Zhulený Patrick Stewart -> Pastička na bobkyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:3 540

Dnes nám Ray ukáže virální videa se zkouřenými herci, japonskými nachytávkami, zlými kazateli, nebezpečnými návody a zbytečnými vynálezy.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Tohle video je právě šíleně virální, moc to nechápu, ale má 2 tedy 3,4 milionů zhlédnutí. Jde o Patricka Stewarta, herce, který sedí se svou snoubenkou a jsou údajně zhulení. Údajně. "Právě jsme ve fázi výuky, kdy ti ukážu čtyřnásobnou techniku... - Připravená? - Ano. Její půlky jsou nejlepší!"

Patrick Stewart je sjetej? Je to oficiální. Pickard je větší týpek než Kirk. Ohledně vlivu jde jen o spekulace, ale řekněme, že zhulený vážně je, protože je to větší prdel představovat si, jak si Profesor X dává práska. I když jsou zhulený, o čem to kurva mluví? "Její půlky jsou nejlepší!" Přísahám, že Patrick Stewart nestárne. Koukněte na tenhle obrázek, to je tak před sto lety.

A pořád vypadá výborně. Moc se mi líbí, když řekne: "Tiše, drahá, jsi tu, aby ses učila, ne mluvila." Nebudu lhát, ale zavřel jsem pusu. Když kapitán Pickard řekne "Tiše", tak kurva zavřete hubu a budete poslouchat. Z jeho snoubenky uvidíte jen chodidla, takže vůbec nevím, jak vypadá. Vždycky jsem si ji ale představoval jako Hayley z American Dad. Ale vážně, lidi.

Nevím, jestli to poznáte, ale opravdu mám Patricka Stewarta rád. Nechci tady znít jako gay, ale jeho půlky jsou nejlepší. Gay. Rozhodně mrkněte na originál, odkaz je v popisku. Je to prazvláštně fascinující video a je legrační si u něj představovat, že jsou sjetí. Když jsme u zhulenců, jsem Ray William Johnson a vůbec nevím kde jsem a co se děje. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Ty ses neotočil, Richarde Parkere.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten kazatel se nějak rozvášnil ve svém projevu...není posedlý?

190

Odpovědět

Pastička na bobky :D

200

Odpovědět

Tak tahle série potěšila! Ray je ve formě!

181

Odpovědět

Nebylo by špatné dávat do popisku nad videem odkazy na ukazovaná videa. Vždycky když řekne, že odkazy najdeme pod videem a mě to video zajímá, tak ho musím hledat ručně na youtube. Kdyby to pokaždé neříkal, tak mě to ani moc neštve.

191

Odpovědět

Anebo rovnou pod video, kde jsou normálně poznámky.

191

Odpovědět

Jen čekám, jak dlouho bude dávat ještě na konci to s tím splachováním :D Vždycky čekám jestli to nenahradí jiným

193

Odpovědět

Na tomhle pořadu mě rozčiluje pouze jedna věc. A to znělka na konci, protože nějakého blbce napadlo, že když nechá hrát muziku pouze z pravého kanálu bude to kdo ví jak cool. A mě to trhá uši. :-/

190

Odpovědět

dick parker na konci s indickym prizvukem mi prijde stejne nejlepsi:D

181

Odpovědět

Když už se na to narazilo při prvním videu, myslíte si že Ray hulí?

181

Odpovědět

Jo hulí. Má trávu na předpis, protože trpí nespavostí. Vysvětloval to v jednom z podcastů.

181

Odpovědět

+EleviskoDíky! :)

180

Odpovědět

Když se podíváš na videa tak dva roky zpátky, tak tam se mi zdál daleko víc "rozjetej", takže si myslím, že dřív hulil víc.

180

Odpovědět

tenhle týden byl supr :D .. až na ten poslední díl, to mi přišlo nechutný, ale zase aspoň udělal znova hvězdu :D ještě pár dílů a bude z něj profík..

181

Odpovědět

Díl s kazatelem byl snad jeden z nejlepších co kdy RWJ v =1 udělal :D Začátek jsem si musel pustit několikrát abych se přestal smát :D Tento týden byl ale celkově z těch lepších :)

183

Odpovědět

Ať si říká, kdo chce, co chce, já se na =3 podívám vždycky rád...

185

Odpovědět

Myslíš na =1?

202