Zásun na pařběEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:394
Počet zobrazení:5 156

Dnes už tradičně začínáme Vine videem se psem, který byl při chuti, poté nás čeká žárlivý vřešťan a nakonec nedokonaná peep show.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Rád vás vidím! Začínat Vine videi je celkem úspěch, takže se toho budu držet. Tohle je Vine video týpka, který tancuje na píseň "Ojeď mě" a jeho pes si to špatně vyloží. Tak tomu říkám nejlepší kamarád člověka... co taky rád. Co? Nikdy jste neviděli psí porno? Nikdy jste neviděli "Scooby Do Me"? "Maxipsa Pícha?"

Chcete mi říct, že neznáte "Assie"? Dobře, to stačí. Viděli jste ale, jak nedočkavej ten pes byl? Možná byl ten pes nadrženej, nebo... si za to může sám. Viděli jste, co měl na sobě? Šlapka. Když kliknete na odkaz pod videem, hodí vás to na Vine profil toho týpka, kde píše: "OMG. Fail. Natočil jsem tohle video už dávno, ale bylo mi trapný ho nahrávat." Jako chápu to, taky bych se cítil trapně.

Vždyť se nahrával, jak šoustá podlahu obýváku rodičů. Chápu to. Měli byste vidět, jaký úchylárny dělám o samotě já. Třeba... matiku. Další video je trochu otravný, ale i zajímavý. Jde o vřešťana, kterej vřeští. Panebože, to je děs. Zní jako prolétající Jumbo Jet. Dáme si trochu "Čím více víte". Čím více víte Vřešťan vydává nejhlasitější zvuk ze všech savců, kteří žijí na souši. Jejich vřeštění může být slyšet až na vzdálenost tří kilometrů.

Což je mi úplně k hovnu, protože jsem Američan, a jakmile neřeknete "míle", tak nevím kolik to je. Hodně tu paní ve videu uznávám. Za A) pracuje s vřešťany a ostatními opicemi téměř nepřetržitě. A za B) prý dělá dobré burgery. Housky mají tvar čtverce, aby maso viselo po stranách. Podle té paní je poblíž chápan, kterého ten vřešťan úplně nenávidí. A proto křičí. Je super, že má takový vztah s vřešťanem, ale bacha, vím, jak to končívá.

Tohle je video, které to dotáhlo až na dva miliony zhlédnutí. Nevím proč, je to jen záznam dvou lidí na pařbě, co si to chtějí rozdat, ale neví, že jsou otevřená okna. Líbí se mi, jak rychle zmizí, jako by se nic nestalo. Kravina. Vlez bych k tomu oknu úplně nahej. "Tohle chcete vidět, zmrdi? Jen čumte!" Nejdřív jsem si myslel, že jde o pařbu vysokoškolskýho spolku, ale nevypadá to tak, protože ta holka je při vědomí.

Kdo je tady vůbec divnější? Lidi, kteří si to chtějí rozdat na pařbě? Nebo lidi, kteří je sledujou, jak si to chtějí rozdat? Nebo já, který sleduje ty lidi, jak koukají na lidi, kteří si to chtějí rozdat? Nebo vy, kteří sledujete mě, jak sleduju lidi, kteří sledují lidi, kteří si to chtějí rozdat na pařbě. Jste to vy! Pěkná blbost, protože já každej den masturbuju u otevřenýho okna a nikdo mi nefandí, i když se snažím! Omlouvám se za zklamání, podle nadpisu jste asi čekali, že na to vážně vlítnou, ale jestli opravdu chcete vidět, jak si to dva rozdají, mrkněte na tyhle.

Tak to je vše. Uvidíme se za pár dní. Nezapomeňte mrknout na originály. Odkazy jsou dole po videem. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuju. A nezapomeňte, že Riley Rewind vychází 12. prosince. 12. prosince je Riley Rewind. 12. prosince, Riley Rewind. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Protože jsem zasranej smolař! Sráči! Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Sakra.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

úplně mě sere jak pořád přechází

2110

Odpovědět

Za Maxipsa Pícha si překladatel zaslouží Nobelovu cenu :-D

211

Odpovědět

Nějak jsem přeslech, kdy bude ten film...

192

Odpovědět

To jeho Shiaaaa...aaat na konci je vyloženě "jak s**t lidi level 120". :)

202

Odpovědět

Nesympatický, arogantní chlapík... Nechápu, proč ho sem dáváte.

20102

Odpovědět

no... fakt mám asi jinej smysl pro humor... tomuhle jsem dal 3 hvězdičky jen proto, že věřim že jsou i horší videa....

2058

Odpovědět

Tak tohle byl, alespoň pro mě, zdaleka nejlepší díl za dlouhou dobu. Jsem rád, že se Ray vrátil zpátky k =3 od toho neuspokojivého =1.

197

Odpovědět

Taky mám po tomhle videu pocit že RWJ začíná chytat formu.

191

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo na konci těch 30 sekund opravdu koukal na to Shia-a-a-a-a-t ? :D

218

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo to tak daleko ani nedokoukal? :)

1949

Odpovědět

2:03
Pokud si dobře pamatuju, tak tahle hláška se objevila v jednom =3
Nevzpomene si někdo v jakým ? :)

191

Odpovědět

SHIA- A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - A - T

2019

Odpovědět

Chybí ti tam jedno A, nauč se počítat.

203

Odpovědět

+pPKéž by si opravdu ztratil čas počítáním těch Á-ček ve videu :( To by bylo moc fajn :)

204

Odpovědět

No... Je jich tam něco kolem 180... Ale přesně ti to fakt neřeknu...

191

Odpovědět

+MysicekZpřesnění: 170 +-2... A ano... Fakt jsem to počítal... Asi mi hrabe...

202