Zázračný pesEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:292
Počet zobrazení:5 110

Dnes uvidíme kočku, kterou nepotěšil dárek k narozeninám, naučíme se chytat klokany a uvidíme dalšího psa se speciální dovedností.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Počkejte, musím zavřít pár záložek. Můj Facebook, můj Twitter... To je lékařský výzkum. Sklapněte. V prvním videu je kočka, která má asi narozeniny, protože dostala narozeninové blahopřání. Takovej bodyček, viděli jste to? Možná je to roztomile vtipný, ale ta kočka je nasraná. Ani se ji nedivím, když dostane dárek, kterej nenávidí při každým otevření. Už vám to leze na nervy?

Dál tu máme Australana, který vás naučí chytat klokany. "Jak chytit klokana. Nejdříve jednoho najděte. Jeden je tady. Pak vezměte nákupní tašku, dejte ji okolo klokana a on do ni takhle spadne. A už máte klokana." Nevím, co se tam děje, ale skončí to dvěma způsoby.

Buď toho klokana sežere, nebo ošu*á. Ježíš z Outbacku mi přijde jako sériový vrah. Víte, koho mi připomíná? Charlese Mansona a taky Grizzlyho Adamse, Unabombera, Dudea, Killer Boba, Fidela Castra, Gandalfa Bílého, Otce Čase, vašeho teplýho strejdu, Mojžíše, ZZ Top, Poseidona, Karla Marxe, každého bubeníka ze 60. let, Rasputina a mého dealera. Jaký blbec se dá ještě chytit, když mu přehodíte tašku přes hlavu? Mysleli jste si, že jsme s Ježíšem přestali, ale víte co? S Ježíšem není nikdy konec. V posledním videu je pes Jinx, který se zúčastní soutěže a prostě mu nejde být psem.

Máš jedinou věc na práci, Jinxi. Být psem! A ty to neumíš! Sakra, je snad Jinx zhulenej? Když si dá Jinx jointa, znamená to, že pak dělá ty psí kusy? Tohle je jeden z nejlepších psů na YouTube. I když mu vůbec nic nejde, stejně ho máte rádi. Tady sráží překážky, neproběhne po tom můstku. Nedokáže ani běžet rovně. Je fakt skvělej, ale proč ho musí ta panička přihlásit do soutěže?

Jinx tam nemá co dělat! Ona ho ani nedokáže vést. Jinx na ní není naštvaný, jen nenávidí tu ledvinku, co nosí na veřejnosti. Jestli měl Fenton vlastní show, tak Jinx ji může mít taky. Nedokáže se to naučit a moc chytrý není. Je to Jinx, zázračný pes. Mám Jinxe rád, je tak strašnej. Díky, za posílání videí, zkuste najít obrázek v jednom záběru a když kliknete na Odběr, tak vám pošlu odkaz na ten výzkum.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

00:06 - záložka " SINGLE MEN " to zabila :D
a JESUS MEN taky ♥

180

Odpovědět

Skrytý obrázek (ten v okně)
https://dl.dropbox.com/u/60487831/Schr%C3%A1nka-1.jpg

190

Odpovědět

Prosím udělejte něco s těma reklamama dole... Než najdu kde to mam zavřít, tak to končí... Jinak =3 Parádní jako vždy !

1812

Odpovědět

S těma reklamama se nic dělat nedá. Jsou tam, protože je video streamováno z YouTube a náš web z nich nemá žádný zisk ani neovlivňuje jejich zobrazování.

191

Odpovědět

+BugHer0Jo tak :) no nic... Vyzkouším ten AdBlock Plus. Ale jinak dobrá práce ! Jen tak dál ;)

181

Odpovědět

Vím že je to omílání pořád stejné rady ale zkus si AdBlock Plus pro prohlížeč který používáš. Já ho mám na google chrome a na youtube sem ještě nikdy reklamu neviděl.

180

Odpovědět

+Biesegerdíky ;)

180

Odpovědět

You're never done with Jesus! :D:D

191

Odpovědět

Yes, YES, Y E E E E E E S ! ! ! ! ! ! JESUS MAN je zpět...:-D :-D :-D

181

Odpovědět

Skvělej díl. 11/10 :D
Obrázek je na 3:15. Dívejte se do okna.

181

Odpovědět

Fenton a Jesus, man v jednom dile? 10/10 :)

192

Odpovědět

Kde je kraska na konec? :(

183

Odpovědět

Asi ji někdo chytil do tašky.

203

Odpovědět

+JindNovoTo me nenapadlo, dekuji za informaci.

191

Odpovědět

Jesus man

182