Zuřivá erekceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:4 616

Po parádním intru bude následovat trojice podivných videí - synchronizované kočky, milující soused a reklama na zmrzlinu jak z Japonska.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Musím přiznat, že jsou dnešní videa tak trochu podivná. Když jsem vás teď varoval, první se jmenuje synchronizované kočky. Nechci znít jako kočičí rasista, ale tyhle holý kočky mě děsí. Dokážete si představit, že je hladíte? Je to jako hladit čerstvě oholený šourek. Víte, jaký je to pocit? Jistěže ano. Na další informace o šourcích se zeptáme našeho reportéra Catta Lauera. Rayi, jsme tady a jsme živě.

Za mnou vidíte tři perfektně oholené kočky. Nic, na co bych si normálně stežoval, ale koukněte, jak jsou vrásčitý. Tak odpudivé. Takže táhni do prd*le, Catt Lauer končí. Ty kočky opravdu vypadají divně, zkusme jim dát vlasy. Pořád vypadají jako hromada předkožek. A to nemluvím o tom slonovi, který sedí přímo za nimi. Víte, že existuje jen jeden druh člověka, který by si takové kočky nechal? Je to stejný druh, který by vás ubodal k smrti a nosil vaši vagínu jako čepici.

Když jsme u čepic z vagín, tohle další video s nimi nemá nic společného. Je ale taky podivný. Jde o konfrontaci mezi chlápkem a jeho vidláckým sousedem. Věděl jsem, že to bude super, když to začalo takhle. "Pojď sem! Myslíš, že mi máš co říct? Jak se máš, zku*vysynu? Hádej, co? Jsem Američan. - Ty ne. - Já jsem Arab. Jseš zasra*ej pedofil. Víš, jak moc tě chci?

Chci tě vomrd*t do prdele, buzno." Vážně, pane? Chcete mě omrd*t do prdele? To je od vás velice sousedské. Je vážně frustrující, když lidé vysílají smíšené signály. "Vy sráčo*é. Chci tě vomrd*t do prdele, buzno." Chceš mě zabít, nebo opích*t? Obojí nejde, musíš jedno vybrat a pak mi dát pusu. Jinak je to přihřátý. Moji vidláčtí sousedé mají alespoň tu slušnost vzít mě do rychlýho občerstvení, než mě zabijou a omrd*j...

v tomto pořadí. Rádi se dobře najíme. Tito sousedé se očividně hádají kvůli nejlepšímu plotu všech dob a tenhle... "Vymrd*m tě! Vidíš to? Vymrd*m tě!" trpí tím, co akademici označují jako zuřivá erekce. Něco tak strašně nenávidíte, až s tím chcete mít sex. Já jsem třeba v minulosti pociťoval zuřivou erekci ke své učitelce angličtiny, paní Cornishové.

Prostě říkám, že bych ji ojel. Vím, že byla dnešní videa trochu divná, tak to zakončíme reklamou na zmrzku. Fajn, co? Skutečně jde o reklamu na zmrzlinu. "Existuje důvod, proč mám lesklou pokožku, proč zářím a proč jsou mé póry tak čisté. Jím zmrzlinu Little Baby's. Udržuje mě mladého. Miluji svoji práci, miluji svůj život. Když budete jíst zmrzlinu Little Baby's, budete na sebe mrkat, přikyvovat, objímat se a plácat si."

Super, teď si můžu přidat zmrzlinu na seznam věcí, kterých se k smrti bojím. Cirkusoví klauni, závazek, holé kočky, vidláčtí sousedé a zmrzlina. Neznám pohlaví této osoby, ale jak je možné, že on nebo ona může koukat skrze moji tvář přímo do mé duše? Dá se zmrzlina vůbec jíst, když se na vás někdo takhle dívá? Přestaň! Nemůžu, když se díváš. I když je to video strašidelný, nikdy to nebude tak strašidelný jako žemlovka.

Říkám vám, že rozinky a rohlíky k sobě nepatří. Nákyp má bejt jemnej! A neříkejte mi, že je to výborný! To teda rozhodně neni, kur*a! Na koho tahle reklama funguje? Na někoho, kdo vlastní holé kočky? Nebo na osobu, která vás chce ubodat a pak nosit vaši vagínu jako čepici? "Chci tě vomrd*t do prdele, buzno." Díky za sledování epizody. Nezapomeňte najít skrytý obrázek a pokud kliknete sem na odběr, pošlu vám svůj výřez vagíny, abyste si mohli navrhnout vlastní čepici.

Zábava pro celou rodinu. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Applebee's? To je absolutní hnus. Chilli's je sice totální mrd*ík, ale aspoň tam dobře vaří.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty kočky na prvním videu, to umí moje kočka taky když ji mávám s kusem masa před očima, dokáže udělat cokoliv ;)

191

Odpovědět

Ta reklama na zmrzlinu je dobra pro děti aby nechtěli pak zmrzlinu :D

201

Odpovědět

Sem si myslel že to Ray natáčí někde z obýváku a on má přitom takový luxusní natáčecí studio v mrakodrapu :D

192

Odpovědět

To nás bude asi víc... :D

190

Odpovědět

necdhteli byste zacit prekladat cute win fail? dela to toby turner a je to podobne jako equals three. http://www.youtube.com/user/cutewinfail

1813

Odpovědět

Souhlasim, cute win fail je skvělej pořad :D Taky bych ho tu chtěl.

185

Odpovědět

Už nikdy nebudu jíst zmrzlinu.

193

Odpovědět

Čo to má byť s tým skrytým obrázkom?

180

Odpovědět

To je horor.....ten upřený pohled..ty oči....a ještě jak si to bere tu zmrzlinu z hlavy.....já neusnu :p

202

Odpovědět

wau, normalne som ani nevedel ze Rayovo "studio" sa nachadza v mrakodrape :D
inak k videam, sice mam velmi rad zvierata, hlavne psy a macky, ale tieto macky su mi velmi odporne az ich lutujem ze nemaju srst :/
a ta reklama.. vdaka akurat som sa chystal ist spat aby som rano do roboty vstal.. asi sa nevyspim :D

194

Odpovědět

Ersagon :D ty vole tak to sme na tom uplne na stejno :D ach zmrzilna budes mi chybat :D

184

Odpovědět

Panebože zrovna, když jím zmrzlinu se tam objeví ta děsivá reklama... až mě z toho přešla chuť :D

194