5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:4 517
Už je to nějaká doba, co jsem slíbil další webseriálek po konci Legend of Neil. Bohužel kvůli vytíženosti a také tomu, že mě dlouhou dobu nic nezaujalo natolik, abych se pustil do překladu, se dočkáte teprve dnes. :) Toto je tedy upoutávka na nový webseriál, se kterým se budeme setkávat každou středu ve 20:00 po několik týdnů. Autorem seriálu je náš známý a velice oblíbený Jeff Lewis aka Vork ze seriálu The Guild a se scénářem mu pomohl jeden z režisérů The Guild, Sean Becker. 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise je trochu netradiční webseriál. Nečekejte nějaký "sofistikovaný" příběh, každý díl je totiž pojatý jako krátká skečová scénka. Doufám, že většině z vás sedne i takový trochu netradiční typ humoru, ne tak vzdálený od ztvárnění samotného Vorka. Jako bonus bych dodal, že se v seriálu mihne i pár dalších známých tváří z The Guild jako Felicia Day, Bladezz, Bambula a další. Snad se vám seriál bude líbit a zkrátí vám čekání na 5. řadu The Guild, která je již s jistotou na cestě. :) P.S.: A ode mě očekávejte ještě jeden nový webseriál každý pátek v 17:00.

Přepis titulků

Zdravíčko. Já jsem Jeff Lewis a byl bych rád, kdybyste se dívali na můj nový seriál 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise. Myslím, že by se vám mohl líbit. Děkuji. Nemusíte. Nechci vás do ničeho nutit. Jen bych chtěl, abyste se dívali.

Ocenil bych to. Opravdu potřebuju, abyste se dívali. Jen se na to podívejte, jo? Žádám toho tolik? Chci po vás jen jednu věc. Udělal bych pro vás cokoliv. Prostě se na to kurva podívejte! Dobře? Prostě si sedněte a dívejte se, kurva. Udělejte to!

Co s váma sakra je? Kreténe. 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Dívejte se, nebo ne. Od 9. 3. na www.VideaČesky.cz.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

a kde je ten seriál noobe?

186

Odpovědět

Kravina tohle i jeho seriál max 1 scéna za film vtipná. Když humor tlačíte tak to nejde...
Prostě je to GAY ten Jeff ( osobní názor )

1810

Odpovědět

Po shlédnutí této upoutávky jsem vůbec neměl v plánu sledovat jakékoli další video tohoto umělce, avšak zvědavost mi nedala a nakonec jsem se podíval na první díl jeho seriálu. Musím uznat, že jsem udělal dobře, protože seriál stojí opravdu zato, ačkoli je tato upoutávka doslova o ničem... :)

181

Odpovědět

Tenhle chlápek je dobrej. Těšim se, co z toho vyleze.

180

Odpovědět

Tohle mě nějak nezaujalo, ale na seriál rozhodně kouknu:)

181

Odpovědět

Zajímavé, ale už se těšim

180

Odpovědět

asi mám rád tenhle typ humoru.... DICK! :DDD

180

Odpovědět

Jeffa Lewise mám rád ale tohle byl trochu slabší trailer 7/10

181

Odpovědět

jjjj 8.3.2011 - 8:59

ubohé až to práská dveřma..a to nemam doma pruvan..

tak to máš doma asi paranormální jevy :D

180

Odpovědět

Prazvláštní upoutávka, ale každopádně to zkusím zkouknout.

181

Odpovědět

CITACE:
"""ubohé až to práská dveřma..a to nemam doma pruvan.."

Jednoduché...nekoukej se na to. Mimochodem už podle přezdívky si cyp jak lampa.

180

Odpovědět

ubohé až to práská dveřma..a to nemam doma pruvan..

183

Odpovědět

ZE vzdycky mi pripominal Kolera... to me dostalo :D

180

Odpovědět

Už se moc těším... :-D

180

Další