5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #2 Večeře

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:681
Počet zobrazení:6 329
5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise se po prvním díle setkala s poměrně kladnou odezvou, a tak si dnes můžete užít další díl nazvaný velice výstižně - Večeře. Proč výstižně? No to se dozvíte až ve videu samozřejmě, ovšem večeře to bude opravdu delikatesní. Nezbývá než popřát dobrou chuť, kterou si můžete spravit později třeba u Epické žranice nebo MasterChefa :).

Přepis titulků

Tento pořad obsahuje nadměrné množství sprostých slov, takže nebuďte překvapení. Omlouvám se. 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise uvádí: "Večeře" Dobrá. Jsem hotov. Cože?

Právě jsem snědl hromadu hoven. Kde jsou mé peníze? Co, co? Mých 500 dolarů. Vsadil ses se mnou o 500 dolarů, že nezvládnu sníst hromadu hoven. Nemůžu uvěřit, že jsi právě snědl hromadu hoven. Ale snědl. Snědl jsem velkou, obří hromadu hoven.

Takže sem s tím. Nemám je. Co tím myslíš? Nikdy by mě nenapadlo, že to opravdu uděláš. Kdo dělá takové věci? No třeba já. Jsem na mizině. Potřebuju těch 500 dolarů.

Chystal jsem se nechat opravit auto, chodit na hodiny jógy, pořídit si nový oblek, reproduktory k počítači, jet do Portorika. Toho je příliš moc, to bys potřeboval tak 1500 dolarů. Neuvažoval jsi nad tím, kolik by to všechno stálo?

Ne, prostě jsem ta hovna snědl. Pokud nemáš peníze, proč jsi mě nezastavil, než jsem všechna ta hovna snědl? Byl jsem příliš ohromený. Nikdy jsem neviděl někoho sníst hromadu hoven přímo přede mnou. Byl jsem fascinován neuvěřitelně nechutnou povahou celé situace.

Nemohl jsem se hnout, ani mluvit. Mohl jsem jen sedět a sledovat tě jíst hovna. Bylo to jako příšerná autonehoda. Zkoušíš se dívat jinam, ale nemohl jsem. No... Jsem rád, že sis to užil.

Mezitím jsem bezdůvodně a zdarma snědl hromadu hoven. Do háje s tím! Můžu se tě na něco zeptat? - Byly to tvé... - Ano, byla to má vlastní hovna. Jsi snad blázen? Myslíš si, že bych snědl cizí hovna? To jsi takové prase? Jak to chutnalo? Jako dobrý šťavnatý steak.

Je to hovno. Hovno chutná jako hovno. Je to hovno, stojí za hovno. Není dobré. Omlouvám se, kámo. Cítím se opravdu špatně. Víš co? Dvojnásobek, nebo nic, pokud vyhoníš psovi.

Dobrá. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

animák když je to taková ztráta času proč se vůbec namáháš s tímhle komentářem?Tak sem prostě nelez a je vyřešeno a navíc nikoho to tady nezajímá.

180

Odpovědět

Jžš co to je za sra.... že se na to vůbec koukám ztráta času du dělat něco užitečnýho...

1913

Odpovědět

Uh ... No, tak tenhle fekální humor mě zrovna neoslovuje, takže mi to přijde hodně slabý a trapný oproti prvnímu dílu ... Tohle vážně neni muj styl humoru.

184

Odpovědět

To jsem jedinej komu ten týpek připomíná Chandlera z přátel? :)

183

Odpovědět

Taky mě to párkrát napadlo :D :D

180

Odpovědět

Marty : Tohe není humor. To je ubohost....

187

Odpovědět

no to je nechutnýýýý :D

182

Odpovědět

naprosto úžasnej seriál:-D Miluju tenhle typ humoru .. asi sem zvrácenej, ale je to fajn:)

180

Odpovědět

Sakra to je parádní :D Konec mě dostal :D

180

Odpovědět

omg ja si k tomu vzal jidlo :( .. ale jinak dobry :)

180

Odpovědět

Jojojo, fakt "vorkovskej" díl! Konec jsem nějak tak předpokládal, že to tam směřuje, ale to vůbec nevadí, bez toho by to nebylo ono. A ty Jeffovy xichty jsou prostě k sežrání. :-D Je pravda, že tenhle seriál nemusí sednout každýmu, dokonce ani fanouškům The Guild, je to příliš specifickej humor. Já se zas třeba nebavil u Dudesonů, ale chápu, že jejich pojetí srandy a absurdity si prostě svoje příznivce najde - a díky za každýho, kdo se na tomhle světě o něco takovýho snaží.

180

Odpovědět

Mě se to líbilo.

180

Odpovědět

Trošku slabota oproti prvnímu dílu, ale konec to zachránil :)

180

Odpovědět

První díl byl dobrý, ale tenhle se fakt nepovedl

180

Odpovědět

Kdyby tam nebyl ten konec tak dam 3..takhle dam 5

180

Odpovědět

Nevim proc se to jmenuje zrovna komedialni hodinka kdyz tam toho humoru moc neni ale na druhou stranu ma v tech 2 dilech ktere tady jsou pekne temata jako treba ted ze clovek udela za prislib penez cokoli...

180

Další