YouTube slávaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:331
Počet zobrazení:5 131

Jak se stát známou hvězdou na YouTube? A co to znamená? Je lepší být želvou, židovským politikem nebo německými bratry? Odpověď v Equals Three.

Přepis titulků

Vím, co si myslíte. Říkáte: "Rayi, proč nám pořád musíš ukazovat videa, ve kterých šoustají želvy? Obtejden jsou tu šoustající želvy. Želvy, želvy, želvy mrda*í jiný želvy." Jen špičku. Dělám si legraci, vlastně nešoustají, ale bojují. Líbí se mi, jak má ten jeden ruce nahoře, jako kdyby říkal: "Co, co? Pojď si, vole." Ježiši, želvy dokonce pomalu i padaj.

Je legrační, jak to nevypadá násilně, protože je to tak pomalý. Stejně jako šoustající důchodci nevypadají sexuálně. Je to skvělý, protože si ta želva říká: "Všechno se to děje tak rychle." To ani náhodou. Trvalo asi 4 minuty, než jsi konečně spadla na zem. Možná to vypadá jako záběry ze zoo, ale je to trailer na Želví nindži Michaela Baye. Když je teď po volbách, rád bych pohovořil o politické reklamě tohoto kongresmana, jehož jméno říkají v té reklamě pořád dokola. Omlouvám se, ale nepochytil jsem jeho jméno.

Neříkali jste ho totiž asi milionkrát. Je mi pět let, nebo jeho jméno zní trochu jako: "Šmoulí zadek"? Šmoulí zadek. Ne zadky, ale zadek. Jednotné číslo, které naznačuje, že má modrou jen jednu půlku. To video mělo 30 000 zhlédnutí za pár dnů a další mu nabíhají právě teď. Tohle tady v Equals Three děláme. Najdeme váženého, vzdělaného politika a rabína a redukujeme jeho jméno na "barevnou prdel". Nezáleží na tom, klidně může najít lék na rakovinu děložního čípku, ale my se pořád budeme smát a říkat, že jeho jméno zní jako šmoulí zadek.

Buďme upřímní. Zvolení... do kongresu je pořád lepší, než zvolení jeho oponenta pana Mastného Šourka. Mrkněte na tyhle kluky, Svena a Michela. Oba vám ukáží malý trik s trampolínou. To je fake jako kráva. Mrkněte na to.

Kromě dalších věcí, tomu nejvíce podkopává nohy tohle. Když do toho auta zezadu narazí, všimněte si, že se nepohne jeho stín. Ale je to fajn video, mělo 400 000 zhlédnutí za pár dní a tleskám Michelovi a Svenovi, že se do něj zapojili. Opravte mě, ale není to náhodou ten Sven a Michel, kteří před pár lety udělali ten trik s ubrusem? Pamatujete na to? To jsme taky vyvrátili. Buď jsou oba vážně dobří v padělání videí, nebo mají hrozný rodiče, kteří je nechají hrát si na silnici. Ti kluci jsou skvělí a ta videa mě vždy pobaví, ale moc nechápu jejich smysl. Nejsou asi těmi, co to vymýšlí, ale určitě se toho účastní.

Prostě nechápu, proč to dělají. Uděláte falešný video, to se stane virálním, nasbírá pár milionů zhlédnutí a co potom? Dostanete trofej, Ježíš vám přijde poděkovat? Je to fajn a vtipný, ale miliony zhlédnutí neznamenají ve skutečným životě nic. Věřte mi! Já mám miliony zhlédnutí týden co týden a moje holka se mnou stejně nechce chrápat. Jen špičku. To je celá epizoda, lidi.

Sledovali jste volby? Zajímá mě to. Bylo to pro vás vzrušující jako pro mě, nebo jste se nudili jako při sledování padající želvy? A volili jste? Doufám, že jo. Víte, koho jste měli volit? Tak já mizím. Nezapomeňte na "odběr", protože když na něj kliknete, moje holka mě opí*á? Beztak ne. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Strniště už se rozrůstá, bude to vypadat drsně. Tak za pár dní.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šmoulí zdaek :D dík za překlad :D

202

Odpovědět

jsem registrovaný sexuální deviant....:)

200

Odpovědět

Nechci znít jako ignorant, ale holt asi nedávám na hodinách biologie dostatečný pozor.. Každopádně, když ta želva spadne na krunýř, jak se otočí zpátky? :D

193

Odpovědět

Ona to zvládne, neboj : ).

193

Odpovědět

"Nedávno jsem viděl dokument, kde spolu želví samci zápasili právě tím, že jeden druhého se snaží převrátit na záda.
Po určité době jeden prohrál, ale napřed se prudkými pohyby nohou rozhoupal a jakmile měl aspoň mžikovou oporu o terén, sice nemotorně ale přece, se vrátil na nohy a rychle vyklidil bojiště jako přiznání prohry.
Také mne to docela překvapilo, tohle jsem zatím neznal."


Takle to někdo napsal v jedné internetové diskuzi.

200

Odpovědět

+ZlopánŽivot plazů od attenborougha. Pokud to nezvládnout dostatečně rychle, slunce je usmaží.

190

Odpovědět

Zůstane tak ležet dokud nepřijdou pandy a nesežerou ho zaživa domrtva.

196

Odpovědět


Odpovědět

já zas slšel, že pro některý želvy je to smrt, proto si musí navzájem pomáhat.

180

Odpovědět

"Jen špičku" :) Tak Ráj nám chce obskočit holčičku :P

197

Odpovědět

Dneska má Ray vlasy jako kdyby ho nakreslili v manga stylu... :D

196

Odpovědět

Ten zase perlí, po té pauze, ohledně nahrávání alba. ;-D Škoda jen, že zastavil průmysl svých songů, ty mě vždycky dokázali nadlouho zabavit. =((((

1813

Odpovědět

Kde je Anna???

199

Odpovědět

Raya nemám moc rád. Na jeho videach mi nepríde absolutne nič vtipné. A to s tými korytnačkami ? Ako by mohli spolu prášiť, keď sú to plazy ?! A ešte tá korytnačka bola k tej druhej otočená hlavou... čo, chcete mi povedať, že mu robila blow ? Ohh, come ooon... -,-''

18113

Odpovědět

íáá.. o_O

187

Odpovědět

wtf I just read..

196

Odpovědět

Pilný student biologie, koukám...

192

Odpovědět

Smelly Buttock - Šmoulí zadek =D za překlad CHválím s velkým CH :DDDD

188

Odpovědět

jeden z nejlepších dílů :D a líbí se mi rájovo strniště xDDD

1815

Odpovědět

"rájovo" :D

189