WTF?!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:4 953

Je tu pondělních 20:00 a vy můžete znovu kliknout na další epizodu Equals Three. Tentokrát jsem vybral jednu z těch nejznámějších, ve které figurují dva velbloudi a jedno malé auto (oblíbenci Raye Williama Johnsona už jistě tuší). Odkázat vás také už mohu na starší díly, které jsou zde. Pozn. Úplně poslední popisek, který následuje za odpovědmi na otázku dne, odkazuje na velice populární stránku icanhascheezburger.com, kde najdete fotografie koček s různými hláškami.

Přepis titulků

Jak se máte, fórum? Chcete vidět, jak si tenhle kluk namlátí na skateboardu? Já vím, že chcete. Už jede. Ó můj Bože, to bude rána. No teda, ten si to vyžere. Už se blíží. WTF?

Ten má kliku. Zajímavé na tom je, že pokud by to chtěl opravdu udělat, byl by to ten nejhustší trik na celém světě. Podívejte na jeho výraz. "Přesně tohle jsem měl v plánu, šmejdi." Právo internetu praví, že pokud se natáčíte, a to dokonce i v poněkud nebezpečných situacích, měli byste si něco udělat, abysme se vám pak mohli smát.

Takže od vás, skateboarďáků, potřebuju více pádů a zranění, jinak totiž nemám co na práci. K tomuto videu nemám žádnou předmluvu, protože ho prostě neumím vysvětlit. Jsem doslova ohromen nahrávkou něčeho, co vypadá jako dva naštvaní velbloudi... v malém autě. WTF? To video ani nemá žádný popisek. Jsou to prostě dva naštvaní velbloudi v malém autě.

Dobře, vím, že "dva velbloudi v malém autě" zní jako eufemismus pro nějaký podivný sexuální akt, ale ne, je to přesně tak, jak to vypadá. Nebo jen Jay-Z vyzvedl Leonu Lewis na cestě do práce. Zing! Ale proč? Proč jsou dva naštvaní velbloudi v malém autě? Nevím, vypadá to, že se rozhodli nasednout do bouráku a jet balit baby.

Vypadá to, že "dva velbloudi v malém autě" jsou tak bizarní, že můžou vyhrát jakoukoliv hádku na světě. "Mac je lepší než PC." Ne, dva velbloudi v malém autě. "Star Wars jsou lepší než Pán prstenů." Dva velbloudi v malém autě. "Nickelback je nejlepší kapela ze všech!"

Dva velbloudi v malém autě. "Rosie O'Donnell má penis." Dva velbloudi...víte co? O tomhle se hádat nebudu. Dobře, lidi, už jste někdy hráli hru s názvem: Zjistěte, co je špatně na tomto obrázku? Dneska si ji zahrajeme s tímto virálním videem. Takže se pořádně snažte, abyste zjistili, co je špatně. Všimli jste si?

Viděli jste to? Tak fajn, podíváme se ještě jednou. Dobře, teď naposledy, ale dívejte se pozorně. Co je špatně na tomhle videu? Zahlédli jste to tentokrát? Bylo to boží. Omlouvám se, že trvalo tak dlouho, než přišla pointa. Dalo by se říct, že se ten vtip vleknul.

Chápete to? "Vleknul," protože ten pes se... "Kámo, tohle nebylo vtipný. Stojíš za houby." Co? Cože? Sklapni, trolle. To není pravda. "Jo, ale je." Ne, není.

"Ano, je." Ne, není! "Ano, je!" Dva velbloudi v malým zas*aným autě. Konečně jsem vyhrál! A víte, co je další aspirant na výhru? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: Ráda bych věděla, na jakou věc myslíte, než jdete spát?

Tak o čem fantazírujete? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem. Děkuji za sledování dnešní epizody Equals Three. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. A teď mi řekněte: "Ví vaše babička, jak se ovládá televize?"

"Ne, protože si myslí, že je to mikrovlnka." "Moje jenom sleduje porno na internetu, protože je to zadarmo." "Nejsem si jistý. Mají v pekle televize?" "Ano, ale programy se snaží přepínat ovladačem na garážová vrata." "Moje je amiš." Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odednšeka myslím na tu slečnu co se ptá :D :D

190

Odpovědět

Tak nevím jak vy, ale já ode dneška před spaním myslím na tu tázající se slečnu. :D

190

Odpovědět

Můj oblíbený díl a navíc znělka doin your mom je mnohem lepší než ta nová.

180

Odpovědět

Koukám, že se tu vyskutuje dost trolů. Je mi jasný proč nemáte Raye rádi.

190

Odpovědět

Tou otázkou nakonec to vždycky zabije :D

180

Odpovědět

Ray je borec a Equals Three nema chybu. :)

180

Odpovědět

ta macka na konci ma dokaze jedina trocha rozosmiat , inak -.-ˇ

181

Odpovědět

ježiš, mě zase jednou zbořil.

180

Odpovědět

nuda , šeď, nuda.... honit si ego na youtube tím že vytvořím další video... nechapu toho manika

186

Odpovědět

ta kočka na konci to vždycky završí :D:D

180

Odpovědět

:D

180

Odpovědět

Andre: Jmenuje se to Doin' your mom od Fatty Spins (je to bývalá Rayova kapela :))
http://www.youtube.com/watch?v=WfYyBp4Ln2s

180

Odpovědět

má recht....................Nickeblack je nej kapela na světě!!!!!

181

Odpovědět

Jé, starší díl ještě s Doin' your mom :)! Mimochodem, miluju trolla :D.
Two camels in a tiny car!

180

Odpovědět

Nevite nekdo jak se jmenuje ta hudba kdyz tam tancuje ta kocka??

180

Další