Snoubenka5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:660
Počet zobrazení:6 880

V dnešním skeči se Jeff projeví jako opravdu skvělý kamarád, kterého by chtěl určitě každý. A jak si můžete všimnout, už se délkou blížíme těm v názvu zmiňovaným 5 minutám. :) Další díl opět za týden ve stejnou dobu, a to v 20:00.

Přepis titulků

Tento pořad obsahuje nadměrné množství sprostých slov, takže nebuďte překvapení. Myslím to kurva vážně. Vidíte? 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Snoubenka" Gratuluji k zasnoubení. Jsme kamarádi už dlouho a jsem rád, že jsi našel někoho výjimečného.

Díky, díky. Jo, jsem velice šťastný. Becky je úžasná. Je chytrá, vtipná, vzrušující a velmi atraktivní. Zdá se ti atraktivní, ne? Jo, jo, velice atraktivní. No jo. - Opravdu atraktivní. - To mi povídej. Chci říct, je to krásná žena.

Jo, to už jsi řekl. Jen si myslím, že jsi šťastný chlap. Becky je opravdu sexy. Jo, dobře. Kámo, ona je opravdu sexy. Dobře, chápu. Je to pořádný kus ženské. Podívej, nelíbí se mi, kam tohle směřuje. - Co tím myslíš?

- Jsi dost hrubý. Omlouvám se, zeptal ses a já byl upřímný. - Omlouvám se. - To je v pohodě. Ne, omlouvám se, neměl jsem otevírat pusu. Ne, ne, cením si tvého názoru. Jen si myslím, že jsi šťastlivec. Taky se tak cítím. To bys měl, má spoustu dobrých vlastností. Je inteligentní, má skvělý smysl pro humor.

- A velmi atraktivní. - To už jsi řekl. - Jen se přidávám, podporuju tě. - Já vím. Byl bys radši, kdybych nesouhlasil a řekl, že vypadá jako pes? Ne. Neranilo by tě, kdybych řekl, že je ošklivá? Jo, jasně. A co ona? Nemyslíš, že by ráda slyšela, že je atraktivní? - Byla by šťastná.

Ty nechceš, aby byla šťastná? - Chci. Tak ji nech být šťastnou, je opravdu krásná. Je to pořádný kus ženské. Dobře. Víš, jednou se mi o Becky zdálo. Opravdu? O čem ten sen byl? O tom, jak ji šukám. Co to s tebou je?

Kdo si myslíš, že jsi, že se mnou takhle mluvíš? Dobře. Začínám být docela naštvaný. Mám toho dost. Ty začínáš být naštvaný? Vždyť mluvíš o šukání mé snoubenky. Byl to sen! Nemůžu kontrolovat své sny. Šel jsem do postele a zdál se mi sen, promiň.

Ty chceš, abychom nesnili? Víš, co se stane, když nesníš? Vůbec vlastně nespíš. A když vlastně nespíš, zemřeš. Ty chceš, abych umřel? Ne, nechci, abys umřel. Chováš se, jako bych se s Becky opravdu vyspal. To bych nikdy neudělal. Jsme přátelé.

Dobře, omlouvám se. Dobře. Takže, chceš vědět, co se dělo dál? Ne, to vážně nechci vědět. Neuvěřitelné. Co řeknu, když tě každý den potkám? "Ahoj, Jacksone. Jak to jde? Jaký jsi měl den?

Co děláš?" - To jsi nikdy neřekl. - A ty se mi svěřuješ. Ty se svěřuješ mně a já zase tobě, o tom snad přátelství je, ne? Asi jo. Tak pokud jsi můj kamarád, poslechneš si o snu, kde jsem šukal tvou snoubenku. Omlouvám se. No dobře. Takže.

Jsme na záchodě v Boeingu 727 10 tisíc stop ve vzduchu. A rozdáváme si to opravdu tvrdě. Bylo to jako: "Šukám tě, šukám tě, šukám tě." A ona: "Máš ho tak velkého, tak velkého." "Šukám tě." "Máš ho tak velkého." A pak... Letadlo začalo ztrácet výšku. Opravdu rychle.

A slyšíme klepání na dveře, je to stewardka. Řekla: "Přistáváme. Provádíme nouzové přistání. Letadlo jde k zemi." Takže jste přestali? Ne! My nezastavíme za žádnou cenu! "Šukat, šukat, šukat!" - Jo.

- A pak... Otočí se na mě a řekne: "Ne, přestaň. Tohle nemůžu. Miluji Jacksona, svého snoubence." Vypadáš šťastně. Je hezké, že to řekla. Ale je to můj sen. Odmítla mě v mém snu! V mém snu!

Ty jsi ale sobec. Víš, mám hrozný život, jsem na dně. Nikoho nemám, všem dlužím peníze. Myslíš, že bych si mohl užít jednu noc snění? Nevadí ti to? Ty kreténe. Takže jsi přestal. - Letadlo přistálo. - Dobře. A pak jsem se udělal. Sakra, to mi připomíná...

Musím vyzvednout sestru na letišti. Tvoji sestru? Jednou jsem ji potkal, je pěkná. Nikdy o mé sestře takhle nemluv! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Brutální humor, tenhle díl mě rozsekal, ale chápu, že to není pro každýho :D

180

Odpovědět

Tak tohle bylo dobré. :D

180

Odpovědět

je to o hovne tenhle seriál nuda nuda a zase nuda prijde mi trapne ze se tomu vubec nekdo muze smat

1810

Odpovědět

Jj,ten konce to zachranuje, jasny zamer vygradovat pointu:D Jo a doufam ze se tu objevi Dr Horrible’s Sing Along Blog.

181

Odpovědět

Tenhle seriál vypadá celkem nadějně, pěkně se nám to rozjíždí, jsem zvědavý na další díly :-)

180

Odpovědět

těžká psychoza :D ego na správném místě ! :D

180

Odpovědět

super :D

180

Odpovědět

Masakr!!! Totálně pobavilo XD XD XD 10hvězd

180

Odpovědět

hmm na starconu jsem byl v bufetu a rikal jsem si je tam nejakej drsnak v tricku Guild no a potom jsem si vsiml ty jmenovky :D btw nechodis nad stolu?

180

Odpovědět

smal jsem se jen u toho konce :-D ale to se pocita :-D

180

Odpovědět

povedené:D

180

Odpovědět

tak ten závěr mě dostal teda.. :D

180

Odpovědět

Až na to jejich "pivo" to nemělo chybu. Jeffova sudička se musela jmenovat Absurdita. :-D

180

Odpovědět

tohle mě vždycky pobaví :-D

180

Odpovědět

Kdyby to mělo poloviční délku tak by to bohatě stačilo.

180

Další