YouTube a Google+Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:4 537

Dnes se Ray podívá na nezbytnou pomůcku amerických autobazarů, nadšené gymnasty a ještě se vyjádří společně s dalším uživatelem YouTube k jejím novým komentářům.

Přepis titulků

Možná jste si všimli, že jsem neschopnej. Nezvládl jsem dodržet listopad neholení. Něco jsem musel udělat a k tomu se oholit. Nechtěl jsem vám to říkat, protože byste se naštvali a zmlátili mě. Dost ale o strništi, teď nás čeká Vine video nazvané: "Zápas". Je v podstatě o dvou ujetých mávajících nafukovacích rozpažujících vlnících se panácích. "Nepouštěj se! Držím tě!" Je to skvělý. Jednoduchý koncept, vezmete video, přidáte k němu dabing a hned je z toho sranda. Kéž by spolu tihle ujetí mávající nafukovací rozpažující vlnící se panáci opravdu zápasili, bylo by pak na co koukat, zatímco by mi vyměňovali olej.

"Nepouštěj se! Držíme tě!" Určitě je k tomu nějaký příběhový pozadí. Beztak bojovali o srdce nafukovací panny. Tady je vtipná zajímavost. Ty věci se jmenují "vzduchoví tanečníci". Tady je další zábavný fakt. Vůbec netuším, k čemu kurva jsou. Proč musí bejt u každičkýho autoservisu a tam se mi zasraně vysmívat? Když vezmeme v úvahu tyhle věci a ty týpky, co tancují s cedulema, autoservisy cpou spoustu prachů do toho, aby upoutaly vaší pozornost.

Užil bych si tyhle dvě věci, zatímco bojují na smrt? Jo! Ale jenom pokud opravdu umřou. Mám tu klip z minulýho roku, kdy jsem dělal ten vtip s panáky z Family Guye na jeden záběr. Nevím, přišlo mi to vhodný. Ujetý mávající nafukovací rozpažující vlnící se válcovitý panák. Ahoj, jsem Al Harrington, prezident společnosti Ujetý mávající nafukovací rozpažující vlnící se válcovitý panák. V současnosti máme obrovské zásoby Ujetých mávajících nafukovacích rozpažujících vlnících se válcovitých panáků a tak je můžete mít se slevou!

Nemůžu se moc dívat na videa o posilování, protože to jejich falešný nadšení mě úplně ničí. Nepřijde mi to realistický. Koukněte ale... na tohle cvičební video z 80. let. Páni, osmdesátých letech asi opravdu byly problémy s koksem. Koukněte na tohohle týpka. Ten je sjetej jako pneumatika. Popravdě bych byl radši morbidně obézní než nosit fialový elesťáky a cvičit s takhle kurevsky falešným nadšením.

Žádnej člověk by neměl bejt při cvičení takhle nadšenej! Není to přirozený! Co kdybych to byl já? Lidi jako vy a já takoví nejsme. Kdykoliv posiluju, říkám si: "Kurva..." A potom dělám takovýhle výraz. Vážně, kdyby mělo posilování sexuální orientaci, tohle by bylo to nejhomosexuálnější cvičební video, jaký jsem kdy viděl. I Richard Simmons by říkal: "To je teda pěkná gayovina."

A teď neříkám "gay" v nějakým negativním smyslu, takovej nejsem, to snad víte. Jen vám povídám, že se tihle chlápci klátí po každým cvičení a to mi nevyvrátíte. Jsem šílenej nebo tancujou na place seriálu Za pět minut dvanáct? Už se na to video nemůžu dívat, takže jedeme dál. YouTube nedávno změnilo systém komentářů a než začnete psát, musíte se přihlásit do Google+. Osobně je mi to celkem jedno. Komentáře tak často nečtu a upřímně... je to jenom YouTube, koho to sere? Všimnul jsem si ale, že někteří vyšilujou.

"Musím se přihlásit do Google+? Kde jsme? V nacistickým Německu?" Tenhle chlápek Francis si na to taky stěžuje a je to jedna z nejvtipnějších věcí, jaký jsem kdy viděl. "Jsem po dnešním dni opravdu vyčerpanej. Snažil jsem se přijít na kloub týhle krávovině s Google+! Víte, snaží se nám naznačit, že to bude lepší komentovací systém. Pročistíme ten bordel, kterým jsou komentáře na YouTube. Nejprve máte používat svoje pravý jméno.

Nikdo skutečný jméno nepoužívá! Viděl jsem Hitlera, viděl jsem Ježíše Krista! Viděl jsem Obamu! Pokud to tedy opravdu nebyl Obama a opravdu Hitler! Takže skutečný jména se asi nepoužívaji! A teď se do toho cpe Google+. Nikdo nechce používat Google+. Víte, co vám znechutí používání nějaký stránky? Když mu to budete nutit. Neodemklo to nic!

Mám z toho akorát virus! Virusy a péra! Vítejte v novejch YouTube komentářích! Doufám, že si užijete zasranej Google+!" I když se nechci motat do tohohle neproblému, ten týpek má pravdu. Vždycky jsem měl Google a YouTube rád, protože, jak asi víte, tam jsem začínal vystupovat. Ale popravdě... Google+ je celkem na prd.

Na žebříčků sociálních sítí je Google+ pod MySpace. Google+ je jako to dítě, se kterým jste se museli kamarádit, když jste byli malí a nadávali jste mámě, že musíte. "Vždycky se hrabe v zadku a je to hnus!" Google+ je to dítě, co se hrabe v prdeli. Jsem trochu zlej, ale chci jen říct, Google, když budeš nutit lidi, aby používali Google+, trochu to bere to "sociální" ze sociálních sítí. Francis má také pravdu v tom, že je blbý dovolovat lidem v komentářích kreslit.

"A povolili jste ASCII obrázky? Lidi tam kreslí péra! Lidi tam dávají jenom obrázky čůráků. Ježíš Kristus, LOL, velkej čůrák! Děláte si prdel? Moje komentáře jsou jenom čurák, péro, čurák, čurák, péro, čurák. Co to kurva je, YouTube?" I když je Francis výbornej, je to postava vytvořená uživatelem Boogie2988. Možná si ho pamatujete, už jsem o něm mluvil.

Boogie hraje postavu jménem Francis a je to výborný způsob, jak něco sdělit. Jinak... já taky hraju postavu. Tohle je právě moje postava. Moje skutečný já bejvá trochu víc nadšený jako... To je z Equals Three tento týden vše. Nezapomeňte na videa, odkazy jsou v popisku. Jsem RayWl... To je fuk. A mám ohnutý palce. Taktéž, Riley Rewind vychází 12. prosince. To je už je necelej měsíc. Jsem hrozně nervózní, ani nevíte jak. Chci se schovat někde v rohu.

Já... Nevím. Nebo dělat aerobik ve fialových elasťácích. Trochu vyšiluju. Jsem nervózní, natěšenej. Nezapomeňte se dívat. Riley Rewind, 12. 12. Končím. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wacky Waving Inflatable Arm Flaling Tube Man !!

10

Odpovědět

No mě to docela dost naštvalo s tím G+ a YT, furt jenom založte si účet G+, tak jsem si řekl dost a zrušil jsem si účet Google s čímž se zrušil YT. A jsem docela spokojen.

31

Odpovědět

80. léta - To byla ale jalová doba. Pokud čas není cyklický nebo tam a zpět, tak je na něm fajn, že nás nese dál a dál od 80. let

53

Odpovědět

Osobně tomu hate na Google+ moc nerozumím.Navíc nechápu kde vzal tu statistiku. Používám ho na něco jinýho než Facebook. Beru ho jako takový mezistupeň mezi twitterem a Facebookem. Ostatně používám všechny.

816

Odpovědět

toho tlouštíka moc dobře znám čekněte na to :D http://www.drsnysvet.cz/nefalsovana-radost-z-darku/

100

Odpovědět

když už sme u toho G+ tak se mi líbí tahle písnička http://www.youtube.com/watch?v=LTq8TrA3hb4 ale spíš to bude tim že tu holku uplně žeru :D jinak Ray super, zase sem na to zacal koukat když se vrátil starej formát, ale je málo Anny!!! nechcete s ní něco začít překládat?? je skvělá tyjo

63

Odpovědět

Jak já ten google+ nesnášim...

356

Odpovědět

Francis mi něčím hrozně připomíná AVGNerda... :D Takhle nějak by asi vypadal mít trochu pomalejší metabolismus...

160

Odpovědět

Hlavně je ten novej systém komentování naprosto nepřehlednej a už se ani neobtěžuju tam něco číst

391

Odpovědět

Trailer k riley rewind:
http://www.youtube.com/watch?v=N_ux7Tj0cU0
vypada to celekm slusne, asi to zacnu sledovat. :-)
virusy a pera :D dokonaly

160

Odpovědět

Zrovna jsem chtěl taky postnout ten trailer, taky mně zaujal. Doufám, že se tady dočkáme překladu až to bude venku ;)

130

Odpovědět

+Tombasbeztak chcete jen pohonit na Annou

30

Odpovědět

Přesně tak, něco někomu nutit, je cesta do pekel. Tahle strategie se googlu nejspíš vymstí.

290

Odpovědět

Výborný díl :-)

Borec mi připomíná WoW závisláka ze South Parku :-D

http://www.busygamer.com/blog1/wp-content/uploads/2009/07/1008_jenkins.jpg

131

Odpovědět

aspon si konečně Francis při tom nenavistným videu o G+ trošku zacvičil :D

360

Odpovědět

G+ je na internetu to dite s kterym se nechcete kamaradit, ale Google je ta mamka co vas nuti se s nim kamaradit :)
kdyz vam neco bude nekdo nutit, tak vam to znechuti... Riley Rewind, Riley Rewind, Riley Rewind... :D

460

Odpovědět

to se musim prihlasit, abych tady mohl komentovat? mam z toho akorat vyrusy a pera!

1413

Odpovědět

a ta pisnicka za aerobiku je bomba :D

251
Další