5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #3 Rande

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:907
Počet zobrazení:7 938
Jak jsem avizoval v komentářích, v dnešní epizodě 5minutové komediální hodinky Jeffa Lewise uvidíme opět jednu známou tvář, tentokrát Feliciu Day (The Guild, The Legend of Neil, The Webventures of Justin and Alden) ve skeči nazvaném Rande, kde nám Stan předvede své schopnosti v oblasti okouzlení něžného pohlaví.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Rande" Ano, právě jsem dostala tabulky od Brenta. Ano, peníze odešlu do 17:00, pani Carlyleová. Děkuji. Tereso? - Šla bys se mnou na rande? - Ne. Dobře tedy.

- Počkej, Stane?! - Ano? Ne, že bych s tebou nechtěla jít. Mám tě ráda. Ráda bych si s tebou někam vyšla. Jen si myslím, že nemáme nic společného. - Jak myslíš. - Počkej chvilku. Máme? Nevím, je tady horko, velmi horko. Já nevím.

Ráda bych si s tebou vyšla, ale bojím se, že bychom neměli o čem mluvit. Asi to tady celé pozvracím. - Měli bychom o čem mluvit? - Myslím, že bychom měli spoustu témat. Když já nevím. Jsem celkem nudná a vůbec tě neznám. Nejsem nic moc. - No, asi bychom to neměli dělat.

- Dobrá tedy. O čem bychom mluvili během rande? Odkud jsme, kolik máme sourozenců. To je tak na 2 minuty. Nesnáším ticho, nemůžu ho vystát. To je špatné. Ne, chci jít. Víš, všimla jsem si tě v účetním oddělení. Jsem v marketingovém oddělení.

- Ale byl jsi v účetním oddělení? - Ano. No, a když jsi tam byl, všimla jsem si tě. Kam bychom šli na jídlo? - Znám skvělou mexickou restauraci. - Nemám ráda sushi. - Pak to bude v pořádku. - Vím, že to znělo nelogicky, ale pokud se rozhodneš na poslední chvíli změnit místo, sushi rozhodně není správná volba. Ale ne, nemyslím si, že jsi šílená.

Neřekla jsem, že jsem šílená. Tak to jsem neposlouchal. - O čem bychom mluvili? - Nevím. Tohle je těžké, opravdu těžké. Pokud dojde na ticho, budu se cítit nepříjemně a budu chtít odejít. Tak se cítím ve sprše. Mohl bys udělat seznam témat ke konverzaci, kdyby nám došla?

- Něco jako usměrňovací seznam? - Nevím, co to znamená. - Dobrá, udělám to. - Dej mi příklad položky na seznamu. - Ovoce. - Mám ráda banány. Neříkej mi to teď. Proč ne? - Měli bychom si to šetřit na rande. - Zatraceně. Dobře, co dalšího by tam mohlo být? - Koně?

- Mám je ráda. - Proč mi to říkáš? - Omlouvám se. Promiň, ničím tvůj seznam. - Dále? - Jizvy. - To je zajímavé... - Nic neříkej! Chtěla jsem říct, že žádné nemám. - To nechci vědět. - Ale když žádné nemám, není o čem mluvit. Ale fakt, že žádné nemáš je další věc, o které už na rande nemůžeme mluvit. Máš pravdu.

Dobře. A co Richard Benjamin? - Ten herec? - Ano. - Chceš o něm mluvit u večeře? - Asi bychom měli, nikdo jiný to nedělá. Nevím... To byla informace! Zatraceně! Je tu horko, velmi horko. Nezvládnu to, bude mi špatně. Odcházím, budu zvracet, budu zvracet! Musím jít, nemůžu...

Mami! Dnes večer si to s tebou rozdám opravdu tvrdě. Vyzvednu tě v 8. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dnes večer si to s tebou rozdám opavdu tvrdě.
Vyzvednu tě v 8.
:D :D :D

200

Odpovědět

Naprosto skvělý díl! :D

190

Odpovědět

Vyzvednu tě v 8 :D :D :D

190

Odpovědět

No zajimavy,ale ...Chci tu Dr Horrible’s Sing Along Blog:)

181

Odpovědět

Kdyby mi řekla Felicia "Dnes večer si to s tebou rozdám orapvdu tvrdě" to bych byl móc rád (SP hláška :D)

190

Odpovědět

best
web
serial
ever

180

Odpovědět

joo Felicia ta je prostě úžasně nádherná :D

180

Odpovědět

Ach ta Felicia, jak já jí žeru ;)

180

Odpovědět

Tak s Felicii Day bych taky rád vyrazil na rande :)

190

Odpovědět

kakos: Je to určitý druh humoru - nebude se líbit každému, ale o to taky nejde.
Minulý díl (Večeře) by taky někdo považoval za nechutný a jiný za geniální.
Jinak, seriál je super. Jen tak dál a víc :D

180

Odpovědět

nice :D

180

Odpovědět

budu se snažit něják spamovat, doufám že tu neni nic jako BAN :) dám si to jakoby do podpisu

______________________________
Chci tu Dr Horrible's Sing Along Blog

181

Odpovědět

Pokud by se to podařilo prosadit, tak se toho rád ujmu. Stačí dostatečně spamovat a třeba se s tím pohne :D. Jen je trochu problém, že když už ty titulky existují, tak se člověk chtě nechtě nevyhne tomu, že se budou podobat do jisté míry již vžité názvy české :/. Ale vlastně teď si vzpomínám, že jsem i navrhoval, že bychom kontaktovali tvůrce a s jejich svolením bychom to publikovali s jejich titulky, ale nějak to padlo.

180

Odpovědět

konec to rozbil :D

180

Odpovědět

Jako tak tohle jsou videa česky já si osobně myslim že je jedno jestly to všichni znaj, nebo ne. Třeba tu jsou i tací který to neviděly a myslim si že tenhle webseriál by si zasloužil být mezi těma který tu máte. Vid tu máte seriály, ktereý nejsem ani zdaleka tak dobrý.(zdaleka bych potrhle:))

180

Další