5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #1 Honěná

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 071
Počet zobrazení:9 276
Jak bylo avizováno v upoutávce, ode dneška se budeme každou středu ve 20:00 setkávat s webseriálem Jeffa Lewise (Vork - The Guild) a Seana Beckera (režie - The Guild, Webventures of Justin and Alden) 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise. V první skeči uvidíme přístup moderních dětí ke starodávným hrám jako je honěná a schovka.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: Honěná - Tady jsi. - Ahoj, Garry. Díky, že mi pomůžeš s daněmi. Snad nevadí, že jsem přivedl své děti. Tohle jsou Rachel a Eddie. Ahoj lidi, jak se máte? - Pokémoni, viďte?

- Nudíme se, tati. - Vsadím se, že máte rádi videohry. - Jo, máte nějaké? - Ne. - A co kabelovku? Ne, omlouvám se. Ale víte, co mám? Velký dvorek. To je super úžasné. Prostě si běžte... hrát. Hrát co?

Prostě běžte hrát... honěnou. Hrajte na honěnou. Co je honěná? Prostě honěná. Vy jste si ještě nikdy nehráli na honěnou? Jeden z vás má babu. A ten, kdo zrovna má babu, se snaží dotknout toho druhého. - A jaký je cíl?

- Nemít babu. A když máš babu, budeš se snažit dát babu jemu. A pak co? Pak máš babu zase ty a snažíš se dotknout jí. Trochu se to opakuje. Jo. A proč pořád tolik dotýkání? Zní to teple. Jo, tati.

A pořád používáš slovo "baba". Co to vůbec znamená? Jsou prostě dva týmy, jeden má babu a pak ten druhý. Jak se říká tomu druhému? Nemá jméno, je prostě... ten, komu se snažíš dát babu. A jak se vyhraje? Není tam něco jako vítěz. Spíš takový krátkodobý vítěz. Vyhráváte prakticky pokaždé, když máte babu a někoho se dotknete.

A pak možná vyhrajete, nebo prohrajete... Dobrá, pojďme hrát babu. Říká se tomu honěná. Tady to máme. - Nevypadá to tak hrozně. - Jo. - Nejprve je rozdělíme. - Jasně, jasně. Dáme je do složek. Tyhle nepotřebuju.

Tyhle přidej k... Aby ses zbavil všech... Co to sakra...? - Vydržíš chvilku? - Jasně, začnu je rozdělovat. - To zní dobře, díky. - Pohoda. Dobře, omlouvám se za to. - Můžeme pokračovat. - Dobře. Teď musíme udělat... Ne nezbytně, tohle vypadá jako obchodní záležitost.

- A tohle je... - Make-up a tak. - A... - A tohle dáme k... Co to kurva...? Omlouvám se, vydrž chvilku. To si ze mě snad dělají prdel. - Dobře. - Takže, tyhle určitě nebudeme potřebovat. Co to sakra dělají? Vydrž.

Bože můj... Všechno v pořádku? Ano, právě jsem je naučil novou hru, schovávanou. Takže už mám většinu hotovou, takže... Ty budeš muset... Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je naprosto ženiální :D :D

190

Odpovědět

wtf?

180

Odpovědět

tak natoč něco .. rád se podívám :-)

180

Odpovědět

HA HA HA fakt hrozně vtipný to bych sám natočil lepší video teda...

181

Odpovědět

Funny :D
Tenhle díl se fakt poved, jsem zvědavej na další :D

180

Odpovědět

:D:D:D to nema chybu!!!

180

Odpovědět

Lol ty děcka soiu fakt drsné. Epic

180

Odpovědět

Skvělé... Schovávaná a honěná... :DD Aspoň jsem našla další seriál, který můžu začít sledovat

180

Odpovědět

Krásné a na schovávanou to uplně dorazí :o)

180

Odpovědět

Tohle je blbost - dlouhé a bez pointy, ale ten druhý díl byl dobrý.

181

Odpovědět

Mdlý, bez nápadu a až na jeden krátký moment ani vtipný, ale jak se říká jedna vlaštovka jaro nedělá. U tohodle se nemůžou smát ani při natáčení, a taky to podle toho vypadá.
Mimochodem tohle nemá s "anglickým" humorem nic společného, tohle je stupidní humor, pokud to vůbec humor je.

181

Odpovědět

Je to super, ma to pointu, ackoliv humor je trochu "anglický";-) Ale jen tak dal - lepsi nez nejake bezduche serialy typu Zivot na koleji...to je horsi nez nejaka Urugayska soap-opera;-)

180

Odpovědět

Úžasné!!! :D Pevně doufám, že kvalita neklesne, protože tohle dokáže podat úžasnou formou aktuální problémy...

180

Odpovědět

Chtělo by to novou znělku ale jinak vtipný :)

180

Odpovědět

Smutné na tom je, že takhle retardované děti teď potkáte na každém rohu. Souhlasím, že je to kvalitní humor. Po tom "intru" jsem ani nečekal... :)

180

Další