ZmrtvýchvstáníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:879
Počet zobrazení:8 305

Legendární Equals Three se vrací! Poté, co se Ray William Johnson rozhodl kvůli přehršle práce a dalších projektů svou činnost v =3 výrazně omezit, našel na místo moderátora vhodnou náhradu. Tou je mladík jménem Robby Motz, na internetu zatím celkem neznámá osobnost. To se ale podle všeho s přibývajícími díly změní. V dnešním díle vám představí klučinu s tanečním nadáním, dámu s velkým hlasovým rozsahem a medvěda v nesnázích. Dejte Robbymu šanci! :) Videa: - kluk tanečník - holky na praku - medvěd bez hlavy

Přepis titulků

Ahoj, lidi, tady Jenna Marbles. Jsem strašně nadšená, že =3 zase běží. A chtěla bych vám představit nového roztomilého moderátora, Robbyho Motze. Dík, Jenno. Já jsem Robby Motz. Zatím mě neznáte. Dělal jsem divadlo a improvizaci, ale v podstatě jsem jen přišel na konkurz. A Ray si asi z tisícovky jiných týpků vybral zrovna mě, takže... Tady stojím.

A to je pecka! Mám za úkol vás teď pobavit. Jsem z toho nervózní. Budu se pořád srovnávat s Rayem, vy mě taky budete srovnávat s Rayem. Nevím, co z toho vyleze. Ale stejně je to boží. Je to vzrušující. Nikdy předtím jsem nic takového nezkusil. Ale snad mě v tom všichni podpoříte, co? Jde se na věc. Video číslo jedna.

Možná jste ho už viděli, protože je dost populární. Vystupuje v něm kluk, který se vidí na obrazovce na baseballovém zápase. A klepne mu z toho. Proč se omezovat! Malej Jimmy se nezastaví před ničím! Kde se ten kluk naučil takhle tančit? Tohle... Tohle je... Co to? To snad...

Tohle. Hustý. Tomu klukovi je tak osm let. Někdo by mu měl hodně rychle povyprávět o včeličkách. Třeba už tuhle středu. Rodiče si z toho nic nedělají. Tohle prostě dělá normálně. Ále, to se zas Jimmy jen tak vrtí vrtí vrtí vrtí.

I tak si myslím, že je ten kluk docela parádní. Asi mu ten jeho oslavný taneček čorknu. První den a už tu lítám bez trička. Jsem rád, že jsem kvůli tomuhle seknul se školou. Videa si všimla všechna možná média, a tým Marlins tomu klučinovi dokonce povolil hodit si první nadhoz. A z toho plyne ponaučení, že když si sundáte triko, něco za to dostanete. Další video už je trochu starší.

Jde to poznat podle formátu obrazu. Jste na to připravení? Ona totiž nebyla. - Já ještě nechci! - Máme to přidělané správně? Ne! Já ještě nechci! Jednoduchý příběh. Téhle atrakci se v zábavních parcích říká Prak. Tyhle dvě paní jsou...

kamarádky? Možná sestry.... Nebo sestřenice prožívající zakázanou lesbickou romanci. Nejlepší na tom videu je, jak si z těch dvou dělá obsluha atrakce p*del. Tak už to pusťte! Já se bojím! Dobře, ještě si rychle zkontrolujte pásy. Vy jste to nezkontroloval? Ještě ne, zkuste za to jenom zatahat. To je všechno. Ten chlap vydělává osm dolarů za hodinu.

Čím jiným se má asi tak bavit? Do pytle! Do hajzlu! Já nechci! Nechci! Já ji chápu. Taky mám z těchhle atrakcí respekt. Ale tahle ženská to prožívá na úplně jiné úrovni. Pusťte mě dolů! Zní to, jako by matku Honey Boo Boo hodili do drtičky na dřevo. Tak moment, tři čtvrtě hodiny stojíš ve frontě na tuhle atrakci, koukáš, jak vystřeluje ostatní lidi do vzduchu, a ani jednou tě nenapadne: "Tohle asi není pro mě."

To je jako kdybys uprostřed sexu všeho nechala a řekla: "Počkej, chtěla bych tě ještě trochu líp poznat." Kdybych tam seděl se svým dvojčetem já... Počkat, jsou to teda dvojčata, nebo... Omlouvám se, mluví ze mě rasista. Všichni běloši vypadají stejně.

Poslední video je z Wisconsinu a jsou v něm dva chlápci, co se snaží sundat medvědovi z hlavy konev. Však to znáte. Takhle to ve Wisconsinu chodí běžně. Koukni na něj! Takže všechny ty peníze, co jsem na benzínce naházel do automatu, nebyly úplně vyhozený. Mami. Jaké by to asi bylo, kdybyste v té hře mohli vyhrát skutečného medvěda? Proč u toho medvědi vždycky vypadají tak směšně?

Bože, Medvídek Pú. Ten mě vždycky dostane. Mimochodem, nemyslíte si taky, že Ijáčkovi diagnostikovali depresi? Díky moc, Obamo. Ten chlap, co ovládal ten jeřáb, je pěkný machr. Ale... Jak často se tohle může stát? To tam potkávají medvědy s konvema na hlavě na každém kroku?

Zlato? Nastartuj jeřáb, jdu zas lovit medvědy. Už toho mám plný zuby. Taky mi přijde, že si vybrali trochu přehnaný způsob, jak sundat medvědovi něco z hlavy. To je jako kdybyste rybařili granátem nebo používali Magnum kondomy, když vám jsou k ničemu. Mami. Fajn je, že i když to toho medvěda možná bolelo, dopadlo to dobře.

Utíkej, ty roztomiloučký teroristo. Ty zastánce Al-Káidy! Jéžiš. Ty lumpíku. Kolik medvědů museli asi zabít, než si to nacvičili? Na tý farmě bude někde určitě hromada medvědů. Mrtvých zkušebních medvědů. Dokázali jsme to, Larry! Ukaž nám ten svůj taneček svobodných medvědů!

Můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Už toho mám plný zuby. Ukázalo se, že... Chci, aby mi lítaly vlasy. Ahoj, jak je? Podělaný kadeřnictví. Jde to poznat podle formátu oplazu...

Oplazu! Jde to poznat podle formátu op... Obrazu! Kde to sakra jsem? Dělám si srandu, jsem v Rayově studiu, ty bláho. Nepyskuj a dones mi ty brambory! Dokázali jsme to, Larry! Rychle! Popadni... svý... nejlepší boty a ukaž nám ten svůj taneček svobodných medvědů!

Ten tvůj jásot je fajn, ale takhle to vidláci vůbec nedělaj. Panebože. Už toho mám plný zuby. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že se toho neujal Kassem-G

22

Odpovědět

Ale místo tohohle kluka by to mohl dělat Adam Hicks :D Ten by se tam hodil

20

Odpovědět

Vypadá lehce jak sjetej, ale je roztomilej :) :D

182

Odpovědět

Líbí se mi jeho humor, zasmál jsem se víc než u Raye, takže pecka :)

185

Odpovědět

Jo, vypadá v pohodě, ale pro příště by do to toho mohl dát trochu víc zápalu a energie. Vtípky ok, ale ještě se bude muset naučit to "prodat".
Dám mu ještě šanci, těším se na další...

180

Odpovědět

Prvé video v pohode, som zvedavý na ďalšie. :)

10

Odpovědět

Za mě dobrý. Nová krev, osvědčený pořad. Zase sem budu chodit častěji.

90

Odpovědět

Tohle fakt ne, tohle je hrozný, radši bych Horasho, který má sice horší hodnocení, u nás (kvůli ruštině), ale jinač je mnohem vtipnější

1336

Odpovědět

Pardon oprava Horosho

216

Odpovědět

Kdy bude další díl This is horosho ?

227

Odpovědět

Neví někdo proč to video smazali z oficiálního =3 kanálu ?
Jinak týpek je to v pohodě ;)

251

Odpovědět

Nic moc ale potenciál tam je.

100

Odpovědět

Ta Janne by řvala... :3

210

Odpovědět

Nechcete začít překládat sérii Cute Win Fail od Tobyho? Je to prakticky na stejným principu jako =3, ale přijde mi to o dost vtipnější. Má to 100 dílů, tak by jste jich mohli dát pár aspoň na zkoušku, jestli se to chytne.

142

Odpovědět

Stejne trapny jako za Raye... vykopali mrtvolu navlikli na snurky a vesele muze tancit dal, nikdy jsem to nemel rad aneb opravdu potrebuju videt trapny videa z jeste trapnejsimi komentari?

1864

Odpovědět

Souhlas.

1229

Odpovědět

+beboand now kiss..

528

Odpovědět

Roby je faajn, sympaťák, myslím, že to bude v pohodě! Ale ta holka na začátku je vážně strašná... to je opravdu v každém díle? A to jsem neměla ráda Annu Akanu, teď bych ji brala zpátky :D

3814

Odpovědět

Za 1. Jenna je super :D a za 2. Ne, v každým díle mu "předskakuje" někdo jinej. ;)

1111

Odpovědět

+PamisTak dlouho mu tam budou předskakovat až někomu přeskočí :D

40

Odpovědět

Líbí se mi!

136

Další