Velký vodní macatý melounyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:559
Počet zobrazení:5 447

Dnes jsme se měli správně podívat na díl se Stephenem Kramerem Glickmanem, ale kvůli autorským právům na jedno z videí byl z Rayova kanálu smazán. Přejdeme tedy rovnou k Joshi Sussmanovi, kterého můžete znát se seriálu Glee. Ten vám představí nehodu na skluzavce, zabijáckou srnku a ukáže jiný pohled na samuraje.

Přepis titulků

Ahoj, vespolek, jsem Josh Sussman. Někteří mě můžete znát z Glee, Kouzelníků z Waverly nebo Warrena the Ape. A teď z nějakého důvodu uvádím Equals Three. Tohle první video je skvělý, protože je v něm zranění a prsa. Kozy, ňadra, kokosy, dudy, cecky, lentilky pod kobercem, dudlíky, bouličky, melouny, velký vodní macatý melouny, lajdáky, mlékárny, žíhadla, prasácké polštáře, objímací nárazníky, věci, ze kterých jsem nervózní.

Vždyť víte, o čem mluvím, perverzáci. Prsíčka. Čekali jste na ty prsa, co? Vypadá to, že tady teď vládnu já! Pusťte prsa. Neříkal jsem, že bude bradavka. Jediný problém mám s názvem. Škorpiónský fail na skluzavce?

Myslel jsem si, že se sklouzne do velké jámy plné jedovatých škorpiónů. Ale vypadá to, že téhle části, kde se dotkne nohama zad, se říká škorpión. Škorpión byla moje přezdívka na střední, protože si mě moc dobírali. Škorpióny často mlátí. Tenkrát by se mnou nemluvila, ale teď jo, protože moderuju u Raye Williama Johnsona! Tahle skluzavka byla mizerně naplánovaná a mizerně provedená. Jedinou věc, co vychytali, byla ta lopata nedaleko. Kdyby někdo umřel, tak ho můžou hned pohřbít. Když jsem to video viděl poprvé, nebyl tam žádný komentář.

Myslel jsem, že budu první, ale někdo mě předběhl. Vyliž si, Sussmane? Jsme snad na základce? Jdi do prde*e! Nas*r si, pane Rayi Williame Johnsone. Jdi do prde*e ty i tvoji potomci! Nic proti nim, ale jestli budou vychovaní stejně jako ty, tak ať jdou taky do prde*e! Teď je čas na druhé video. Pro mě? - Běží ti lednička?

- Jo, no... Všechny moje spotřebiče - trouba, myčka, mikrovlnka - jsou z nerezu, takže jsem chtěl, aby byla lednička stejná. Sice mám rád slazené džusy, ale chci to nejlepší, protože mám mnoho dietních omezení. Pak se teta omluvila a už byly s mámou zase zadobře. - Šťastný konec. - No nic. Chtěl jsem si s někým popovídat. Mrkneme tedy na další video, které navrhl uživatel PickleyDickleyDick. Chtěl bych vidět, jak vypadá jeho čur*k.

Jde o závod z vrchu na skateboardech. Nevím, co se mi líbilo víc, jestli ta nehoda, nebo reakce toho týpka. Ty pí*o, to byl zasran*j mazec! Ta srnka viděla toho týpka s rohy, vyděsila se a začala před Ďáblem utíkat! Běž! Nenoste helmu s rohy, srnky z toho budou magořit. Srnky se bojí Ďábla. Mám rád extrémní sporty. Osobně na skateboardu nejezdím, ale rád si nasadím helmu a koukám se na Kokosy na sněhu.

To je nebezpečný film. Pokud budete na začátku dávat pozor, uvidíte, že ta srnka už sejmula více lidí. Jeden chlápek už se válí tady, pak sejme tohohle debila ze silnice a ještě to zkouší potřetí. Někdo by měl tu srnu zastavit! Josh Sussmam je Zabiják srn. Promiňte, nikdy jsem zbraň nedržel. Vždycky jsem si myslel, že jsou samurajové bezva, ale pak jsem viděl tohle video.

Měl jsem jen jednu přítelkyni, občas jsme se milovali a přesně takhle to znělo. Možná tak nevypadám, ale jsem sexuální tyranosaurus. Kéž by lidé projevili trochu úcty a uklonili se mi, když mě zmlátí. Cítil bych se jako princ. Dávej si bacha, Kate Middleton. Ericu, můžeme? Jsme tady a jsme živě. Jak můžete vidět... - Odkud to přichází?

- Dělám to každou epizodu. - Myslel jsem, že dnes dělám epizodu já. - Joshi, ahoj. Tady Catt Lauer, internetová celebrita. - Kdo kur*a jsi? - Nikdo mi o tom neřekl. Očividně nejsi Rayův fanda, díky, že se díváš. O tom mi neřekli. - Jsem tady a jsme živě... Kdo kur*a jsi? - Už jsi skončil, nebo to doděláš? - To si dělá p*del? - Nikdo mi o tom neřekl, promiňte. Nemám ho rád. Nemám tu kočku rád. Cool přechod!

Cool přechod! Jak to uděláme? Cool přechod! Můžete udělat ten přechod? Fakt jsem si to tady užil, bylo to super, i trochu nepříjemné, ale boží! Přidejte si mě na Twitteru, @JoshSussman. Nebo můžete jít na můj YouTube kanál YouTube.com/JollyJoshua. Je tam video, kde mě vykopnou z kanceláří MTV. Jmenuje se to Wish You Were Here a je to bezvadný.

Neříkejte mojí mámě o těch sprostých slovech. Je to pohodová máma, ta nejpohodovější, ale nemám povoleno nadávat. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Taky mám lopatu v kufru auta. Chcete se projet? Rozjebu vás! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se chudák snaží napodobit Raye a nejde mu to.

181

Odpovědět

Osobně tenhle styl humoru mi nějak nesedí. Ale proti gustu...

180

Odpovědět

Mohli tam dát radši Gabriela, bylo by to mnohem lepší.

183

Odpovědět

To ked tam vidite nejakeho debilka, ktory sa tvari trapne tak hned musite davat nizke hodnotenia? Ved aj toto je styl humoru a podla mna to bolo vtipne :)

194

Odpovědět

ty tři videa a ta rayova poznámka pod prvním videem byli vtipnější než celý díl.

189

Odpovědět

Není to náhodou brátr Kevina Sussmana (Stuarta) z The Big Bang Theory?

181

Odpovědět

není

180

Odpovědět

Kevin Sussman Relationships:
•Andy Sussman - Brother
•Brian Sussman - Brother
•Dan Sussman - Brother

180

Odpovědět

obsahovo vtipne, prevedenie trochu na hranici neprirodzenosti. Ma u mna bronz po tom cernoskom filmovom hercovi a Gabrielovi Iglesiasovi

189

Odpovědět

Predpokladám že vtech serialech v kterych hral hral jen vedlejsi role jako nejakej prostacek z ktereho si lide delaj srandu a určitěi v tech rolich stal za prd....stejne jako v dnesnim dile =3

1917

Odpovědět

Sexuální Tyrannosaurus mě dostal!!!

198

Odpovědět

teda mě to nějak nebralo...

1822

Odpovědět

Awesome !

1915

Odpovědět

s tímhle týpkem se jdi bodnout Rayi

1933

Odpovědět

Nebylo to tak horzný :)

1826

Odpovědět

Ze začátku jsem si říkala, že to nebude nic moc, ale nakonec to nebylo tak zlý :) 7/10

1919

Odpovědět

Proc to ma tak nizke hodnoceni?Vzdyt je to sranda :-D

1932

Odpovědět

Protože Havel je letiště

1916
Další