Všichni jste gayovéEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:4 862

Dnes nás čeká odvážný cyklistický skok, hrdinské dveře a po minulém dílu konečně skutečná reklama z Japonska.

Přepis titulků

Dobrá zpráva, lidi. Předělal jsem svoji stránku, takže když mi teď navrhnete video, můžu pak říct vaše uživatelské jméno. První video tedy pochází od uživatele jménem... Bravo, pane. Nezapomeňme na úhel té rampy, který by mu nikdy neumožnil ten gril přeskočit. On nemá ani na gril George Foremana. Viděli jste konec toho videa? Ne, protože jsem vám ho ještě neukázal. Přijdou k němu jeho kámoši a nabídnou pivo s drogama.

"Nechceš pivo nebo hulení?" Bez ohledu na jeho rozhodovací schopnosti, je ten týpek pořád zatracenej hrdina. Kryštof Kolumbus, Neil Armstrong, Marty McFly, ti všichno stojí opodál a neříkají si "Proč?", ale "Proč ne?" Další video je od uživatele... Co to děláš? Vypadni odsud! Sklapni. Úplně jsem ztratil nit.

Další video je od uživatele UncleTouchy a je v něm tenhle opilec v hotelu nebo na letišti. Asi musíte být řádně nametení, když vytuhnete po ráně od dveří pohybujících se rychlostí 1km/h. Ježiši Kriste, kámo. Ta nahrávka je celkem špatná, ale asi byl tuhej dřív než dopadl na zem. Fakt machr. Takovej Nelson Mandela pití. Nikdy to nevzdá. Když mu barman řekne, že má dost, tenhle týpek vytrvá. Pravým hrdinou jsou však ty dveře. Chlápek mohl vyjít ven a řídit opilý, ale ty dveře nás všechny zachránily.

Protože nás mohl všechny trefit, co já vím. Poslední video je od uživatele... Tohle nemůžu říct... To nejde... Co to s váma je? Je to poslední video a jde o japonskou reklamu na Toyotu. Celkem fajn, ale počkejte si, bude to ještě víc sexy. Překvápko! Jste gayové! Kdo je gay homo buzna teď? Vy! Ty jsi gay, ty jsi gay, ty jsi gay. Všichni jste gayové. Koukněte pod židli, všichni jste gayové!

Ne že by na tom bylo něco špatnýho. Asi jste už zapomněli, že jde o reklamu na auto. To auto má jen čtyři válce, ale určitě i pořádnej vejfuk. Počkejte chvilku. Co má ta reklama vůbec znamenat? Že to auto zezadu vypadá skvěle, ale když ho vidíte zepředu, připadáte si divně? Proč se nás snažili napálit. Nevadí, když napálíte můj mozek, ale když napálíte můj mozek i penis, jste prostě šmejdi. Nechte můj penis bejt, ten klučina se nevyzná. Reklama je to zajímavá, ale pokud jste muž, řekněte mi to rovnou, abych se vás nepokusil opích*t.

Fakt by se to stalo. Nikdy bych nejezdil v tomhle autě, protože by se mi to mohlo líbit. A pak by ze mě byl majitel hatchbacku. To by rodiče nikdy nepřijali. To je vše z dnešní epizody. Blahopřeju k narozeninám Stevu Greenovi, který dělá hlas Catta Lauera. Všechno nejlepší, Steve. Nezapomeňte mrknout na raywj.com, kde můžete navrhnout videa na okomentování, a pokud je navrhnete první, řeknu vaše uživatelské jméno. A nezapomeňte kliknout na Odběr.

Pokud to uděláte, skončím epizodu cliffhangerem. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ta reklama na toyotu byla super, jen jsem si myslel že je to holka co nema prsa. Vypada uplně jak holka.

191

Odpovědět

Slušnej díl, Japonci prostě nezklamou nikdy! :D
Ale odkdy se 1 míle/h rovná 1km/h? ;)

191

Odpovědět

od tý doby co se ten ožrala nejdřív opřel o tu skleněnou výplň a potom dostal na hubu pravou polovinou dveří.

191

Odpovědět

Tady máte tu reklamu v originální délce http://www.youtube.com/watch?v=b4tCzuj3rzs

1826

Odpovědět

a ty si asi vykryplenec :D to je to, jak se ta reklama točila :D :D :D

191

Odpovědět

+God-otaznik-to je tvůj problém že si mi na ten titulek skočil, tak mi nedávej :D :D :D

1824

Odpovědět

Ufff, ještě že se mi nepostavil jinak bych se cítil neuvěřitelně trapně...:D

192

Odpovědět

Toyota minimálně v Evropě a USA moc aut neprodá, ale v Japonsku,... to je jiná. :D

Díl celkem průměr.

1910

Odpovědět

neprodá....? aha :D hele až budeš něco vědět o autech tak začni :D Já jsem sice koncernista, ale toyota má prodeje jak hovado na každym důležitym trhu, včetně USA a EU. Vždyť minulej rok měla nejvyšší prodeje na světě - dokonce před VW a GM

181

Odpovědět

spoceny podpazdi Raye ...... .... spocenej Ray neni vtipnej :D

186

Odpovědět

V tomhle díle nebyl schovanej obrázek ale Rayovy spocený podpaží :D To máme 3:02 3:06 - 3:08 a ještě kousíčky občas :D

184

Odpovědět

Zrovna sem si řikal, jak se rád posmívam kamarádovi co má rád vychrtlice, že ten zadek u reklamy na Toyotu vypadá jako desetiletýho kluka.

201

Odpovědět

Nastastie uz zo zadu som si vsimol, ze nieco tu nehra - bolo vidno, ze tam je toho asi viac ako ma byt. Kazdopadne, fuj :D

182

Odpovědět

Mě taky nenapálil... takhle prostě ženskej zadek nevypadá... Taky jsem nevěděl co je tam špatně, ale věděl jsem že je :D

200

Odpovědět

...hmmm... ten model vypadá trochu jako Andrej Pejic, ale asi to není on ...ale je fakt že ta reklama moc smyslu nepobrala...

191

Odpovědět

Je to Stav Strashko :)

181

Odpovědět

+Luko17Andrej je hezčí :D

181

Odpovědět

mind = blown

182

Odpovědět

Myšlení asiatů mě nikdy nepřestane udivovat, na tu reklamu se nedá říct nic jiného než WTF

194