VýzvaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:296
Počet zobrazení:5 886

Tak pozor, první video z golfového obchodu je možná neškodná zábava a poslední video s provokatérem u soudu také, ale prostřední kousek s elegantní gurmánkou je opravdu jen pro silné povahy. Sami uvidíte, že i Ray měl problémy.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Je tu další týden, tak vám povím jeden příběh. Je to příběh o prodejně golfových pomůcek. Je to typická prodejna golfových pomůcek, kde si může každý koupit, co já vím, pomůcky související s golfem. Nic moc se tam neděje, jen golfový věci. Lidi golfujou. Golf, golf, golf. Ne, počkat, teď se něco stane. - "Čau, Rone.

- Čau, Billy. To bolelo." Je to typickej den pro golfovou prodejnu? Já nevím, nikdy jsem tam nebyl. Vždyť borec tam spadne skrz střechu. Byla to teda nejlepší rána dne? Byla to hole-in-one? Nebyl ten strop nad par? Jsem tak rád, že už show končí. Nejlepší není ten pád skrze strop, ale ten pohodový rozhovor mezi oběma muži.

- "Čau, Rone. - Čau, Billy." Je to tak přirozený, asi se to děje pořád. Vypadá to jako ze sitcomu. Ten Ron ale opravdu ví, jak přijít na scénu. Možná ale takhle golfisti reagujou na všechno. Vždyť víte, jak jsou golfisti hrozně slušňácký. Ani vítězství neoslavujou, jen dělají: Skvělé. Všimněte si taky, jak Billy nezavolá záchranku, ale řekne Ronovi, aby se nehýbal a on ho tak mohl vyblejsknout.

Zřejmě pro potřeby pojišťovny. "Nehýbej se." Nevím, jestli je Billy pohotovej, nebo opravdu necitlivej. Ohledně další části vás musím varovat. Pokud jíte, přestaňte! Jestli máte slabej žaludek a rychle se vám udělá špatně, prostě klikněte pryč, určitě se dá sledovat něco jinýho. Třeba Honey Boo Boo nebo tak. Já sám s tím mám problém. Titulek říká vše.

"Holka jí holuby a nebojí se toho." Je to prosté. V metru je holka, která si vybírá suchý z nosu a přede všema to jí. A dělá to celý tři minuty. Já vám říkal, že je to hnus. Jak se můžete šťourat v nose a jíst to celý tři minuty? Kolik toho tam máte? Jde o tohle. Jestli chcete jíst svoje šušně po celý tři minuty, fajn! Jen do toho. Nedělejte to ale na veřejnosti a neznechucujte jiný lidi. V jednu chvíli asi zjistí, že ji natáčí, ale stejně pokračuje.

"Si můžu dělat co chci." Teď uděláme tohle. Já celý video neviděl, koukal se na něj kamarád, protože je mi z toho zle. Napadlo mě ale, že by byla legrace, kdybyste mohli vidět moji reakci, až se na to budu dívat. Mám tady koš, kdybych potřeboval zvracet. Uvidíme, jak dlouho to vydržím. Dobrý. Málem, ale dobrý.

Dobrý, to stačí. O 20 MINUT POZDĚJI Fajn, už dobrý. Vidíte? Je to zábavná hra, kterou můžeme doma všichni hrát. Jak dlouho vydržíte sledovat video "Holka jí holuby a nebojí se toho". Potom zvolíme vítěze. Žádnýho vítěze nezvolíme, každej je v týhle hře poraženej, to přísahám. Nebudu lhát, ale fakt mě bolí břišáky, jak se mi zvedal žaludek.

Bolí to jako čert. Dnešním tématem asi jsou klidní lidé. Golfista byl klidnej, holka byla klidná a v dalším videu je taky kliďas, sami uvidíte. Abyste věděli, chlápek, který tohle natáčí, stojí před soudní síní a trochu provokuje. "Jaké je vaše křestní jméno a příjmení? - Já nemám příjmení. - Vy nemáte příjmení? - Ne. - Jaké je vaše křestní jméno? - Ani to nemám. Jméno ale mám, je to Robert.

Můžete mi říkat Robert." Jasně, trochu otravuje, to je fuk. Do tuhýho ale začne jít, když se pustí do justiční stráže. - "Jděte prosím na stranu, jdu dovnitř. - Nikam nejdete. Nesahejte na mě. - Nikam nejdete, pane. - Natočil jsem, jak jste mě praštil. Poodstupte. Přestaňte, prosím." Páni!

Justiční strážnej se s tim nesere. Dostal ránu tazerem jako něco... nevím, něco, co dostalo ránu tazerem. Někteří debatují nad tím, jestli měl právo dát Robertovi ránu tazerem takhle rychle. Možná ho měl ještě nekolikrát varovat, než na něj vytáhne tazer a dá mu pecku. Já jsem osobně na vážkách. Dal mu ránu sice rychle, ale Robert se snažil protlačit do soudní síně. Taky se zamyslete nad tímhle. Z tohohle úhlu nevidíte Robertovy ruce, takže nevíte, co tam dělal. Mohl dát strážnýmu ránu do břicha, mohl mu sahat na ptáka.

Jak byste se cítili, kdybyste byli strážný a někdo vám sáhl na ptáka? Já skvěle. Dali byste mu ránu tazerem, kdyby vám sáhl na ptáka? Vy? Ne. Líbí se mi, jak je ten strážnej jenom starej chlápek, kterýmu je to fuk. "Srát na to, jsem starej. Mu dám ránu... Jsem z 50. let! Z doby, kdy jste mohli dát ženský ránu tazerem za její názory. A věřte mi, že se jim to líbilo. Jak jsem asi poznal svoji ženu?"

Celé to video a příběh jsou skutečně fascinující a doporučuju se na to jít podívat a přečíst si článek o tom chlápkovi, který je otravoval, a justiční stráži. Je to fakt paráda. Všechny videa a článek vlastně najdete v popisku videa. Uvidíme se ke konci týdne v podcastu. Jsem Ray William Johnson... Co že dělám? a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Proč se někdo nenaučil splacovat potom, co se vysere?!

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci je splacovat, místo splachovat

20

Odpovědět

Mě to teda nějak zvlášť hnusný nepřipadlo a to svoje holuby nejím... Najdite si na youtube videa, kde lidi vymčkávaj obří beďary třeba z kousnutí pavouka, a vytíká jim z toho třeba několik minut, to je teprv mega hnus na poblití :D

120

Odpovědět

Když už jsme u těch hnusů.. jak byste vydrželi tuhle situaci na místě toho synka? :D
http://www.youtube.com/watch?v=lcx8sV27xrA

40

Odpovědět

This is a yellow box :D

31

Odpovědět

Těm amíkum se taky dělá šoufl ze všeho :D

241

Odpovědět

Vůbec se Rayovi nedivím, z MacBooku se mi taky dělá šoufl. Brrrr.

485

Odpovědět

S tim tazerem, husté on :D Tohle udělam v práci a večer jsem na Nově a žalobička na krku.

192

Odpovědět

OT: sry ze to davam sem, ale tak mi napadlo, ze uz nejaky cas tu nebolo video od Normana, robi ich menej alebo len prekladaci maju vela prace neviete niekto? dik :)

184

Odpovědět

Nedávno jsem narazil na video, kde holka jí vlastní použitý tampón. Doporučuji pro chvástaly, co se chlubí, jak s nimi tohle nic nedělalo. Je to na youtube.
Btw: Ray je slečinka. :D

192

Odpovědět

Víc se mi zvedal kufr z toho jak se zvedal jemu! :D

245

Odpovědět

jó aha, tak tyhle holuby to jedla...

222

Odpovědět

a jaký jiný by měla jíst ? pečený co lítají do pusy ?

36

Odpovědět

tiez mi odlahlo, vazne som po precitani popisku ocakavala nieco tak nechutne ako, ze zivym holubom odkusla hlavicku. Asi so mnou nieco je :D

80

Odpovědět

Jsem si na 99% jistej, že ten Robert na konci je Robert Downey jr.
Pokud je tu někdo, kdo viděl Iron Mana apod. v originálním znění, musíte se mnou souhlasit! :D

35

Odpovědět

Ježiš :D Ten Ray je strašná cíťa. Neříkám, že mi to video s holkou v metru vůbec nevadí, ale určitě u toho nadělám míň cavyků jak on :D A to jsem, ano, holka.

315

Odpovědět

To já tedy dělala skoro to samý co on. Nevím, přišlo mi to jako fakt humus :)

1218

Odpovědět

Počkat, tohle mělo bejt nechutný? O_o

2312

Odpovědět

Neříkám ale, že je to normální. :D

192

Odpovědět

Koukám, všichni v pohodě. Já nejsem citlivka, ale teda tohle jsem musela přeskočit. Natáhlo se mi během prvních pěti vteřin :D

915

Odpovědět

Slečinko, já při celém Rayově videu jedl to samé a dokážu to klidně i půl hodiny.

192

Odpovědět

+EM4CZJá nikomu neberu jeho silnej žaludek. Ale stejně tak si nemyslím, že je to něco, s čím by se měl člověk chlubit :D Někdo má silnej žaludek a někdo ne. Já evidentně ne. So what? :)

42
Další