5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #10 Kancelář

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:5 618

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise nám dospěla ke svému závěru. Snad se vám líbila a doufejme, že se dočkáme i další řady. V zásobě mám ještě jeden díl vystřižených záběrů, ale ten už se objeví mimo tento vyhrazený časový slot. Děkuji, že jste tomuto seriálu věnovali svůj čas a po zkouškovém si pro vás připravím určitě zase něco nového. No a samozřejmě s Jeffem Lewisem se již brzy uvidíme v 5. řadě webseriálu The Guild, jehož natáčení je v plném proudu a premiéra se nám pomalu ale jistě blíží.

No a nyní si již vychutnejte poslední díl, ve kterém se dostaneme do prostředí typické americké kanceláře se vším, co k tomu patří. V této epizodě se dokonce dočkáme i další postavy z již zmiňovaného seriálu The Guild a to Robin Thorsen (Clara) a objeví se i Alex Albrecht (The Webventures of Justin & Alden, The Legend of Neil a další).

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Kancelář" Ahoj. Kde je Philip? Ty jsi to neslyšel? Včera odešel dříve. Dali mu padáka. Opravdu?

Byl naštvaný. Naprosto nepříčetný. Snad bude v pořádku. Bille, potřebuju toho Havershama mít na stole hned ráno. Ano, pane. Pane Johnsone? Měl jste šanci zvážit to zvýšení platu, co jsme probírali? Ano, Bille.

Omlouvám se. Nejde to. Není na to rozpočet. Kde je ten brigádník? Tady jsem. Přines mi espresso a zbav se totohle pytle psích hoven. Jdu na to. Sakra, to je Philip. Philipe, co tady děláš? Neměli jste mě nikdy vyhodit, vy parchanti! Teď všichni chcípnete!

Do hajzlu s tím. Aaa už je to tady! Přichází smrt. Mé tělo je na tom příšerně. Nikdy jsem nebyl v trojce. Do hajzlu! Panebože! Bille, ty jsi skočil na granát?

Chtěl ses vzdát vlastního života za naše! Jsi úžasný! Asi byl vadný. To je jedno. Nevěděl jsi, že nevybouchne. Brigádníku, zbav se toho. Byl jsi ochoten položit svůj život za každého z nás. Dovol mi být první, kdo ti potřese rukou.

Jdu na to. Nic to nebylo. Prý nic. Neuvěřitelné. Jdu o tom tweetovat. Jsem ti dlužen, kámo. Pojď sem. Díky.

A teď já. Takže. Pane Johnsone. Ano? Jak to bude s tím zvýšením platu teď? Bille, myslel jsem, že jsme o tom už mluvili. To bylo předtím, než jsem skočil na granát. A to s tím granátem oceňuji.

Rozhodně ano. Udělal jsem si čas potřást ti rukou. Pamatuješ? Ano, pane. Díky, Bille. Dobře? Díky. Všichni jsme naživu, v pořádku, ale... Musíme tuhle loď dál kormidlovat.

Vytřískejme z toho, co nejvíce. Vždyť jsem skočil na granát. Mohl jsem zemřít. Pamatuješ, když jsem přišel a skončil na gran... A začal jsem řvát: "Už je to tady! Přichází smrt." "Do hajzlu, kurva, já umřu." Jen jsem si říkal... Jen sis říkal, že... Přijdeš, sedneš si na granát a zbytek dne bude pohodička?

No, já... Bille, potřebuju ta Wilibyho čísla. Ne, ne. Kene, Billa totiž už dnes s ničím nesmíme zatěžovat. O čem to mluvíš? Pamatuješ na ten granát? To bylo dneska? Sarah?

Pamatuješ si to s Billem a granátem? Matně. Myslela jsem, že se mi to zdálo. Jo, no... Král Bill tady, si myslí, že je náš zachránce. Jen si myslím, že bych měl dostat trochu uznání. Víš, když přijdu k někomu domů, ze všeho nejdříve dám krytky na ostré hrany stolu. Poděkoval mi někdy někdo?

Ne. Dokonce občas chtějí, abych odešel. To je dost divné, Carle. Jo, vím. Ale není to o mně, ale o něm. Bille, až tě přestaneme chválit, můžeme tě nakrmit a vykoupat? - No počkat. - Tome, ty jsi tam byl. Jsi můj nejlepší kamarád. Co si myslíš? Už ani nevím, kdo jsi.

Jednu chvíli skáčeš na dělobuch. Byl to granát! A za chvíli je z tebe hajzl roku. - Byla to jen prskavka. - Byl to granát! Já slyšela, že to byla srolovaná ponožka. Byl to granát a mohl jsem všem zachránit život! Bille, nenapadlo tě, že někteří z nás chtěli zemřít? Že máme chronické deprese a náš život je slepá ulička.

Tohle byla naše jediná šance a tys nám ji vzal. Podělal jsi to. Utekla jsi z místnosti, měla jsi tu zůstat. I kdybych tu zůstala, ležel jsi na tom. Nikdo neměl šanci zemřít, když jsi na té blbosti ležel. Koukněte na mě. Právě jsem všechny zachránil od pořezání papírem. Chvalte mě.

Jen doufám, že nám Bill letos požehná dobrou sklizeň kukuřice. Doufám, že vyléčí mou lepru a divnou ruku. Mám nápad. Klekněme si a modleme se k Billovi, dárci života. Bille... Děkuji. A dost, a dost. Zapomeňte na to, končím!

Philip je zpátky. Minule jsem to podělal, ale jsem zpátky. Nikdy jste mě neměli vyhodit. Teď všichni umřete! A smrt je tady! To si ze mě kurva děláte srandu?! Takže... Pane Johnsone?

Ano? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jenže tyhle moresy se v rámci globalizace uplatnují i tady ale není to jen o americké kanceláři je to o lidech ti takový jsou
v každém kapitalismu

180

Odpovědět

so mr.jonson :-D

180

Odpovědět

Batrachust napsal si strčí mu druhou bouchačku k hlavě, dýku pod krk, svojí hromotluckou pěstí bouchne do pultu on má 3 ruce? když v jednej drží pistoli a ve druhej nůž pod jeho krkem a jakou teda bouchne do stolu? :-D

180

Odpovědět


Odpovědět

Ty poslední dva stály za to :D

190

Odpovědět

VADRI28: Náhodou, třetí díl skončil výborně. Já osobně bych si takový konec nechal líbit. I dvakrát... :-D

180

Odpovědět

Je to prostě pravdivý. Tfujtajbl..

180

Odpovědět

Smutný na tom je, že je to celkem realistická scénka...lidi se k sobě vůbec neumí chovat.

180

Odpovědět

brutal :D

180

Odpovědět

JaaJ: detail...

180

Odpovědět

VADRI28 presne tak :(

181

Odpovědět

Tohle bylo dobre ;D

180

Odpovědět

je to smutny no.... mam ho rad, a stve me ze v tech videich on nikdy neskonci dobre., vzdy je za kokota..

181

Odpovědět

Smutné je na to to, že je to docela reálné.

190

Odpovědět

Parádní vyvrcholení série (doufejme, ze série, nikoliv seriálu). :)

180

Další