Zakruť zadkemEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:487
Počet zobrazení:5 870

Tak jsme se konečně dočkali a Ray nám dnes představí první video z České republiky, ve kterém se neznámá dívka, kterou možná někteří z vás identifikují, pokusí vypít pivo uchem. Před tím nás ještě čeká tancující pes a poté další reportáž s rozlícenou černoškou.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Svátek matek byl v neděli, takže jestli jste svojí mámě nebrnkli, nebojte... udělal jsem to za vás. Dneska jsem v dobrý náladě. Proč? Našel jsem totiž video psa, který tančí na Eminemovo "Shake That". JEN TRSEJ, ČUBKO! To video je skvělý. Je vlastně starý, z roku 2011. Sedělo a jen čekalo do minulýho týdne, kdy se zvedlo a řeklo si: "Budu virální!" Čímž získalo 2,5 milionu zhlédnutí.

Sakra! Je náhoda, že poslouchá song, ve kterým v refrénu zpívá Nate Dogg? Poslouchá taky Snoop Dogga, Three Dog Night, Pitbulla a Lil' Bow Wowa? Líbí se mi, jak ty jeho pohyby výborně sedí k tempu té písně. Je to jedno z těch videí, u kterých se bavíte, a potom vám to okamžitě zkazí komentáře. "Blbečku, ten pes netancuje. Je nemocnej, má Parkinsona." Jo, Parkinsona nebo jakej je psí ekvivalent. Hafinsona.

Jo? Ne? Poté, co jsem to video viděl 158x, jsem se rozhodl, že ten pes netancuje, svědí ho jen zadek. Zkuste to mimochodem v klubu. Až uvidíte holku tančit, přijďte k ní a řekněte: Jak je, holka? Trsáš fakt dobře. Nebo tě jen svědí zadek? Když jsme u piva, tohle si nechám. Jsem totiž rebel, drsňák. Neříkejte to mámě.

Mrkněte na tohle. Jde o holku z České republiky, která údajně umí vypít pivo uchem. CHVÍLI TO TRVÁ... Mám tu pivo ve svým oušku, páč mi chybíš, drahoušku. To je další country hit, lidi. To je neuvěřitelný. Slyšel jsem už o holkách, který si do piva namočí tampon a vypijou ho takhle. To existuje. Ale uchem? Když jsem na to poprvé koukal, říkal jsem si: "Páni, vážně to dělá? To je neuvěřitelný." Pak jsem se na to ale koukal podruhý a říkal jsem si: Praktikuju to už dlouho.

Existují totiž dvě věci, podle kterých poznáte, že je virální video fake. 1) Kvalita videa je moc vysoká na to, aby ho mohl obyčejný člověk natočit. 2) Všichni herci vypadají jako herci, a ne jako skuteční lidé. Tohle video ale neporušuje žádné pravidlo. Kvalita videa je naprosto normální a lidé ve videu nevypadají jako herci. Tak co to prozradilo? Jsem rád, že ses zeptal, krásný muži na druhé straně obrazovky. Kromě toho, že je fyzicky nemožné vypít půl litru tekutiny uchem, po šesti vteřinách si můžete všimnout hadičky, která visí z týpkovy kapsy.

Přímo tady. Jeden rukáv má taky vyhrnutý a druhý ne. Znamená to, že zavedl hadičku skrze rukáv do spodku kelímku a všechno pivo tak vysál. Navzdory tomu všemu vyjadřuju těm lidem uznání za vytvoření celkem přesvědčivého videa. Je to zajímavý koncept, ale asi není možné vypít pivo uchem. Jinak by byl z té country písně hit. Mám tu pivo ve svým oušku, páč mi chybíš, drahoušku. Televizní stanice budou strádat, až jim dojdou ukecaný černošky.

To zní jako titulek, co by byl na Onionu. Televize již nemají ukecané černošky, které by mohly zpovídat. Tady je tedy Melinda Brown Duncan, která hovoří s televizí o stavu Detroitu. "Dave Bing a ten guvernér, jejich problém je, že si jen hřejou zadek na židlích. Jestli chcete vážně šéfovat Detroitu, přitáhněte do každý detroitský ulice a podívejte se do každýho baráku.

Jestli jsou k ničemu, řekněte to! Jestli nechcete, tak tam dosaďte mě a já vám ukážu, jak se šéfuje Detroitu. A to o tom nic nevím, ale naučím se rychle, jak sem ty vaše prdele dokopat a donutit vás jednat! Proto sem nikdo paty nevytáhne, protože sem ty p*dele nedotáhnete! Kdyby to byla vaše rodina, tak to byste makali. Polibte mi mojí černou p*del a vypadněte z úřadu. Čus." To je páni zanícení.

Vypadalo to, že se s tou reportérkou popere. Ale oni jí ještě provokujou. - "Řekněte mi vaše jméno. - Moje jméno... - To bylo dobrý. ...je Melinda Brown Duncan, zlato!" Možná máte vy běloši problém porozmět tomu, co paní Duncanová říká, takže jsem to pro vás přeložil. "Dave Bing a ten guvernér, jejich problém je, že si jen hřejou zadek na židlích." Máme pocit, že naši zvolení zástupci nevykonávají dostatečně svoji práci, stále jsou však zaměstnáni.

"Plaťte těm detroitským policajtům tolik, kolik si zaslouží." Máme pocit, že jsou platy policistů značně nízké. "Jestli nechcete, tak tam dosaďte mě a já vám ukážu, jak se šéfuje Detroitu." Kandiduji na starostku. Volte mě, běláskové. Nepatřím k lidem, kteří by měli kvalitní úsudek, ale když si ji poslechnete, tak se úplně nemýlí. Nadnesla několik solidních připomínek a bohužel jsou pravdivé.

Detroit je teď v hrozném stavu. Chci jen říct, Hillary Clintonová, asi jsme našli tvoji viceprezidentku pro rok 2016. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jste teď hrozně ožralí? Co je s vaší obrazovkou? Máte to úplně celý rozesra*ý. Fakt šílený. Haló. Kolik ukazuju prstů. Mimochodem, držím pivo značky Blue Moon.

Ukazuju etiketu, takže by mi měl Blue Moon zaplatit. Pošli mi peníze, Blue Moone. Vlastně mi Blue Moon napíše: "Jdi do prde*e, nic ti posílat nebudeme. Nechceme, aby lidi pili pivo a dělali hovadiny jako ty." Jak je, holka? Trsáš fakt dobře. Nebo tě jen svědí zadek?

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bych čekal video se Zemanem (a jeho virózou), nebo Třeba "Rich Boy" :D
Tohle video jsem na netu ještě neviděl. Kdo ví, třeba v příštím díle :)
"A máme tu zase neco z České Republiky"

183

Odpovědět

Někdo by mohl Rayovi poslat naše další virální video se zpívající Nickou Rich Boy :D. To by se možná mohlo taky dočkat svého uvedení v =3.

http://www.youtube.com/watch?v=bMBDN3D2Bz8

184

Odpovědět

To je fajn, že jsme opět proslavení pivem a nějakou husou :D Achjo.. Ale stejně to nemění nic na tom, že jsme v =3 !! :)

186

Odpovědět

taky prej rádi vyhazujem věci do povětří.

191

Odpovědět

Czech it out je jednoznačná narážka na Boston, parta čechů tam prej vyhodila bombu do koše (they threw it out). Ve skutečnosti nenávidí Ameriku a je to vidět i na podprahovém sdělení v tomto videu, pes který si tře p***l o gauč americké výroby, černoška která nadává na americkou vládu a čech který se snaží oblbnout ameriku, že se dá pivo pít uchem, takže to teď budou všichni zkoušet a příjdou o sluch. Revoluce se blíží.

1949

Odpovědět

no tys napsal blabol o_O

1812

Odpovědět

+answEEErNevím, jestli to někomu došlo, ale byl to vtip...

184

Odpovědět

Velký uznání překledatelovi... tý černošce bylo rozumět asi každý pátý slovo.

195

Odpovědět

Dop*če! Ten chlap je 11 000 km od mě a pozná že sem zlitej jak Zemanova viróza!

1824

Odpovědět

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

HAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

1812

Odpovědět

Kandiduju na starostku. Volte mě....běláskové :D :D :D

204

Odpovědět

to nasere takhle posrat vyčuhující hadičkou docela povedený virální video. i když Čech samozřejmě lehce rozpozná z jejich intonace a hlasu, že to hrajou :D

192

Odpovědět

Přesně tak, nebejt tý zpropadený hadičky a jasně hranejch lží, tak by člověka vůůůbec nenapadlo, že by to moch bejt fake!

195

Odpovědět

+ČarodějCítím náznak ironie??? :D

196

Odpovědět

+ČarodějCastiel: Cítím náznak demence? :D

1836

Odpovědět

Krasavice vyloženě... hlavně ten usmívající se Quasimodo na lavičce.

199

Odpovědět

tak už vím kde ray bere videa :D neni možný, aby našel to video s tou ženskou a pivem jinde než na návratu ... ten pes na NDR byl před časem taky, takže... :D (JK)

1817

Odpovědět

co je to NDR, když ne Německá Demokratická Republika ?

1814

Odpovědět

+EM4CZnavratdoreality neznabohu

1820

Odpovědět

+EM4CZty seš neznaboh zlopane, stačí když si na YT nechá vyhledat VV za poslední týden a vybere si ty nejlepší nebo si přečte noviny.
http://www.huffingtonpost.com/2013/05/14/woman-drinks-beer-ear-viral-video_n_3269890.html

195

Odpovědět

+EM4CZzřejmě si někdo nevšiml toho Just Kidding na konci, jinak nevím, za co by mohly být ty palce dolů...

1815

Odpovědět

na tej mape su dokonca naznacene hranice krajov :)

192

Odpovědět

Holy madafaka s**t .... joooo, když ne hokej, tak aspoň virální videa!

184

Odpovědět

První na co jsem myslela, když jsem to viděla prvně...ne Československo, ne Rusko (popřípadě Sovětský svaz) dokonce ani Čečensko (!). Jeden z mála Amíků, který nás dokonce i správně trefil na mapě.

187

Odpovědět

I když to tak někdy nevypadá, Ray je velmi vzdělaný člověk

208

Odpovědět

+regantwow vedet ze to je ceska republika a ne ceskoslovensko.. na to clovek potrebuje pet vejsek, aby to vedel.m

1853

Odpovědět

+regantTy to asi nechápeš co ?

186

Odpovědět

+regantZlopán: VUSA ano

197

Odpovědět

A hned další video bude s opilým prezidentem.

184

Odpovědět

myslim ze ted uz muzu spokojene umriit...

184

Další