Zestručněný Harry PotterEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:4 888

Dnes uvidíte nový trend nazvaný pottering, zvířecí přátelství a šikovný odpuzovač nikoli proti hmyzu, ale proti opilcům s plným močovým měchýřem... a nejen tím.

Přepis titulků

Říkali jste mi, že ten vtip s házením černého mimina je trochu rasistický. Chápu vás a nikoho nechci urazit, takže... Takže s tím přestanu. A místo toho budu házet asijský batole. Vítejte v Equals Three. Existuje undergroundová série knih, o které jste možná slyšeli, nazvaná Harry Potter. Mrkněte určitě na to, mohl by z toho být slušnej hit.

Je tu ale jedno šílené virální video, které je Harry Potterem inspirované. Fake! Teenageři neumí lítat! Dělám tohle už nějakou dobu a poznám, jestli je video sestříhané. A tohle je natuty sestříhaný. Střih je zřetelně vidět tady, tady, tady, tady, tady a tady. A co to vydává za divnej zvuk? Zní jako Liu Kang z Mortal Kombatu. Koště sice nemám, ale mop jo. To video je fajn, týpek sedí na koštěti, inspirovanej Harry Potterem.

Kdyby to bylo inspirovaný Twilightem, tak sedí na jiným týpkovi. Snažím se brát přátelství vážně. Třeba tohle... mi garantuje, že už nebudu nikdy mít asijskýho kámoše. Mrkněte ale na tohle divný přátelství mezi lvem a jezevčíkem. Vidíte, co se děje? Legalizovali jsme svatby gayů a teď chtějí pích*t tihle dva a my jim to musíme dovolit, protože jsme na šikmý ploše. Tady je tedy celý ten příběh, který je smutný i hřejivý zároveň. Ten lev, Bonedigger, má nemoc kostí a je částečně ochrnutý.

A Milo, ten jezevčík, je pět let jeho nejlepší kámík a občas mu pomůže vyčistit tlamu. Chcete mi taky pomoct vyčistit tlamu? Nevím, jak je to u vás, ale přesně takhle to chodí u mého zubaře. Je to vážně roztomilé video a chci, abyste věděli, že nelvžu, když říkám, že je ze včích nejlepší. Byli jste někdy tak ožralí, že jste se potáceli domů a museli se vychcat v nějaký uličce? Odpověď je "ano".

Existuje ale chlápek z Allentownu v Pensylvánii, kterého už unavovalo, že mu lidé močí v ulici, takže nainstaloval sprchový systém, který má ty lidi zaplašit pryč. Tenhle chlápek ukradl můj nápad natáčet lidi, když jdou na záchod. Říkejte mi psanec, ale mám nutkání se vychcat přímo tam. Šílený je, že má ten chlápek z minulého roku 23 videí, kdy se jdou lidé vymočit přímo do jeho uličky. A jeden chlápek se tam i vysr*l. Co s tou uličkou je? Ona na ty lidi jako volá: "Hej... pojď se sem vysr*t.

Ne sem, ani sem, ale přímo sem." A co je divnější? Ožralové močící na ulici, nebo chlápek natáčející ožraly močící na ulici? A když už jste tam teda natáhli trubky, mohli jste tam rovnou nainstalovat celej záchod. Tak to je vše, uvidíme se příští týden. Musím už jít, akorát mi přiletěl odvoz. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Abych nezapomněl, na druhém kanálu Runaway Planet odpovídám na různé otázky, které mi pošlete a já se na něj snažím co nejlépe odpovědět. Vždycky to trvalo tak 20 až 30 minut a přišlo mi to jako pitomost, ale odezva byla ohromná a lidé říkají: "Kur*a, toho dělej víc!"

Takže... mrkněte na to a jestli toho chcete víc, tak to udělám, protože to není žádná dřina. Je to celkem dlouhý, 20 až 30 minut. Není to tak dlouhý, spíš na poměry YouTube. Tak to je všechno a už mi dejte do prde*e pokoj. Tak za pár dní. Pokud jste skutečně gayové, přemýšleli nad tím a jste gayové, tak v pohodě. Jestli jste gay, tak buďte gay. Horší než to skrývat před ostatníma, je skrývat to před sebou. Můžete to nalhávat komukoliv, ale nenalhávejte si to sobě, protože z toho budou problémy.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ROFL, ty titulky :D

181

Odpovědět

Jakže se anglicky řekne jezevčík? :D jinak samozřejmě 10*

202

Odpovědět

Pottering... to musim zkusit XD

191

Odpovědět

Zloprd

1863

Odpovědět

Gratuluji, právě jste se dostal na nový level trapnosti. Jste jen dva levely od zisku hlavní ceny, zlatého vibrátoru od ho*en. Hodně štěstí při vašem úkolu.

206

Odpovědět

vtipnej.

187

Odpovědět

"Když jste tam natáhli trubky, mohli jste tam rovnou nainstalovat záchod" :D Z toho nemůžu :D

201

Odpovědět

Vážne, prestante túto sračku už prekládať

19203

Odpovědět

Vážně, přestaň na tu "sračku" už koukat!

199

Odpovědět

+TheJimpiNepozerám na to, snažím sa povedať že prekladanie tejto sračky marí prekladanie klenotov.
Zrušil sa masterchef s 10 násobnou popularitou tak nech sa zruší aj toto. Viem že sa ten masterchef niekde prekladá, ale to mi je u p****e, v tejto stránke cítim domov, a vždy sa teším nato čo príde nové.

1982

Odpovědět

+TheJimpiMasterchef se nezrušil ty zakomplexovanej idi*te.. Ajvngou si ho překládá na vlastním webu, což bys věděl, kdybys vytáhl hlavu z té díry, kterou si většinou na záchodě utíráš papírem..

191

Odpovědět

+133 palců dolů ti samo odpovědělo na tvůj požadavek :)

192

Odpovědět

+NdRoo7na môj požiadavok tu odpovedalo cca 0,5 % dennej návštevnosti, to je tých pár ludí čo si to otvoria.....

1822

Odpovědět

+NdRoo7aha.. v tom případě chci abys mi našel video, kde palcovalo všech 35 tisíc lidí co sem denně chodí, když jsi tak chytrej.. vážně.. vyhoď počítač z okna a jdi do školky..

200

Odpovědět

:'D Achjo... tak dneska jsem se fakt nasmála.
A přeložíte taky někdy to Runaway Planet? :)

182

Odpovědět

čo jeho priateľka vraví na to ázijske dieťa :D

183

Odpovědět

Možná je to jen skrytá odpověď na její otázku "Hele Rayi, nechtěl bys dítě?"

191

Odpovědět

+TheJimpis takou babou aj 10 deti...

1810

Odpovědět

Kdyby někdo hledal: Anna Akana je jeho přítelkyně. Pěkná baba :o)

1828

Odpovědět

+repleyneboj sa, my uz to davno vieme .. ehm z vedeckych dovodov..

183