Vidlácký tátaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:350
Počet zobrazení:5 743

Výborná epizoda Equals Three je tady. Čeká nás skateboardová nehoda se skvělým komentářem, útok roztomilého stáda štěňat a zpravodajská variace na píseň od The Lonely Island.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jsem zpátky pěkně oholen. Už nevypadám jako sériový vrah. Ale koho zajímá, jak vypadám. Takhle si představuji já vás. Fakt sexy. Přesto se ale podívejte na tohle video a věnujte pozornost komentáři. Bill sjíždí kopec hned vedle cenností z klystýru. Král všech sportů ze Stone Drive. Nicnetušící se zabije. Tohle fakt miluju.

Miluju vidláky a skateboardy. Vidláci a nehody na skejtu k sobě pasují jako... černoši a tlustý bělošky. Vím, že je to ohraný, ale je to pravda. Skončíš už se skateboardováním? To sis to pěkně domrd*l, vole. Nejsem rodič... Alespoň o tom nevím. Když ale vaše dítě krvácí uprostřed silnice, možná je načase schovat tu kameru. Vypadá to, že ten kluk dost krvácí, ale myslím, že to byl jen škrábanec.

Strašně se mi ale líbí ten tátův bezcitný nezájem. To sis to pěkně domrd*l, vole. Skvělý posudek, Cletusi. Představte si, že je to váš vidlácký táta, a pokaždý, co ztratíte klíčky od auta, řekne: To sis to pěkně domrd*l, vole. Přijdete v sušičce o ponožku... To sis to pěkně domrd*l, vole. Čekáte, že si z klubu přivedete kočku, ale přijdete domů s hroznou hnuskou.

To sis to pěkně domrd*l, vole. A když popisuje to místo, neříká "hned vedle cenností z klystýru"? ...hned vedle cenností z klystýru. Cennosti z klystýru? Tipuju, že jde o nějaký obchůdek pro lidi, kteří mají rádi řiťohry. Taky máte rádi řiťohry, že jo? Já rozhodně taky. Brnkněte mi. Řiťohry.

Viděli jste někdy něco tak roztomilýho, že jste se s tím chtěli strašně mazlit? Já to tak dělám s mrtvýma štětkama. Ne. Ne, jde o štěňata Corgi. Koukejte. Bože, mám vás tak rád, že bych vás umazlil, přelomil napůl a snědl vaše duše. Tohle bylo to stádo ve Lvím králi, které zabilo Mufasu. To video mělo 250 000 zhlédnutí a vím, že je staré.

Ale to je i ten vedoucí letního tábora, který vás zneužil. Nekecejte mi. Dobře vím, proč vypadáte takhle. Nejenže je to video staré, ale jedno takové jsem tu už i komentoval. Je mi to ale u prd*le. Můžu si dělat, co chci. Klidně prodám drogy dítěti na vozíčku. A pak ten vozíček kopnu na silnici. A budu se tomu hrozně smát. Je mi to prostě u prd*le. Myslím si to jen já, nebo jsou ti Corgi opravdu divné psí plemeno?

Mají takový krátký pajdající nohy. Ne že by bylo něco špatnýho na krátkých... pajdajících... nohách. Jsem lidská bytost! Ne Umpa-lumpa! Ještě jedna věc. Ten majitel je nepojmenoval, nebo se všichni jmenujou "Puppy"? Dobře, pomůžu s tím. Dám jim jména. Tohle je Tlusťa, tohle Běhňa, tohle Maxipes Pích a tohle Retardík, Herpes a Ježíš.

Vidíte? Jednoduchý. Problém vyřešen. Retardík je můj nejoblíbenější. Poslední video je můj oblíbený klip z místních zpráv, který měl 125 000 zhlédnutí za týden. Tohle je reportér Gordon Boyd. Gordon Boyd se nám hlásí od budovy soudu, kde dělá reportáž o... soudním procesu zahrnujícím dvojité znásilnění a vraždu? Ježiši. Trochu se ale rozzlobí a nezvládne to.

Výpovědi svědků dávají rodičům šanci stanout tváří v tvář usvědčenému vrahovi jejich dětí. Ten řekl, že nicnedělání je stejně ohavné jako snaha dělat všechno. Máme nějaké technické problémy... Technické problémy. Nezvládání vlastního hněvu se totiž počítá jako technický problém. Pořád nemůžu přijít na to, co ho tak naštvalo. Co ho dovedlo k absolutní zuřivosti. Mrsknul jsem s tím o zem.

Nejlepší částí je ale reakce toho druhého zpravodaje. Zvláštní. To není výraz "Jak trapné". To je "Ošuk*j mě" výraz. Každá holka, která mě kdy chtěla ošuk*t, dělala tenhle výraz. Zbytek jsem samozřejmě zdrogoval a ty pak měly tenhle výraz. To video bylo nahrané před týdnem, ale myslím, že to je jen znovunahraná kopie. Tak či tak to bylo populární. Nevím, jestli Gordona Boyda vyhodili.

Trochu by mi ho bylo líto, kdyby ano, ale je to docela kurev*ky srandovní. Škoda, že tam nebyl vidlácký táta, aby to trefně okomentoval. To sis to pěkně domrd*l, vole. Děkuji, vidlácký táto, to je vše. Neměl by ses dívat na NASCAR? Osobně si myslím, že Gordon Boyd potřebuje stádo Corgi, který mu zvedne náladu. Ale to je asi kvůli tomu, že Retardík je můj nejoblíbenější. Ale víte, co jsem si taky oblíbil?

Otázku dne. Jaké to překvapení. Ta je od uživatele jménem... a ta se ptá: Moje otázka dne zní: "Kde se tu vzala ta skvrna na koberci?" Tak kde se tu vzala ta skvrna na koberci? A pište krátké odpovědi, nepotřebujeme žádné sáhodlouhé popisy. "Byl jsem v baru a někdo na mě udělal 'Ošuk*j mě' výraz..." Ne.

Krátké odpovědi. Ty pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a tohle je můj "Ošuk*j mě" výraz. A pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co prvního uděláte v cizí zemi? Řiťohra.

Znásilnění a rabování. Založím drogový kartel. Jsem totiž hnědej. Zatancuju "Dougie". Dostanu AIDS. To, co dělají běloši posledních 200 let. Prohlásím ji za svoji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jak je, Brandone? Nikdo tě nemá rád. Až půjdeš do gay baru, nebo kamkoliv to jdeš.

Proč potřebuješ celej den, abys mohl jít do gay baru? Dneska to nemám pohromadě. Nejde mi to, kur*a. Tenhle záběr použij. Bum! A je to!

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jame: Ray v dobe tohoto videa delal klip ktery trval asi mesic takze teddlouho nic nebude

180

Odpovědět

Veradux: v rayouve nejnovejsi pisnicce na Youtube to dela perfektne :D

180

Odpovědět

chtěl bych se zeptat jestli ještě budete překládat písničky od martiana nebo už ne?

180

Odpovědět

Poslední odpověď je vážně trefná. :)

180

Odpovědět

Dead Hookers nejsou mrtvá štěňata, ale mrtvé šlapky ne?

182

Odpovědět

:D uzasne :) rere is my favorite xD .. ten FUCK ME look mi neco pripomina jen nvm co :D .... krtecka ?

190

Odpovědět

Tak to se omlouvám :). už to jede

180

Odpovědět

re luc1el, spadnul celej youtube :P

180

Odpovědět

Error 2036

184

Odpovědět

Retardík je muj oblíbený :D moc :D

192

Odpovědět

Dneska byl Ray v hodně dobrý formě! :)

191

Odpovědět

Tlusťa, Běhna, Maxipes Pích, Retardík, Herpes a Ježíš xDD nééé

190

Odpovědět

Milujem :D :D

190

Odpovědět

miluju Rayovo "snaga snaga snaga" xOOO

192

Odpovědět

je to pekne :) hlavne ty stenanta x) Ray se zase zlepsuje :)

192

Další