Znaky ganguEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:4 292

Než se dostaneme k další hvězdné otázce dne, dozvíte se fígl, který se dá využít při pořádání soutěží, uvidíte Facebookové rodičovství a neuvěřitelné záběry živého mamuta ze Sibiře. Jak trollujete? - Trolluju tak, že u každýho Rayova videa dám palec dolů, napíšu zlej komentář, že si odhlašuju odebírání, ale stejně to neudělám. (Odhlašuji si odebírání) - Nepoužívám kondomy. - Trolloval jsem, než mě trefil šíp do kolena. - Pod mostem. - Takhle.

Přepis titulků

Ahoj, lidi. Šťastný Valentýn! Na počest svatého Valentýna... jsem vám našel rande. Dělám si legraci. To není vaše rande, ale můj táta. První je televizní zpráva zabývající se kontroverzí ohledně návrhu nálepky? "Náctiletý vyhrál v konkurzu na návrh nálepky, avšak město ji nechce použít, jelikož prý zobrazuje znaky gangu." Znaky gangu? To zní závažně. "Tady je kresba. Zdevastovaný chlapec říká: Strašně jsem se snažil.

Ten návrh nemá nic společného s žádnými gangy." Každý, kdo ví něco o gangu, vám řekne, že nenajdete černocha, bělocha a divnýho fialovýho chlápka v jednom gangu. Ten kluk nepropaguje gang. Jen neví, jak nakreslit pořádnou ruku. Ruce jsou nejtěžší. I když si ji obkreslíte, tak stejně vypadá jako krocan. Tady je ale část, která mě dostala: "Zastupitelé se zatím nerozhodli, zda mu ponechají poukázku na 1000 dolarů." Vzali mu jeho tisícidolarovou výhru a možná mu ji nevrátí! Město Chicago, to je od vás pěkně podlý.

DENVER BY NIC TAKOVÝHO NEUDĚLAL! Další video je tenhle týden největší. Mělo totiž 22 milionů posr*ných zhlédnutí. Dcera tohoto chlápka napsala na Facebook článek o svých rodičích a když to on zjistil, - nebyl moc šťastný. - "Nedokážu říct, jak jsi mě zklamala a jak neuctivě ses zachovala ke každému dospělému." Po osmiminutovým proslovu přijde trest. "Tohle je tvůj laptop a tohle je má .45. Tohle jsou speciální explodující kulky s dutinou a ty mi taky zaplatíš, páč jedna stojí dolar."

Co udělá, až Hannah zapomene nakrmit psa? Nebo dostane špatnou známku? "Tohle vás naučí lajkovat její posty na Facebooku. Všechny vás zapálim. Kdo je psychopat teď?" Je docela ironické, že ho naštvala její zpráva na Facebooku, takže nahrál svoji odpověď na YouTube. Pak se k vám začne přirovnávat a říkat: "Když jsem byl já v tvým věku...". "Když jsem byl já v tvým věku, tak jsem se odstěhoval, bydlel sám, chodil na vejšku, zatímco jsem byl na střední, dělal dobrovolnýho hasiče a pořád chodil do školy!"

Pak jsem šel do školy, nahej, do kopce, oběma směry, na vozíčku, přes poušť a ještě jsem musel starýmu dědulovi říct kód, abych se do tý školy vůbec dostal. Nejhorší je, že když do toho laptopu střílí, vůbec nic se neděje. Nestane se nic hustýho! Znáte ty filmy, kdy po jedný kulce exploduje auto? To jsem chtěl! Hanno, my v =3 s tebou soucítíme a chceme, abys věděla, že nejsi jediná, kdo se cítí odstrčeně.

"Nemá to nic společnýho s žádnými gangy." Dobrá zpráva je, že vyhrál 1000 dolarů a může ti koupit nový lapt... Počkat... Poslední je údajná nahrávka huňatého mamuta překračujícího sibiřskou řeku. JAK JE TO MOŽNÉ? Ještě že jsi u sebe měl super HD kameru, abys mohl natočit ten historický moment. Ta nahrávka trvá jen 10 sekund. Kdo má tak naspěch, že natočí jen 10 sekund mamuta?

Očividně bylo to video záměrně rozmazáno. Takhle můžete pozměnit cokoliv. Tak fungují pivní brýle! Vždyť víte, že když se ožerete a začnete sledovat tuhle show, obraz se rozmaže a celý se to vylepší. V komentářích převládá názor, že jde o medvěda s rybou v puse. Já ale půjdu proti proudu a řeknu, že jde o rybu s medvědem v puse. Mělo to 3 miliony zhlédnutí za 6 dnů a musím vás bohužel zklamat, ale není to huňatý mamut.

Ve skutečnosti je to píč*vina. Jsem z dnešní nabídky videí docela zklamaný. Víte, jak se cítím? "Strašně jsem se snažil." Ale víte, co mě taky rozbrečí, protože to je tak krásný? Otázka dne, která je od uživatele jménem Zac Efron... - a ten se ptá: - "Jsem Zac a moje otázka zní: Kdyby byl váš život film, jak by se jmenoval?" Hezky, Zacu Efrone! Kdyby byl váš život film, jak by se jmenoval? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak trollujete? Dělá větší brajgl než dvě mrouskající kočky v kůlně. Trefil jsem to zezadu, lidi. A divnýho fialovýho chlápka? Tady je ale část... Ježiš. Pardon.

Equals Three mě strašně děsí, vole! Přihlaste se k odběru. Jo! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten táta s pistolí je hodně velkej kretén.Zaplatpánbůh,že nemam takovýho otce.

196

Odpovědět

Cskej RWJ
zhulenec toci srandovni videa:D
skoro jsem chcipnula kdyz jsem ho videla :D
http://www.youtube.com/watch?v=w51ROYZA7ps&feature=g-all&context=G2e90c7aFAAAAAAAAAAA

185

Odpovědět

Chudák kluk. Označit někoho v Chicagu za gangstera... se mu nedivte, že brečí. Teď ani netuší, od který famílie to přiletí. :-D

191

Odpovědět

trdelin: Kde máš napsané, že to jsou nepovedené scény. Já bych řekl, že většinou jsou tam scény vystřižené.

191

Odpovědět

on the wheelchair through the desert xD

181

Odpovědět

Na konci vypadal a zněl jak Kryton, když vypil ten lomcovák pro androidy. :D

191

Odpovědět

Petr: Alespon nechodí v pytli jako ty :) tak nebreč

183

Odpovědět

Petr: Náhodou mu ty brejle slušej, blbe :-D

1910

Odpovědět

V tom třetím videu má Ray ironickou pravdu, každé "údajně" natačené video UFO, Yetyho či Lochnesky je i přes dnešní možnou techniku rozmazané, v malém rozlišení nebo nehorázně rozklepané. Škoda no, natočit mamuta v HD a od odborníku potvzená pravost, to by byla senzace :-)

202

Odpovědět

Ten kluk z prvního videa to celkem nezvlád. Když si představim bejt v jeho kůži, tak by mi to asi bylo taky líto, ale brečet...
Mno, to je jedno, každopádně Ray je furt dobrej, netvrdím že ne, ale u prvních zde přeložených videí jsem ho měl asi přece jenom radši.

1815

Odpovědět

Očividně to byla nějaká velká soutěž a výhra byla celkem pocta, plus ta výhra?? Sebrat ti někdo tolik prachů, tak bys nebrečel? :D

20

Odpovědět

Skoda ze ty nepovedene sceny nejsou zas tak nepovedene vzhledem k tomu ze vetsina znich je natocenych schvalne jako nepovedena..... Kdyby Jackie sledoval =3 myslim si ze by byl z toho dost zklamanej:´(

1824

Odpovědět

ten tatka te dcery je drsnak .....

1810

Odpovědět

jo ty brejle sak és... ale dneska to bylo celkem síla.

S každým videem z Ameriky se mi z té země dělá čím dál tím víc špatně.

1837

Odpovědět

Taky nesnáším ty jeho brejle... PŘÍŠERNÁ MODA PRYČ S NÍ

1822

Odpovědět

Boha... Ten blb bude mít furt ty brejle

1873

Další