vodku.

Já jsem konspirační teoretik, takže si myslím tohle: Myslím, že to začalo znovuzvolením Obamy, podporou agendy ropných společností a asistováním teroristů, kteří financují ještěří lidi, kteří spolupracují s tím chlápkem z Duck Dynasty, který povzbudil Chewbaccu, který původně založil Ilumináty, které vedou lidé z Jižní Dakoty, protože Jižní Dakota chce otrávit lidi z té Severní a být tak jedinou Dakotou. Tomuhle věřím. Občas si kurva něco najděte! Rozhodně je to fascinující video, které se zastavilo někde na milionu zhlédnutí.

Popravdě se nedá pořádně zjistit, co v té vodě je, dokud někdo neprovede podrobný chemický rozbor. Tohle poslední video je zatím moje nejoblíbenější. Mělo by jít o reportáž týkající se nezvěstné ženy. Mějte na paměti, že by teď kamera neměla běžet a reportér hovoří právě o té nezvěstné ženě. "Mně je fuk, že je jí dvacet. Stejně bych ji omrdal, neříkej, že ty ne. To možná udělám, až ji najdou, půjdu ji opíchat. Pěkně do kundičky.

Velice se omlouváme za tu střihačskou chybu." To je snad ta nejvtipnější věc, jakou jsem v životě viděl. Žádným myslitelným způsobem nejde o "střihačskou chybu". Tomu chlápkovi to nezazlívám, dělám to samý, když se nenatáčí. Rozhodně bych ošoustal svoje publikum. Všechny. Do zadku. Bylo by to skvělý, víš jak... Je to teplý? Hlavně se mi líbí, jak konkrétní je ohledně toho, kam ji omrdá. "Pěkně do kundičky."

Tak to má bejt. Kam jinam bys ji omrdal? Přímo do oka. Rovnou do čtvercovýho zadku. Mimochodem, není nic lepšího, než šokující výraz té moderátorky. Nejvtipnější na tom videu není to, že chce mít sex se ženou, která je nezvěstná a možná i mrtvá, ale že je to fake. Vlastně je to jen poloviční fake. Ta část, kde říká, jak chce omrdat tu nezvěstnou holku, je naprostej fake.

Reakce té reportérky ale fake není. Je pouze vystřižená z jiného videa, kde ona reaguje na průser jiné reportérky. "A rozhodně se to vyplatí i v takovémhle dešti. To mě poser, já to kurva neřeknu. Velice se omlouváme za tu střihačskou chybu." Není to tak šokující a dobré jako to falešné video, ale tohle je ono. Jinak pro vaši informaci, ta nezvěstná žena, Jenna Chisholm byla nakonec nalezena v casinu. Už není nezvěstná. Může se nechat kýmkoliv omrdat.

Přímo do... Vždyť víte. To je ode mě vše, lidi. Díky za sledování dnešní epizody =3. Mrkněte na celá videa, jsou dole v popisku. Jsem Ray William Johnson a pod tohle... se podepisuju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Proč se někdo nanaučil umýt si hruď potom, co se vysere!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fracking=frakování.

20

Odpovědět

je nějakej zarostlej :D vypadá jako islámskej terorista - to mě teď napadá nejede se podívat Ray náhodou na olimpiádu do Soči :D

48

Odpovědět

:D povedené, z toho prvního uchcávám

32

Odpovědět

Stalo se vám někdy, že jste se podivali na celé video a nasledne jste se museli podivat znovu a zjistit co to bylo za prvni nebo druhý videjko ?

58

Odpovědět

Nie

80

Odpovědět

Hey Scotty! Jesus man!

310

Odpovědět

Co se týče té vody, tak mě napadlo asi toto. Jestli má plynový zapalovač, stačí aby poupravil uzávěr nebo jej zmáčknul bez škrtnutí kamínkem. Plyn se bude uvolňovat, bude strháván vodou a vytvoří výbušnou koncentraci. Pak jen škrtne a je to. Ve vodě asi nic nebude.

115

Odpovědět

nepdavdepodobne protoze zapalovac uz horel kdyz ho do te vody strkal

20

Odpovědět

Ve vodě je metan. Není jedovatý, takže si s tou vodou dál může čistit zuby.
K překladu: fracking je v češtině frakování. Tohle téma (těžby i hořící vody) v poslední době zpopularizoval dokument Gasland. Nominovaný dokonce i na Oscara (kategorie dokumet). No po případném zhlédnutí doporučuji pro vyvážení názorů přečíst dokument Debunking Gasland - to je taková odpověď na ten filmeček.

20

Odpovědět

To se jim v Severní Dakotě musí špatně hasit požáry :-D

1090

Odpovědět

Afaik, tak požáry se hasí třeba vodou z rybníků a tak. Hasit požáry pitnou vodou mi nepříjde moc logický :D

25

Odpovědět

+BloodyElleJá vím :-D ale zase nemůžeš vědět kolik těch zdrojů vody může být postižených :-)

40

Odpovědět

04:23 tak asi i do pusy se dá babu "omrdat" :)

315

Odpovědět

A do otevřené zlomeniny jsi to ještě nezkoušel?

733

Odpovědět

+PepekV jedné knize kterou napsal michael marshall smith, fakt nevím v které, byla scéna, kdy nějaký mentál šukal nezletilou dívku do díry v jejím krku, kterou jí tam odborně vyříznul, takže otevřená zlomenina je pohodička.

72

Odpovědět

to retro video mi připomělo tohle http://www.youtube.com/watch?v=Jg9OimC5-q4 co už Ray taky kdysi komentoval :D a reakce té reportérky byla parádní :D

192

Odpovědět

Zajímalo by mě jak vůbec přišli na to, že ta voda hoří. Určitě nikoho jen tak nenapadne zkusit zapálit vodu, to tam asi musejí mít kvalitní matroš.

295

Odpovědět

Někomu spadla hořící zápalka nebo cigareta...

393