Žert s mlékemEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:5 555

Ray vám dnes v pyžamu okomentuje klidně naštvaného řidiče, celosvětově známou kadeřnickou radu a nakonec se pozastaví nad svým věkem a definicí slova "žert".

Přepis titulků

Všichni se při řízení občas naštveme. Netvrdím, že mě popadá zuřivost, ale když mě stará babka vybrzdí, nemám daleko k tomu rozbít jí držku. Tohle video se jmenuje "Opak zuřivosti za volantem". Tohle musí být jedna z nejzastrašujících věcí, jakou jsem kdy viděl. A to jen vyleze z auta a kouká. Je to celkem efektivní způsob. I kdyby byl oblečenej jako klaun, stejně bych se bál. Ten klaun mi asi nakope prdel. Řeknu vám, co je na něm tak hrozivý. Ty rukavice. Viděl jsem spoustu Kriminálek, abych věděl, k čemu ty rukavice jsou.

Ke škrcení bělošek. Jsou stejný jako ty, kterými O.J. Simpson uškrtil svoji ženu. Taky mám jedny. Ten chlápek mě dostal. Nejenom že zůstal v klidu, ale ještě se mu povedlo to, co chtěl. Mimochodem, tohle dělám v autě taky. Vystoupím, začnu se na někoho dívat, zatímco si sundavám kalhoty. To lidi kure*sky vyděsí. Nevím, jak vy, ale já zbožňuju sledování make-up tutoriálů. Mám je rád. Nejsem gay, ale občas chci opích*t chlapa. Ne teploušsky...

hnus. Tohle video už bylo všude. Právě mělo 12 milionů zhlédnutí, je vážně prostý. Jde o náctiletou holku, která si chce kulmovat vlasy, ale spálí si je. "Takhle budou ty kudrliny vypadat líp. Trochu je natočte. Zhruba na dvacet vteřin nebo dýl. Si děláte srandu." Nebudu předstírat, že vím něco o ženských vlasech nebo kulmování, ale řeknu vám narovinu, že dvacet sekund bylo asi moc. Vím, že je teprve únor, ale tohle musí být nejlepší výraz roku 2013. Snažím se ji trochu podpořit, občas se něco pose*e.

Vy nápomocní nejste, jen koukněte na první komentář. "Můžu věnovat pár chlupů z koulí." Tohle mi na tom přijde fascinující. Navzdory tomu, jak je to video pro ni zesměšňující, se stejně rozhodla nahrát ho na internet a ztrapnit se. Musí se jí nechat, že to nebrala tak vážně, ale rád bych zdůraznil, že se mohla toho fiaska vyvarovat, kdyby, co já vím, nenahrála to video na internet, aby ho mohl každý vidět. Tohle není tak populární jako holka s kulmou, ale pořád to má 3 miliony zhlédnutí, což je dost. Je to prostý.

Jde o "žert", kdy jde pár kluků do obchodu, vezmou mléko a předstírají, že s ním upadli, aby ho vylili. "Chyť se toho košíku." Já tu nebudu brečet na rozlitým mlíkem. Děkuji. Rád bych ale zdůraznil dvě věci: 1) Je celkem srandovní sledovat, jak padají. Prostě to tak je. Pokaždý. 2) To video mi ukázalo, jak stárnu, protože i když mi přijde legrační, myslím, že jsou trochu šmejdi.

Shazují věci z regálu, v podstatě ničí majetek a někdo by mohl říct, že využívají lidi, kteří se jim jen snaží zdvořile pomoct. Nemluvě o tom uklízeči s minimální mzdou, který to pak musí nakonec vytřít. Zdá se to jenom mně, nebo internet poupravil definici slova "žert"? Myslel jsem, že aby to byl žert, musí být na konci odhalení jako: "Hej, napálili jsme tě!" "Vy jste mě napálili, to je sranda!" Tady ale žádný odhalení není. Lidi jen odejdou domů s politým oblečením. To není žert, je to jenom podlý. Jako kdybych fláknul svoji babičku a řekl: "Napálil jsem tě, babi!"

Pamatujete na 40. léta, kdy Amerika nachytala Japonsko, když hodila atomovku na Hirošimu a Nagasaki? To byl teda žert. Jsem mrzoutskej starej děda? Už vážně stárnu? Přestaňte blbnout s mlíkem a vypadněte z mýho dvorku! A vytáhněte si kalhoty a ostříhejte se, vy hipíci! Mám jim jako dát za vyučenou? Mám vystoupit z auta a dívat se na ně? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Pokaždý, co mám tohle triko, tak si ze mě děláte legraci, protože si myslíte, že nosím zasr*ný dupačky s dírou na zadku.

Koukněte... Kalhoty! Přestaňte se mi smát, blbci!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S Rayem se shodnu! :) Moje okamžitá reakce byla: "No, tak dělají bordel, zatímco jsou na ně lidi hodný, hmm..."

211

Odpovědět

:D

184

Odpovědět

Ruler of the Empire
DARTH VADER :D :D :D

192

Odpovědět

U toho druheho videa s tou holkou je možný že jí někdo nastrčil kameru a pak to nahral na internet ? :)

1819

Odpovědět

Proč taky nepřekládáte Smosh?Jejich videa bych řekl jsou dost překladu hodná a vtipná...

1820

Odpovědět

Taky si myslím, pár jich tady už je...Já osobně se dívám na každé jejich video a fakt to stojí za to

184

Odpovědět

u toho korejce co vystoupil z toho auta jsem myslel že začne tancovat gangnam style :D

1911

Odpovědět

Má pravdu ty nachytávky už nejsou nachytávky je to jen zhovadilost. Asi taky stárnu.

192

Odpovědět

Taky mi to přijde jako pěkná hnusárna, ale stejně sem se neovládl a uculoval sem se u toho :D

188

Odpovědět

Hm...tý holky s upálenými vlasy je mi líto, ale taky nějak nechápu, proč to nahrála na net... i když jestli má partnerskej program na you tube je možný, že se to možná i vyplatilo...jinak je to kravka korunovaná.
Mezi námi - upálený vlasy kulmou, žehličkou nebo fénem není žádná rarita. To se stává běžně obzvlášť u tohohle tipu kulmy

194

Odpovědět

Ten chlapík z prvního videa mi připomíná Michaela Madsena z Gaunerů. Dva metry a devadesát kilo a ani není potřeba výhružný výraz. Jen stát a koukat.

197

Odpovědět

Super, že tam dal ten konec. Celou dobu jsem myslela na Listera v pyžamu :D.

184

Odpovědět

Taky jsem dneska přemýšlala nad tim jestli už vážně taky stárnu, když jsem někde viděla to video s klukama a mlékem. Přijde mi to dost ubohý a jsem ráda, že na to nemam sama takovej názor. Jinak z toho chlápka v rukavicích bych asi měla slušně nahnáno :D

195

Odpovědět

Myslim, ze to stahovani kalhot by ho pekne rozhodilo :D

192

Odpovědět

Na konci titulků: Dart Vader :-D

186

Odpovědět

Naprosto otřesný díl. První video bylo docela dobré, to druhé bylo naprosto trapné a nechápu, co je na něm zajímavého či vtipného a třetí video je prostě bída, je to trapné a ubohé.
A pak ten vtip o atomovkách.
Jesus, Ray? What the hell?

18123

Odpovědět

Už si holt starej .... a nebo japonec

195

Odpovědět

+trdelinMožná starej japonec :)

202

Odpovědět

Tak s Hirošimou a Nagasaki mě fakt dostal, ikdyž to od něj nebylo moc pěkný. :-D

1910

Odpovědět

Kromě toho prvního, sem ty zbylé videa znal, neboť ty poslední dvě, sem viděl prvně za pomocí fb :) (Přátelé to zrovna sdíleli)

1820

Další