5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #9 Bankomat

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:888
Počet zobrazení:7 533
5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise se nám pomalu blíží ke svému závěru. V předposledním díle se Jeff jakožto hodný manžel obětuje, a i přes přítomnost pochybných individuí neváhá nasadit vlastní život při vybírání peněz z bankomatu. Poslední epizodu u nás najdete ve středu v 20:00.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Bankomat" Dobře, tamhle je ten bankomat. - Víš, kolik máš vybrat? - Jasně. Někdo tam je. Tak se postav do řady. Až skončí, dostaneš své peníze. Venku je opravdu tma. Je noc.

Jdi pro ty peníze. Chceš jet na Havaj, nebo ne? Ano. Uletí nám letadlo, pospěš si. - Dobře. - Zatáhni ruční brzdu. Nevypínej to, budu poslouchat rádio. Nezavírej ho. Bude tady dusno. Zavři dveře!

Promiň. Takže ruce máš v pohodě? Jo, jasně, jen nikdy nevíš, jak bude policajt reagovat, když si z něho děláš srandu. Zlato, pospěš si a vezmi ty peníze. Podle aerolinek tam musíme být hodinu předem. Dobře. Policajtovi bych nakopal zadek kdykoliv.

Jen musí schovat odznak, pak je to legální. Máš kreditku? - Jo. - Tak běž. Používáte ten bankomat? Ne. Včera jsem odešel od Pekelných andělů. Stejně to byla banda slečinek.

Chystám se použít bankomat. - Gratuluju. - Chceš kurva sušenku? - Zlato? - Už jdu. To je teda tvrďácké tetování. Díky, kámo. Pamatuješ si, jak jsem nacpal tomu týpkovi do prdele pivo? jen protože chrápal. - Jo.

- S dovolením. Byla to plechovka, nebo lahev? Byla to lahev. Byl to malý Jojo, že? - Jasně, že on. - Bylo to v místním vězení? Ne, to bylo v San Quentinu. Nakopal jsem mu zadek. A co s ním je teď? Je už napůl doma a napůl zpátky ve vězení, jak ho znám.

Nikdy se nepoučí. Zlato, víš kolik máš vybrat? Jo. Myslím, že maximální výběr je 400 dolarů, tak vyber tolik. Vyber maximum. Vím, že tam máme uloženo daleko víc, ale můžeš vybrat jen 400 dolarů.

- To je maximum. - Dobře. Věřil bys, že jsem požádal svého kurátora o peníze a on mi je nedal? Měl jsi ho bodnout. Někdy mi přijde, že nám bylo lépe ve vězení. Tři jídla denně, pěkná teplá postel. Víš co, zlato? 400 by mělo stačit. Přemýšlela jsem a ještě máme těch 600 dolarů.

Takže vezmi to maximum 400 dolarů. Nebudu zase pracovat pro Velkého Luieho. Lámání nohou lidem je náročné a vyčerpávající. Zlato?! Nevidím tady těch 600 dolarů. Myslela jsem, že jsou v přihrádce. Jsou tady jen mé šperky. Všechny mé šperky, které jsem vzala, aby nezůstaly doma. Máš těch 600 dolarů u sebe?

Co teprve dostat prachy z mé manželky. S tím soudním zákazem přiblížení to moc nejde. Zamávej s nimi na mě. Zamávej s těmi penězi, abych věděla, že je máš. Včera jsem rozbil svému dítěti prasátko. Nic. Děti... Co ti tak trvá?

Zapomněl jsi pin? Je to 4469, jako tvoje narozeniny. 4469. Musíme si sehnat nějaký kšeft. Najít nějakého nicnetušícího jedince. Okrást ho. A vzít si jeho peníze. Jsem pro. Zlato, co ti tak trvá?

Chlapi, kdo stojí takhle blízko někoho, kdo používá bankomat? Jen jsme si povídali. Od toho je kavárna. Chystali jste se ho použít? Kdo by si vybral tohle místo na sraz a povídání? No tak chlapi, jděte někam jinam. Promiňte, madam. Promiňte, madam.

Tak jsi zněl. No tak, 4469. Vezmi peníze. Žádná účtenka, nikdy neber účtenku. Bylo to předtím. Ty bys přepadl jen jednoho týpka? Já musím aspoň dva. Někoho se spoustou peněz u sebe. Přetáhnul bych ho pálkou přes hlavu.

Zlato! Tak pojď už! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak dnes jsem se u 5minutové komediální hodinky i zasmál =) Dnes to byla fakt povedený (možná tím, že pan Jeff neotevřel pusu)

187

Odpovědět

Jak udělal ten facepalm :D

190

Odpovědět

Nejlepší díl.

181

Odpovědět

hehehehhe tyve tak tu mit doma tak se ihned stehuju

190

Odpovědět


Odpovědět

Paneboze ja bych se tak rad smal, ale ta jeho manzelka byla tak nechutne nesympaticky buckem prorostly prase, ze mne to akorat pobudilo xD

189

Odpovědět

da se to cekat ale i tak se smeju :D

181

Odpovědět

:DDDDD

180

Odpovědět

tak toto byl ási jedinej dil kterej se mi libil:D:D...

183

Odpovědět

já bych těm týpkům zaplatil těch 400 dolarů aby tu jeho manželku zmlátily :D

182

Odpovědět

uz jsem JL skoro vzdal, ale tehle dil je fakt skvost! Diky moc

181

Odpovědět

a knight of good!

180

Odpovědět

lol predposledni dil a jedinej dobrej :D:D

180

Odpovědět

Nejlepší díl podle mého názoru :D Každý má jiný vkus tak mě za to hned nekousněte :D

181

Odpovědět

konečně vtipnej díl... škoda že nebyly takový všechny...

181

Další