Žádné VánoceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:3 807

Dnes se vrátíme k chybějícímu dílu a připomeneme si předvánoční atmosféru. Abyste se lépe orientovali, můžete využít tlačítek pod videem, které vás navedou k předchozímu a následujícímu dílu. Poté se můžete podívat na trapas v živém vysílání, nepovedený vánoční průvod a nachytávku ve vědeckém stylu. Další díl ve čtvrtek od 20:00.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jde o tohle. Jsem rád, že nepracuju v televizi, protože kdybych pracoval, určitě bych něco pos*al. Jak vidíte, reportér normálně vysílá do televize, ale dávejte pozor na tu ženu za ním. "...více uvidíte v Eyewitness News v pět hodin. Živě z Bedford Park v Bronxu se vám hlásí Joe Torres. Kanál 7, Eyewitness News." Chodíš po tenkém ledě, co?

Takových videí jsou miliony. To není nic nového. Ale nemůžete se nesmát, když víte, že si ta holka určitě říkala: "Ó můj Bože, kamera! Já budu v telce. Dobře. Jen v klidu. Klid. Neudělej žádnou pitomost." To byl samozřejmě zvuk jejího roztříštěného ega. Moc se mi líbí, jak je to tomu reportérovi u pr*ele. Určitě si říká: "Čubko, radši zmiz." "Nechtěj, abych tam šel."

Chcete vidět něco opravdu tragického? Je mi líto, že to musíte vidět. Jde o tohohle Rudolfa, který jde v průvodu konaném v Richmondu ve Virginii. Ale to je v pohodě. Všichni mají rádi Rudolfa, že jo? Až na Severokorejce, ti by poslali atomovku. Jenomže Rudolf tu narazí na menší problém. Je příliš velký na to, aby se vešel pod semafory. Takže se ho snaží pod těmi semafory protáhnout.

A to, co následuje, je asi ta nejtragičtější a zároveň nejvtipnější věc, co jsem kdy viděl. - Trháte Rudolfa! - Rudolf je natržený! Oni zabili Rudolfa. Začala lovecká sezóna? Jen koukněte, jak je celý povislý. Sežeňte mu nějakou Viagru. Šel k zemi jako Hindenburg, že jo? "Ó, to lidstvo!"

Moc brzy? Má to asi 400 000 zhlédnutí během čtyř dnů, ale není to vůbec vtipný. Vždyť mu ti lidé probodli lebku. Jak se k nám teď ku*va dostanou dárky? Zalepte ho izolačkou a pokračujeme v průvodu. Hádám, pokud jste vědci, asi se v práci nudíte.

Já vím. Někoho nudí věda. Kdo by to řekl. Koukněte ale na tohle. Kolegové tohohle vědce se nudili a připravili na něj malou nachytávku. Jo, já vím. Je to vtipný. Má to 300 000 zhlédnutí za měsíc, ale je to fake. To video je nafingovanější než... nadšení vašich rodičů. "To je ale krásný obrázek, zlato.

Dám ho pěkně sem na ledničku." Ani vám to nemusím obhajovat. Pořádně se podívejte a zjistíte, že kvalita obrazu je lepší, než je pro tyhle věci typické. Chybí tam některé snímky a jeho odstřel nevypadá přirozeně. Ale jako vždy je hlavním důvodem fakt, že si tohle lidé navzájem nedělají. "Hej, Bobe, víš, co by bylo vtipný? Kdybychom odpálili Carla tím vzduchovým dělem." "Jasně.

To by byla prdel. Ale za předpokladu, že nechcípne!" Taková rána vám může zlomit žebra nebo přivodit otřes mozku. Věřte nebo ne. Já jsem proti bezdůvodnému umírání. Nejsem žádný expert, jen obyčejný týpek jako vy. A říkám, že to je fake. Ale kdyby to bylo opravdové, tak si takový kanón koupím a odpálím Svědky Jehovovy, až mi zazvoní u dveří. "Dobrý den, pane.

Mohu vám říct o Ježíši Kristu?" To byl jen nápad. Ale víte, co mi nikdy neklepe v sobotu ráno na dveře? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka dne zní: Kvůli čemu zůstanete vzhůru?" Tákže, kvůli čemu zůstanete vzhůru? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem, nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi, kdybyste byli Šmoulové, jaké by bylo vaše šmoulí jméno? Šmoula Chronický Masturbátor. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Mezitím...

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kilk na nick sou tam všechny jeho videa CZ titulky

181

Odpovědět

=3 mám rád ale tenhle díl nebyl až na poslední video a "svědky jehovovy" :D vůbec vtipnej, ale spíše až trapnej, takže za mě 3 hvězdy...

181

Odpovědět

Bob Kid-a-Lot: Tohle je starší díl. Když si pustíš díl "Dětský kazatel" na konci jsou odpovědi na otázku "What do you stay awake for?"

180

Odpovědět

Odpálím svědky Jehovovy :D :D Ty jeho komentáře jsou lepší než ty videa :D

190

Odpovědět

WTF???? V minulem dile byla otazka: Jaka je Chucka Norrisova slabina a ne Smouly jmeno... Myslim si ze tu dokonce tahle otazka uz byla v jinem dilu. Ale mozna se pletu.

181

Odpovědět

nebrblejte a buďte rádi, že tenhle super videoblog vůbec někdo překládá do češtiny :D je to hlavně pro lidi, kteří anglicky neumí nebo se teprve učí, takže pokud si myslíte, že to umíte přeložit lépe, tak udělejte vlastní překlady ;)...Roztrhnete Rudolfaaaa :D

180

Odpovědět

2 msad(vyžudováno): Hlavně že když tě nudí primitivníma vtípkama tak mu lezeš na ksichtí knížku, což? Ale jinak seš jeden z mála, na UTube.com je 2. v počtu odběratelů.

180

Odpovědět

StenCZE: No napadla mě tak, že mě praštila do očí. A když si dosadíš vzor - "a odpálím Svědky otcovy (matčinY)" (případně si řekneš "odpálím TY svědky"), tak zjistíš, že je ta korekce správná. ;)

180

Odpovědět

You're tearing Rudolf!!! :D A pridavam sa k fanklubu Jacka Sullyho ako dalsieho smolka.

180

Odpovědět

nemam rad jeho fejs a primitivne vtipky 0b

182

Odpovědět

StenCZE: Já bych s nim i souhlasila, přeci jenom je to 4. pád :)

180

Odpovědět

2Liger:
Jak Tě zrovna tato korekce napadla?..

180

Odpovědět

Jake Sully to zabil xDxDxDxD

180

Odpovědět

Ten kluk mě tak irituje až to není možný. :)

181

Odpovědět

chybka
3:19 a odpálím Svědky Jehovovi -> Jehovovy

180

Další