5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #11: Smrtelná postel

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:544
Počet zobrazení:6 037
Webseriál 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise se nám po dlouhé době opět vrací s novými epizodami. Vděčíme za to úspěšné KickStarterové kampani, kde Jeff vybral přesně 26 553 dolarů, což se na natáčení webseriálu rozhodně hodí. Můžete se tedy těšit na další absurdní situace a Jeffův jedinečný humor. V nové epizodě se podíváme, jak se může vymstít přání, které nemyslíte vážně.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise uvádí: "Smrtelná postel" Je to tady, synu. Tohle... Tohle je konec. Mrzí mě to, tati. Byl to dobrý život.

Viděl jsem tě toho spoustu dosáhnout. Jen bych si přál... trochu víc času. Já vím, tati. Kéž bych s tím mohl něco udělat. Kdybych si to s tebou mohl vyměnit, okamžitě bych to udělal. Děkuji, můj synu. Vy!

Můžete se vyměnit. Co? Můžete si to s otcem vyměnit. Vy budeš v jeho věku a on ve vašem, pokud si to přejete. Já to beru. Jdeme do toho. Není co řešit. Budiž tedy. Počkat!

Počkejte chvíli! Zadržte na chvíli. Uklidněme se. Na co chceš čekat? Musíme to udělat. Tati, tohle není jen tak. Chtěl bych si to promyslet. Pokud někde potřebujete být, nebudu vás zdržovat. Ne, rezervoval jsem si na tohle celý den. Máte tolik času, kolik jen potřebujete. Co se děje, synu?

Proč čekáme? Chci toho v životě ještě spoustu dokázat, tati. Synu... Jsi nezaměstnaný. Nemáš žádné děti. Nejsi ženatý. Myslím, že už se to nezlepší. Ale vždyť jsi řekl, že jsem toho tolik dokázal. Ve skutečnosti nedokázal. Omlouvám se, synu, ale byl to tvůj nápad.

Sám jsi to navrhnul. Proto tady jsem. Já vím, ale nenapadlo mě, že by se objevil Smrťák. Proč sakra najednou necháváte lidi, aby si to vyměnili? Vy jste první. Prostě jsem se dnes probudil a řekl si, že dneska udělám něco netradičního. Na co ještě čekáš, synu?

Chci toho ještě spoustu stihnout, tati. Kdybych se mohl vzdát méně času, tak by to bylo v pořádku. Budiž tedy. Dám vašemu otci 10 let. Vy budete žít o 10 let méně a on o 10 let více. To není špatný nápad. Udělejme to. - Zvládnete to?

- Já jsem smrt! Můžu udělat cokoliv. Můžete mi z jídelny donést sendvič? Jistě. Je pryč, tati. Promiň, ale nemůžu si to s tebou vyměnit. S vajíčkovým salátem? Už dost, synu. Vyměňme se.

Promiň, tati. 10 let je strašně moc. Kdyby stačily třeba 3 roky, tak bych to zvážil. Budiž tedy. Dopřeji vašemu otci další 3 roky života výměnou za 3 roky vašeho. - Nebo 1 rok. - Budiž tedy. - Nebo 8 měsíců. - To zvládnu taky. Kurva.

- Jste velmi přizpůsobivý. - Ano, velmi. Dobrý den. Mami, tohle je Smrťák. Smrťáku, mamka. Jak se máte? Vlastně mám trochu žízeň. Nechcete přinést něco z automatu? Sprite by bodnul. Myslím, že Sprite nemají.

Co takhle 7up? - Sierra Mist? - Co takhle Slice? Dost už! Proč existuje tolik citrónových limonád? Miláčku, tomu neuvěříš. Náš syn se nabídl, že si to se mnou vymění, a pak nám tento velmi příjemný pán nabídl, že to zařídí, ale náš syn se z toho teď chce vykroutit. Věřila bys tomu?

Synu... Musíte si to vyměnit. Slíbil jsi to. Ale ty jsi moje máma. A co moje máma? Může si to s taťkou vyměnit místo mě? Tohle je mezi tebou a tvým otcem, synu. Může to být kdokoliv. Kurva.

Měla bys to udělat, mami. Právě... Právě jsem si vzpomněla, že mám doma v troubě dort. Ty lhářko! Nemáš v troubě žádný dort! Dámy přijdou na bridge. Kecy! To si to se mnou krucinál nikdo nevymění? Dobře, mám poslední nabídku.

Dovolím vám a vaší matce, abyste si ten rok rozdělili. Ona přijde o 6 měsíců a vy také. Nebo ona o 7 a vy o 5. Nebo ona o 8 a vy o 4. To je fuk. Prostě to musí být dohromady rok. - Ne. - Ne. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tohle se povedlo

190

Odpovědět

super..ale jako 26k za tohle? to se musel zavazat k 100 dilum ne? Zivot je svine. Drive to byla ciste amaterska vec.. a ted? lidi z toho zijou.. 20k sezerou a 6k daj na serial

1813

Odpovědět

Točil jsi někdy sám něco, že víš, jak levný to je? :-) Neplatí se jen za efekty. Pokud chceš, aby z toho měli něco i lidi, co na tom pracují a investují svůj čas, musíš mít peníze na kameramana, střihače, herce atd. Nehledě na případnej pronájem prostor atd. Neříkám, že spotřebuje všechno, ale přece jen to není nejlevnější záležitost.

181

Odpovědět

Jedna věc je že vybral 26k, a druhá kolik si nastavil jako strop, jestli potřeboval 10k a lidi mu dali víc zato, že si v tom např. zahrajou, dostanou DVD verzi, pošle jim podepsanou fotku, tak klidně mohl vybrat 20x víc než původně chtěl, KickStarter takhle prostě funguje.

180

Odpovědět

+masquené strop, ale minimum, pardon.

180

Odpovědět

Smrt se smyslem pro humor :D doufám že někdo takovej si pak pro mě taky přijde :DD

181

Odpovědět

Já doufám že nebude mýt černej smysl pro humor

182

Odpovědět

+ReneProč by měla "Mýt" černej smysl pro humor? "-.-

181

Odpovědět

tak to doufej že si pro tebe prijde Smrť ze Zeměplochy:D

181

Odpovědět

+trdelinBuď smrť a nebo aspoň jeho vnučka Zuzanka :D

180

Odpovědět

+trdelinprdlačky zaskočí Erik

180

Odpovědět

No! :D

181

Odpovědět

takovej netradiční díl ale hodně dobrej xD

191

Odpovědět

Hurá, 5minutová hodinka se konečně vrací! Myslím, že jsou to nejlepší videa na videacesky.cz - Takže palec nahoru, těším se na další.

182

Odpovědět

So it shall be done. :P
Doufám, že pro mě takový Smrťák přijde - sympaťák, celkem usměvavý a dost trpělivý :)

180

Odpovědět

Až si pro mě Smrťák přijde, zachovám se jako A.J.Rimmer. A budu doufat, že se Smrťák nekouká na Red Dwarf :D

190

Odpovědět

Smrť byl parádní :D.

191

Odpovědět

Tak ten Smrťák fakt neměl chybu! :D

191

Odpovědět

Teď mě napadl takový paradox...co kdyby souhlasil s tím rokem, ale ten chlápek by měl zemřít třeba následující den? :) Je to ve stylu že nemůžete zabít sami sebe v minulosti.

1938

Odpovědět

Kdo z Pratchettových fanoušků si nevzpomněl na Smrtě? :D

193

Odpovědět

asi první pětiminutovka která nebyla totálně trapná... hmm... vlastně byla docela vtipná....

1831