5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #14: Poker

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:357
Počet zobrazení:5 341
Nová epizoda webseriálu The Guild tento týden bohužel nevyšla. Jako náhradu vám tedy přináším další porci humoru Jeffa Lewise (Vork z The Guild).

Po delší době pro vás mám další epizodu webseriálu 5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise. Tentokrát se bude hrát striptýzový poker. Protihráčky si zahrály Michele Boyd a Milynn Sarley z Team Unicorn.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise uvádí: "Poker" Dobrá, dámy. Co máte? Čtveřice. Full house. Pár trojek. Co máš ty? Nejvyšší devítku.

Tak to sundej. Asi potřebuju další pivo. Víte co? Asi nám došlo. Dojdeme pro další, když vy na to nejste oblečení. Udržujte se v teple. Bože, není to skvělé? Ne, tohle není skvělé.

Je to spousta věcí, ale skvělé rozhodně ne. Nemůžu uvěřit, že jsi mě k tomu přemluvil. O čem to mluvíš? Uvidíme je nahé. To jsem si taky myslel. Ale už jsme čtrnáctkrát prohráli. Mají jen štěstí. Podle zákonů pravděpodobnosti jednou musí prohrát. Ale kdy? Kdy?

Musíš být trpělivý. Trpělivý? Ještě jednou a jsem nahý. Vždyť ony se snad oblékají. Víš co? Musíš se uvolnit. To se ti lehce řekne. Pořád na sobě máš čepici a tričko. Mimochodem, proč, proč... by sis sundával kalhoty dřív než čepici? Vypadám v ní dobře.

Tohle je hrozné. Opravdu hrozné. Podívej, v nejhorším prohrajeme, svlečeme se, ony se vzruší a svléknou se taky. Počkej chvíli. Tvůj plán je, že se vzruší, až nás uvidí nahé? Jo. Díval ses v poslední době do zrcadla? Dobrá.

S tímhle přístupem to nikam nedotáhneš. Ale dotáhnu. Dotáhnu to do Naháčova. Můžeme ztlumit světla? - Nemáme tlumič. - Tak zhasneme. Pak je neuvidíme nahé. Nebojím se, že je neuvidím, ale že ony uvidí mě. Pokud se tak bojíš, že tě uvidí nahého, proč hraješ striptýzový poker? Protože jsem myslel, že vyhrajeme.

Myslel jsem, že je převálcujeme. Vyhrajeme, dobře? Jen musíme lépe hrát. Nehrajeme chytře. O čem to mluvíš? Já hraju skvěle. Dostal jsi pár dvojek a nevzal sis žádnou kartu. Blafoval jsem. Ve striptýzovém pokeru? Myslíš, že řeknou: "To je na nás moc."

A sundají si svršky? Mohlo by se to stát. Podívej... Prostě nechci být první nahý. Co budu dělat? Jen tak sedět... V mé nahosti a třást se... nahotou, zatímco budete hrát dál? To je na nic. Můžeš dál hrát.

A když zase prohraješ, nemusíš se už svlékat. To je ale výhoda. Pokud je to takový problém, běž si nasadit rukavice. Nevšimnou si toho. Ne, možná jsem hrozný hráč, ale nepodvádím. Bože, jak já je chci vidět nahé. Někdo takový se objeví jednou za... nikdy.

No, nejenže je nevidím nahé, ale vidím z tebe daleko víc, než jsem kdy chtěl. Tohle taky není zrovna moje vysněná noc, kámo. Jsme zpátky. Chyběly jsme vám? To si piš. Poslyšte, s Alex jsme si povídaly a musíme se k něčemu přiznat. Super, nejspíš to ani nejsou ženy.

Nech toho. Podváděly jsme. Co? Používaly jsme označené karty. - Podváděly jste? - Ale nezlobte se. Je nám to vážně líto a vážně se nám líbíte. Takže abychom vám to vynahradily, tak se trochu svlečeme my. Počkat, zastavte!

Co? Podváděly. Jo. Ale jen jsme si dělaly srandu. Ale podváděly jste. Porušily jste pravidla. To nemáte žádné skrupule? Jen si dělaly legraci. Promluvíme si o tom později. - Nech to být.

- Jo, co máš za problém? - Použil právě slovo skrupule? - Co mám za problém? Můj problém je, že jsi podváděla, holka! To je můj problém. A taky se omluvily, že? Nech to být. Dámy, kde jsme to byli? My jsme právě odcházely. Jo, přišly jsme se pobavit, ne na lekci morálky.

To je ale párek ubožáků. To je skvělé. To je vážně skvělé. Prostě jsi je musel vyhnat, že? Co máme teď dělat? Řeknu ti, co uděláme. Budeme tady sedět a dohrajeme tuhle hru! Nejvyšší čtyřka. Zatraceně. Nevzal sis ani...

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělé :D Jenom faktická poznámka: "Nine high." je lepší přeložit jako "Devítku.", znamená to, že nic netrefil, a nejlepší, co má, je devítka ;)

191

Odpovědět

3:57 - Kdo ještě v tomto okamžiku zatoužil po vraždě?

221

Odpovědět

mě přijde že spíš jede po tom svym kamošoj :D

185

Odpovědět

Asi jsi to moc nepochopil...

185

Odpovědět

+Vevacstejně jako ty že jsem to myslel jako vtip

182

Odpovědět

Pro mě zatím ta nejlepší 5 minutová komediální hodinka :D

180

Odpovědět

Hrani na netu neni takova sranda, ale muzete dostat 50 dolaru zadara.

188

Odpovědět

musim rict.. ze je to v*l.

180

Odpovědět

hehe

180

Odpovědět

I came here for the girls xD

180

Odpovědět

Božeee on to pokazil :D

181

Odpovědět

Sakra. Co má ten chlap za problém? :D

180

Odpovědět

4 high z pěti karet? Ten to vážně chtěl prohrát :D

201

Odpovědět

No jo :D to mi vůbec nedošlo...

180

Odpovědět

S Michele Boyd bych si strip poker taky zahrál :D

200

Odpovědět

Já spíš s Milynn Sarley :)

200

Odpovědět

+Drakjá klidně s oběma :D

200