VohnistrojeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:4 096

Po delší době se opět vracíme k plnohodnotné Equals Three epizodě. Ray nám ukáže věčný pohled, reklamu na tampóny a virální video od Jimmyho Kimmela.

Přepis titulků

Dneska okomentuju pouze tři videa v jedné epizodě, protože dneska je jediný den, kdy můžu natáčet. Takže se budu vážně snažit. Nevím, proč má tohle video jen sto tisíc zhlédnutí, ale v podstatě jde o týpka, který si vystřelí z reportérky. Jmenuje se to "Jeho pohled je věčný". Viděli jste to? Jak úchylný to je? Jen tam stojíte, děláte svoji práci a nějaký týpek na vás zírá... Vážně? Tohle video je nahrávka nahrávky a má pouhých třináct sekund, ale vy se prostě nemůžete dívat jinam.

A legendy tvrdí, že se prý dívá dodnes. Přijde mi, jako by mě chtěl balit. Že na mě bude koukat při masturbaci. Sušenky a hořcice. Když to vezmeme z perspektivy video bombingu, tak ten týpek odvádí slušnou práci. Nestojí za tou reportérkou a nekřičí: "Koukněte na mě! Koukněte na mě!" Když jde totiž o video bombing, méně je více. Tohle video je staré, ale nedávno bylo znovu virální a mělo by jít o ruskou reklamu na tampóny.

Teď i neprosakující. Moc se mi to líbí. Reklamy na tampóny, to jsou většinou ženský v bílém, které procházejí zahradou a hraje k tomu klidná hudba. Pujčuji si máminy naušnice, máminu šálu, ale máminy tampóny? To tedy ne. Takový tohle rozhodně není. A vždycky se můžete spolehnout na Rusy, že půjdou rovnou k věci. Nebudu lhát, trochu jsem doufal, že by to mohlo být skutečné, protože mi vždycky přišlo vtipný udělat drsnou reklamu na tampóny.

TAMPÓNY NA EXTRÉMNÍ SPORTY Nazveme je: MASAKRÓNY Ale ne, to video je bohužel fake a bylo součástí filmu Mládeži nepřístupno. Mládeži nepřístupno je film, který nenávidím. Ne kvůli tomu, že jsem ho viděl, ale protože jsem na jednu roli dělal konkurz a nedostal jsem ji, takže jsem teď zatrpklej.

Udělal jsem si tedy pro potěšení tuhle grafiku. NASER SI MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO Navíc: MASAKRÓNY Mohlo vám dojít, že to není skutečná reklama na ruské tampóny, protože ty vypadají takhle. A pokud žraloci požírají holky, které mají menstruaci, není to tak trochu služba veřejnosti?

Poslední video je tedy pořádnej macek se svými 9 miliony zhlédnutími. Kruci. No ták, věděli jste, že o tom budu mluvit. Jmenuje se to "Nejhorší twerk fail všech dob". V prvé řadě... vohnistroje. Zadruhé, ta dívka prý dělala sexy twerk video, které hodlala poslat svému příteli, je to v popisku. "Chtěla jsem udělat sexy video pro přítele, ale skončilo to trochu žhavěji." Nazvěte mě třeba homosexuálem, to stejně uděláte, ale mně nepřijde twerkování sexy.

Když vidím holku twerkovat, napadne mě: "Vítejte u Rozinek." Taky bych se rád zastavil a ocenil to, jak její spolubydlící legračně běhá. Navzdory rozbitému stolu a faktu, že začala hořet, tvrdí ta holka, že je v pohodě. "Páni! Takovou odezvu jsem nečekala. Jsem v poho, jen se cítím trochu trapně. Díkes!" To je dobře, protože se vážně mohla zranit. Smutnou zprávou ale je, že doktor tvrdí, že už nikdy nebude twerkovat.

Znova nechápu, co na tom twerkingu vidíte. Já to zkusím. Vidíte? Necítím se nijak jinak. Přišel jsem si jako idiot předtím, připadám si tak i teď. Nevím, vzrušilo to někoho z vás? Koukal jste se na to někdo stylem... Sušenky a hořcice. Fajn, lidi, to je pro dnešek vše.

Doufám, že jste si užili extra dlouhou epizodu. Nezapomeňte, že nová Equals Three nebudou až do příštího úterý, i když podcast pokračovat bude. Nezapomeňte na originály, odkazy jsou v popisku. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. AŽ PO NATOČENÍ EPIZODY JSME ZJISTILI, ŽE BYLO TWERKOVACÍ VIDEO FAKE JINAK SI NASER MLÁDEŽI NEPŘISTUPNO Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Ty ses neotočil, Richarde Parkere. Ani jsem nekrvácel, než jsem tam ten tampón dal. V sovětským Rusku jsou tampóny tím, co vám způsobí krvácení. Vážně? Skupinka dospělejch chlapů, kteří vtipkují o tampónech? K tomu jsme se dopracovali? MASAKRÓNY

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem rád že se Ray vrátil k starým praktikám,protože přiznejme si že heslo "Méně je více" neplatí jenom u photobombingu.Ray se sice snažil jak nejlépe mohl,ale novému formátu se nevedlo ze 2 důvodů
1)Vide byla moc krátká,takže se Ray ani nemohl pořádně rozjet s humorem.
2) Výběr každé videí byl horší,většinou pouze 3 z 5 videí stálo za to.
Jinak tenhle díl se povedl,nejvíc mě asi dostala "reklama tampony".

200

Odpovědět

Projíždím VideaČesky... Zastavím se u Rayova videa, koukám, že má 8,8 hvězdiček... Říkám si, to už si místní na nový formát zvykli? Rozkliknu video a ono... :-D

180

Odpovědět

Ray se zlepšuje, se mi zdá :D

180

Odpovědět

Movie 43 je snad ta největší kravina co jsem viděl. Oskara si zaslouží možná tak ten co tam dokopal tolik známých herců.

181

Odpovědět

Díky za odkazy na původní videa.

180

Odpovědět

že by se Ray zase vrátil k normální =3 ?

1813

Odpovědět

kdo si tam vsiml Miley Cyrus?:)

186

Odpovědět

Our inspiration :D

180

Odpovědět

Konečně díl kterým se dal normálně dokoukat.

184

Odpovědět

Tak to twerkování my přišlo fake už od začátku...proč by nahrávala takový video na internet když se kvůli němu cejtí trapně.

1819

Odpovědět

money, money, money

182

Odpovědět

Nehrála v tý zahradě písnička z twilight?

1814

Odpovědět

Konečně mu došlo, že se to nikomu nelíbilo.

1810

Odpovědět

Buď to a nebo to zdůvodnil úplně jinak hned první větou, co řekl. Těžko říct...

180

Odpovědět

twerkování ... díky za typ

1812

Odpovědět

Pro ty kdo ještě neviděli a chtěli se víc dozvědět o posledním videu tak jde o dílo z dílny Jimmy Kimmel Live ;-) -> http://www.youtube.com/watch?v=HSJMoH7tnvw

180

Odpovědět

Michal Kolesa má bratrance!

180

Odpovědět

Beztak se to celý točilo u bazénu :D

181

Odpovědět

Tenhle styl 3.videí Rayovi sluší :)

182

Další